Udostępnij teraz w social media:


Technologia szybko staje się ważnym narzędziem, które może pomóc ludziom w trudnych chwilach. Od dyskretnego śledzenia po wysyłanie wiadomości o niebezpieczeństwie, smartfony stały się instrumentem pomagającym ludziom w niebezpieczeństwie. Camouflage Messaging to bezpłatna aplikacja iMessages, która umożliwia wysyłanie dyskretnych wiadomości iMessages przebranych za emoji. Celem jest, aby móc wysłać wiadomość i nie martwić się o kogoś innego, być może osobę, która jest dla Ciebie zagrożeniem, przeczytaj ją. Został opracowany, aby pomóc ludziom w związkach z przemocą wysłać wiadomość do przyjaciół lub rodziny z prośbą o pomoc.

Pobierz Camouflage Messaging i uzyskaj do niego dostęp z szuflady aplikacji iMessage. Kliknij „Utwórz wiadomość” i wybierz emoji, którego chcesz użyć do ukrycia wiadomości. Aplikacja nie obsługuje pełnej biblioteki emotikonów, ale nie jest to konieczne, biorąc pod uwagę cel aplikacji.

Sprawdź -   Drink It Smart informuje, jak bardzo jesteś pijany i szacuje poziom alkoholu we krwi [iOS]

kamuflaż-emoji

Po wybraniu emoji wprowadź wiadomość, którą chcesz ukryć, i dotknij wyślij. Twój odbiorca i oboje będziecie widzieć tylko duże emoji w wątku rozmowy. Aby przeczytać wiadomość, dotknij emoji, a otworzy się, aby odsłonić wiadomość.

kamuflaż-wiadomośćkamuflaż-odczyt-wiadomość

Emotikony mają małą plakietkę w lewym górnym rogu, aby pokazać, z której aplikacji zostały wysłane. Jeśli masz kontakt alarmowy, który rozpozna odznakę, będzie wiedział, że wysyłasz mu tajną wiadomość. Odznaka niczego nie zdradza, a niczego nie podejrzewającemu oku może wydawać się zwykłym brandingiem dewelopera.

Koncepcja aplikacji jest całkiem dobra i szkoda, że ​​możesz jej używać tylko w iMessages, ponieważ oznacza to, że musisz mieć kontakt awaryjny, który korzysta z iMessages.

Sprawdź -   Aparat Google ląduje w Google Play i oferuje nowy tryb rozmycia soczewkowego

Same wiadomości iMessage mają niewidoczny efekt atramentu, którego można użyć do ukrycia wiadomości, ale są one łatwe do odczytania, bardzo oczywiste i wystarczająco popularne, aby każdy mógł je od razu rozpoznać. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz mieć system iOS 10 lub nowszy.

Pobierz Camouflage Messaging z App Store