Jak udostępnić post w historii na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Instagram to platforma dla każdego użytkownika, na której może dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami, talentami, pracami, produktami, wspomnieniami i wydarzeniami. Chociaż Instagram ma już wiele funkcji, historia jest jedną z nich. Historia na Instagramie jest dla tych, którzy kochają interakcje społeczne i chcieli, aby ich obserwujący wiedzieli, jak minął im dzień i co dzieje się w ich życiu. Domyślnie historie nie pozostają na zawsze, tak jak posty, ale znikają po pewnym czasie i nikt nie może ich ponownie zobaczyć. W relacji na Instagramie możesz dołączyć wszystko, niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, film, czy tekst z pięknym tłem. To od Ciebie zależy, czym chcesz się podzielić. Nie tylko możesz udostępniać swoje posty w swojej relacji, ale możesz także dołączać posty innych osób, które widzisz na Instagramie. Jeśli nie wiedziałeś, że post został udostępniony jako historia na Instagramie, a teraz chcesz wiedzieć, jak udostępnić post w historii na Instagramie, ten artykuł Ci w tym pomoże. Poprowadzi Cię krok po kroku, jak udostępnić post w historii na Instagramie, a także pomoże Ci dowiedzieć się, dlaczego nie możesz udostępnić posta w historii na Instagramie. Dowiesz się również, dlaczego post udostępniany jako relacja na Instagramie jest lepszy niż zwykłe posty.

Jak udostępnić post w historii na Instagramie

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo udostępnić post w historii na Instagramie, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

  Jak powiedzieć, kto pierwszy oglądał Twoją historię na Instagramie?

Co to jest historia na Instagramie?

Historia na Instagramie to treść medialna użytkownika, którą może dzielić się ze światem, nie chce, aby trzymał się swojego profilu i znikał po 24 godzinach. Historia na Instagramie jest jak jeden dzień; kiedy dzień się kończy, po prostu znika i pozostają tylko wspomnienia. Również w przypadku opowieści, gdy okres trwania opowieści się kończy, znika, pozostawiając jedynie wspomnienia. Historia pozwala dzielić się swoją codzienną historią z przyjaciółmi lub kimkolwiek na świecie, który podąża za tobą i chciałby wiedzieć, jak minął ci dzień. To właśnie jest historia na Instagramie.

Jaki jest sens publikowania historii?

Jedynym celem publikowania historii jest wyrażenie siebie na wszystkie sposoby. To sposób na dzielenie się swoim dniem z innymi osobami, które są zainteresowane poznaniem Twojego dnia i poinformowanie ich o tym, co dzieje się w Twoim dniu. W przypadku konta prywatnego tylko obserwujący mogą przeglądać Twoją historię. Ale w przypadku profilu publicznego każdy może je przeglądać. Ponieważ historie znikają po pewnym czasie, nikt nie będzie mógł przeglądać twoich historii i znikną. W większości krajów czas trwania wynosi 24 godziny; w innych jest to 48 godzin. Kiedy zaczynasz dzień, musi się on skończyć, i takie są historie: znikają, gdy ich czas trwania dobiegnie końca.

Jak udostępnić post w historii na Instagramie za pomocą nowo zaktualizowanej funkcji?

Aby dowiedzieć się, jak udostępnić post w relacji na Instagramie za pomocą nowo zaktualizowanej funkcji, wykonaj następujące kroki:

  Ile raportów jest potrzebnych do usunięcia konta na Instagramie?

Uwaga: możesz po prostu wybrać dowolny post i wykonać czynności wymienione poniżej.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Stuknij w zakładkę Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

3. Stuknij żądany wpis w swoim profilu.

4. Stuknij w dzielić ikonę pod wybranym postem.

5. Stuknij w Dodaj post do swojej relacji.

6. Zmień rozmiar lub edytuj post za pomocą dostępnych opcji edycji i dotknij ikony następnej strzałki w prawym dolnym rogu ekranu.

7A. Wybierz przycisk opcji Twoja historia i dotknij opcji Udostępnij, aby udostępnić swój post jako historię na Instagramie.

7B. Lub dotknij Twojej historii pod postem, aby udostępnić ją jako historię.

W ten sposób posty są udostępniane jako historia na Instagramie z nowo zaktualizowaną funkcją.

Jak udostępnić post na Instagramie w swojej historii?

Możesz wykonać powyższe kroki, aby udostępnić post na Instagramie w swojej relacji.

Dlaczego nie możesz udostępnić posta w swojej historii na Instagramie? Dlaczego nie mogę udostępniać postów w mojej historii na Instagramie?

Oto kilka powodów, dla których nie możesz udostępnić posta w relacji na Instagramie:

 • Wybrany post nie ma uprawnień do udostępniania wszystkim.
 • Być może zostałeś zablokowany przez użytkownika, którego post próbujesz udostępnić.
 • Podczas udostępniania posta może wystąpić błąd, może to być problem z serwerem lub usterka aplikacji.
 • Być może używasz przestarzałej wersji aplikacji Instagram.
 • Może się również zdarzyć, że Twoje urządzenie nie jest zaktualizowane i dlatego nie masz opcji udostępniania posta w relacji.

Dlaczego nie mogę już udostępniać postów na Instagramie w mojej historii?

Powody, dla których nie można już udostępniać postów w relacji na Instagramie, to:

 • To zależy od typu konta. Jeśli post, który chcesz udostępnić, pochodzi od osoby, której konto jest prywatne, osoba ta nie zobaczy opcji wysyłania wiadomości do artykułu.
 • Jeśli próbujesz udostępnić swój post w relacji, a opcja jest niedostępna, musisz ją włączyć w ustawieniach prywatności.
 • Być może nie używasz najnowszej wersji Instagrama, dlatego nie widzisz opcji udostępniania posta w relacji.
 • Czasami może to być spowodowane błędem sieci lub serwera z Instagrama.
  Jak zdobyć więcej obserwujących na Instagramie?

Jak udostępnić post w swojej historii, jeśli nie możesz udostępnić go bezpośrednio?

Aby dowiedzieć się, jak udostępnić post w swojej historii, jeśli nie możesz udostępnić go bezpośrednio, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij w zakładkę Profil > żądany post > ikona udostępniania.

3. Następnie dotknij Dodaj post do swojej historii i edytuj post tak, jak chcesz dla historii.

4. Stuknij w następną ikonę strzałki >Twoja historia.

Możesz wybrać dowolny post na Instagramie, aby przesłać go do swojej historii. Oto jak udostępnić post w swojej relacji, jeśli nie możesz udostępnić go bezpośrednio.

Dlaczego nie mogę przesłać historii na Instagramie 2022?

Oto kilka powodów, dla których nie możesz przesyłać historii na Instagram w 2022 roku:

 • Być może podczas przesyłania posta nie została wybrana opcja Dodaj post do relacji.
 • Mogły wystąpić problemy z łącznością sieciową na Twoim urządzeniu.
 • Może to być błąd lub usterka w aplikacji Instagram.
 • Czasami z powodu prac konserwacyjnych na serwerze Instagram nie działa.
 • Wybrany plik ma niewłaściwy format.

Czy historie są lepsze niż posty?

Historie i posty są nieco podobne, ale różnią się od siebie pod pewnymi względami.

 • Relacje na Instagramie trwają tylko 24 godziny od momentu opublikowania, a post pozostaje na zawsze, gdy go opublikujesz.

 • Zarówno historie, jak i posty mogą zawierać komentarze, udostępnienia, polubienia i tagi, a także można je edytować lub usuwać.

Historie i posty są prawie takie same, ale różne i nie można po prostu stwierdzić, że któryś jest lepszy. Od Ciebie zależy, czy bardziej lubisz historie, czy posty.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak udostępnić post w relacji na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x