Udostępnij teraz w social media:

Instagram właśnie dodał nową funkcję, która nie została wyrwana ze Snapchata. Kiedy publikujesz na Instagramie, możesz udostępnić wiele zdjęć w jednym poście. Limit to dziesięć zdjęć na post. Ta funkcja jest powoli udostępniana użytkownikom. Nawet jeśli ta funkcja nie została dla Ciebie uruchomiona, nadal będziesz mógł zobaczyć te liczne posty ze zdjęciami w swoim kanale. Instagram pozwala stosować filtry i edytować zdjęcia w swoim poście w taki sam sposób, jak zawsze. Oto, jak możesz udostępniać wiele zdjęć w jednym poście na Instagramie.

Jak to działa

Otwórz Instagram i dotknij przycisku aparatu, aby utworzyć nowy post. Zobaczysz opcję „Wybierz wiele” obok przycisku aplikacji Układ lub wielu ułożonych w stos kwadratów. Dotknij go, a będziesz mógł wybrać wiele obrazów z rolki aparatu. Limit to dziesięć obrazów.

Sprawdź -   Jak zrobić dysk USB z systemem Windows w systemie Linux z WoeUSB

Po wybraniu zdjęć, które chcesz umieścić w swoim poście, możesz wybrać filtr do zastosowania. Filtr wybrany dla jednego zdjęcia zostanie zastosowany do wszystkich zdjęć w poście. Jeśli chcesz zastosować inny filtr do każdego zdjęcia w swoim poście, dotknij go na ekranie wyboru filtra.

Po zastosowaniu filtrów do zdjęć pojedynczo dostępne będą również inne opcje edycji, takie jak jasność i kontrast.

Gdy udostępniasz wiele zdjęć w jednym poście na Instagramie, pojawiają się one w formacie pokazu slajdów w kanale. Aby podświetlić wiele zdjęć, w prawym górnym rogu pojawi się ułożony kwadratowy przycisk, a pod nim kropki ułatwiające nawigację. Twoi obserwatorzy będą przeglądać zdjęcia, aby zobaczyć je wszystkie.

Sprawdź -   Jak dodać znajomych na konsoli Nintendo Switch

Nie możesz zrobić wielu zdjęć na żywo i umieścić ich wszystkich w jednym poście. Najpierw musisz wziąć je osobno, a następnie wybrać je z rolki aparatu w wielu poście ze zdjęciem.

Jak uzyskać wiele zdjęć

Czekać. To naprawdę wszystko, co musisz zrobić. Nie musisz aktualizować aplikacji Instagram, aby zobaczyć tę funkcję. Jest wdrażany dość szybko, więc nie zajmie więcej niż kilka dni, zanim będzie dostępny dla wszystkich. Jeśli chcesz zobaczyć to w akcji, sprawdź Konto Chrishallbeck na Instagramie.