Jak uruchomić aplikację monitorującą Xnspy bez pobierania jej na iPhone’a

Aplikacje monitorujące to najłatwiejsza metoda, dzięki której ludzie mogą zobaczyć czyjeś działania online lub przez telefon bez informowania ich o tym. Te aplikacje sięgają czasów komunikacji Bluetooth i istnieją już od jakiegoś czasu.

Od tego czasu programiści mobilni majstrowali przy tej koncepcji i uczynili ją bardziej mobilną i niezawodną. W efekcie powstały dedykowane aplikacje do zdalnego monitoringu telefonu. Początkowo były one dostępne tylko dla użytkowników Androida, ale teraz obsługują również iOS.

Dzisiejszy post ma na celu podkreślenie, w jaki sposób można zainstalować aplikację do monitorowania telefonu Xnspy bez pobierania jej na iPhone’a.

Dlaczego aplikacje monitorujące wymagają Jailbreakingu do pracy na iPhone’ach?

Urządzenia Apple są znane z najwyższej klasy systemu bezpieczeństwa, który jest prawie niemożliwy do złamania. Apple obiecuje zapewnić bezpieczne i chronione prywatnością urządzenia, co czyni firmę najlepszą spośród wszystkich innych opcji w tej przestrzeni.

Dla lepszego zrozumienia telefony z Androidem zawierają system operacyjny oparty na tym samym języku, co aplikacje monitorujące: Java. Ułatwia to łączenie oprogramowania z systemem operacyjnym Android. Apple, ze swoim podejściem do ekosystemu otoczonym murem, ma pełną kontrolę nad tym, jakie aplikacje mogą być pobierane na ich urządzenia.

Aby przebić się przez te bariery bezpieczeństwa, wymagane jest jailbreak. Jednak Cupertino ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwami związanymi z jailbreakiem. Obejmują one:

● Jailbreaking pozbawia system operacyjny dalszych poziomów bezpieczeństwa i naraża urządzenie na zewnętrzne zagrożenia.

● Niektóre usługi urządzenia mogą nie działać w wyniku jailbreaka. Aplikacje Stocks i Visual Voicemail to tylko niektóre z nich.

● Brak automatycznych aktualizacji do najnowszej wersji systemu iOS, ponieważ Apple usuwa ze swoich urządzeń wszelkie oprogramowanie po jailbreaku, gdy aktualizujesz je za pomocą iTunes. Skrócony czas pracy na baterii, ponieważ domyślne usługi i aplikacje Apple na iOS mają na celu zapewnienie maksymalnej wydajności.

Jednak niektórzy użytkownicy nadal chcą jailbreakować swoje telefony, nawet wiedząc o konsekwencjach, z jakimi będą musieli się zmierzyć.

Dlaczego ktoś chciałby jailbreakować swój telefon?

Istnieje wiele powodów, dla których każdy chciałby jailbreakować swojego iPhone’a, na przykład:

● Dostęp do aplikacji od programistów spoza App Store lub do pobierania prywatnych przeglądarek

● Swoboda korzystania z aplikacji iOS innych niż te dostępne w sklepie z aplikacjami

● Możliwość personalizacji systemu iOS w telefonie w celu odzwierciedlenia własnych preferencji

● Omijanie hotspotów sieci komórkowej i tethering z sieci

iPhone’a na Maca

Istnieje jednak kilka aplikacji monitorujących, które pozwalają użytkownikom iPhone’a śledzić swoje urządzenia bez konieczności jailbreakowania ich telefonów. Xnspy to jedna z czołowych nazw na liście tych aplikacji, które umożliwiają zarówno wersje jailbreak, jak i inne, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów.

Co to jest aplikacja monitorująca Xnspy?

Xnspy to aplikacja do monitorowania iPhone’a, która umożliwia użytkownikom iOS śledzenie lokalizacji telefonu lub dostęp do wszystkich danych dostępnych w telefonie. Aplikacja działa inaczej niż inne typowe aplikacje i sprawia, że ​​użytkownicy mogą położyć ręce na urządzeniu docelowym, nawet go nie dotykając.

Aplikacja szpiegowska Xnspy na urządzenia z systemem iOS wymaga jedynie znajomości danych konta iCloud, które są aktualnie aktywowane w telefonie. Konfigurując połączenie aplikacji z docelowym urządzeniem Apple, będziesz mógł zobaczyć i pobrać wszystkie istniejące i przychodzące dane na iPhone’a.

Aplikacja ma mnóstwo funkcji, które ułatwiają monitorowanie, a wszystkie z nich można wykonywać zdalnie. Oznacza to, że możesz zarządzać działaniami użytkownika docelowego w dowolnym miejscu i czasie, po prostu logując się do portalu internetowego.

Cechy Xnspy

Jak wspomniano wcześniej, wersja Xnspy No-Jailbreak działa przy użyciu poświadczeń iCloud użytkownika docelowego. Po uzyskaniu licencji Xnspy i skorzystaniu z panelu sterowania opartego na stronie internetowej możesz dodawać urządzenia, po prostu podając poświadczenia iCloud każdego docelowego użytkownika.

● Zobacz dzienniki połączeń: Ta funkcja zapewnia dostęp do historii połączeń docelowego iPhone’a i pozwala dowiedzieć się, z kim są w kontakcie. Pokazuje również listę wszystkich połączeń przychodzących, wychodzących i nieodebranych wraz z danymi kontaktowymi, znacznikami czasu i daty.

● Czytanie wiadomości e-mail i wiadomości iMessages: Korzystając z tej funkcji, możesz przeczytać wszystkie wysłane i odebrane wiadomości e-mail z konta docelowego użytkownika. Pokazuje to również pełne dane konta nadawcy. Ponadto aplikacja pomaga czytać iMessages i umożliwia usuwanie wiadomości, zanim użytkownik urządzenia je przeczyta.

● Przeglądaj historię przeglądarki internetowej: Ta funkcja aplikacji monitorującej iPhone’a Xnspy pomaga śledzić historię wyszukiwania użytkownika urządzenia. Nawet jeśli usunęli historię, aplikacja nadal może ją zapisać wraz z zakładkami i zapisanymi stronami.

● Monitorowanie WhatsApp: Aplikacja umożliwia przeglądanie wszystkich działań wykonywanych w WhatsApp, w tym połączeń, wiadomości i multimediów.

● Uzyskaj dostęp do multimediów i wpisów kalendarza: Korzystając z tych funkcji, możesz dowiedzieć się, jakiego rodzaju zdjęcia i filmy docelowy użytkownik przechowuje w swoim telefonie. Co więcej, przeglądając wpisy w kalendarzu, możesz trafnie odgadnąć plany i to, co dzieje się w ich umysłach.

Jak skonfigurować Xnspy na iPhonie?

Istnieje kilka warunków wstępnych, o których powinieneś wiedzieć przed skonfigurowaniem Xnspy na iPhonie bez Jailbreak. To obejmuje:

● Znając poświadczenia iCloud telefonu docelowego.

● Upewnij się, że w telefonie docelowym włączona jest kopia zapasowa iCloud.

● Zakupiono subskrypcję Xnspy i otrzymano dane logowania do portalu pocztą elektroniczną.

Następnie wykonaj te proste kroki, aby skonfigurować Xnspy dla iPhone’a bez Jailbreak:

● Krok 1: Odwiedź cp.Xnspy.com

Przejdź do strony cp.Xnspy.com na swoim laptopie lub innym urządzeniu. Wprowadź dane uwierzytelniające, które otrzymałeś e-mailem, aby zalogować się na swoje konto.

● Krok 2: Wybierz iOS (bez Jailbreak)

Wybierz iOS (bez Jailbreak) z podanych opcji.

● Krok 3: Wybierz „Konfiguracja iCloud”

Kliknij „Konfiguracja iCloud”, aby wybrać ją jako platformę do instalacji. Następnie wprowadź poświadczenia iCloud konta, które jest aktualnie zalogowane na urządzeniu.

● Krok 4: Wyświetl dostępne urządzenia

Zostanie wyświetlona lista urządzeń zawierających to samo konto iCloud.

● Krok 5: Kliknij „Zakończ”

Wybierz urządzenie, które chcesz monitorować, a następnie kliknij zielony przycisk, aby „Zakończyć” proces instalacji. Twoje urządzenie jest gotowe do monitorowania.

Jednak aby ukończyć ten proces, może być konieczny fizyczny dostęp do urządzenia docelowego, jeśli ma ono włączoną opcję uwierzytelniania dwuskładnikowego. Aby dowiedzieć się więcej, możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem instalacji, aby skonfigurować tę aplikację szpiegowską na iPhone’a bez poświadczeń iCloud.

Za czym będziesz tęsknić, korzystając z wersji Xnspy No-Jailbreak?

Może się wydawać, że opcja No-Jailbreak jest najlepszym rozwiązaniem do monitorowania, ale ma swoje ograniczenia.

Na przykład, używając tylko danych iCloud, masz ograniczoną kontrolę nad urządzeniem. Xnspy nie może zainicjować funkcji keyloggera przy użyciu tej metody instalacji; jednak, ponieważ masz całe repozytorium danych iCloud, możesz łatwo złożyć razem, gdzie wysłano SMS-a lub połączenie.

Wersje aplikacji szpiegowskich z jailbreakiem mogą uzyskiwać dostęp do znacznie większej ilości danych z urządzenia niż aplikacje oparte na iCloud. Wersja jailbreak Xnspy nie różni się niczym i pozwala użytkownikom śledzić lokalizację w czasie rzeczywistym za pomocą GPS, nagrywać rozmowy, zdalnie blokować i czyścić urządzenie, śledzić lokalizację w czasie rzeczywistym za pomocą GPS, robić zrzuty ekranu itp.

Wniosek

Pomimo zamiaru Apple, aby wzmocnić bezpieczeństwo urządzenia i systemu operacyjnego, nadal istnieje kluczowy backdoor (iCloud), który można bardzo łatwo wykorzystać. Xnspy i inne aplikacje monitorujące wykorzystują to, aby dostarczać wszystkich niezbędnych informacji innym użytkownikom.

Zacznij korzystać z Xnspy już dziś, aby przekonać się, jak łatwy jest proces instalacji. Aby uzyskać więcej aktualizacji i pomoc w korzystaniu z aplikacji, odwiedź oficjalną stronę internetową.