iOS

Jak ukryć dok w iOS 11 [No Jailbreak]

Ludzie używają jailbreaków na urządzeniach iOS głównie w celu dodania funkcji. Niektóre aplikacje, choć niesamowite, wymagają podwyższonych uprawnień, których Apple po prostu nie zezwala. Te aplikacje nie mogą działać, chyba że są uruchomione na urządzeniu z jaibrokenem. Podczas gdy użytkownicy są przy tym, mogą również modyfikować interfejs użytkownika iOS. Oczywiście modyfikowanie interfejsu użytkownika nie jest wystarczającym powodem do jailbreak. W iOS 11 jest obecnie zgrabny mały błąd, który pozwala ukryć dok. To błąd, więc prawdopodobnie wkrótce zostanie poprawiony. W międzyczasie, oto jak możesz go użyć do ukrycia stacji dokującej w iOS 11.

Ponieważ jest to błąd, będzie miał swoje wady. Włączenie zajmuje kilka prób i niestety dość łatwo jest to cofnąć przez przypadek.

Ukryj Dock w iOS 11

Odblokuj telefon i przejdź do pierwszej strony ekranu głównego. Przesuń w prawo, aby przejść do ekranu Widżety. Gdy znajdziesz się na ekranie widżetów, dotknij / kliknij przycisk strony głównej. Po chwili przełącza Cię z powrotem na pierwszą stronę, przesuń palcem w lewo. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dok powinien zniknąć.

Możesz przesuwać palcem między różnymi stronami ekranu głównego, a stacja dokująca nie pojawi się ponownie. Jeśli jednak przesuniesz palcem do ekranu widżetu, stacja dokująca powróci. Nie możesz dodawać ikon aplikacji do pustego teraz obszaru. Jeśli zablokujesz / odblokujesz ekran, stacja dokująca nie powróci.

Można argumentować, że Dock jest po to, aby aplikacje były łatwo dostępne, ale to iPhone, a nie Mac ani telefon z Androidem. Nie ma czegoś takiego jak szuflada aplikacji na iPhonie, co oznacza, że ​​wszystkie aplikacje są dostępne z ekranu głównego. Musisz je uporządkować, być może utworzyć wiele stron lub folderów, ale nie jest to takie trudne. Stacja dokująca działa niezależnie od tego, na której stronie ekranu głównego się znajdujesz. Na małym urządzeniu z ekranem, takim jak iPhone, ma pewne zastosowanie, ale niewiele.

To jest błąd iOS 11. Wydaje się, że jest obecny na iOS 11.0 do iOS 11.0.3. Przetestowaliśmy to na ostatniej stabilnej wersji iOS 10 i nie zadziałało.

iOS 11 ma sporo błędów. W rzeczywistości przez ostatnie kilka lat prawie wszystkie iPhone’y miały jakiś problem ze sprzętem. Oprogramowanie również miało spory udział w problemach. W iOS 8 był nawet błąd, który, choć trudny do zrobienia, odblokował iPhone’a bez hasła. Wygląda na to, że jakość zajęła tylne miejsce w Apple, a projekt wydaje się znajdować w pierwszym rzędzie, dodając grzywkę do drogiego iPhone’a X.

x