Jak uruchomić Chrome na pełnym ekranie podczas uruchamiania

Udostępnij teraz w social media:

Chrome ma tryb pełnoekranowy, na który możesz się przełączyć niezależnie od tego, co masz otwarte. Aby przełączyć się na pełny ekran, musisz nacisnąć klawisz F11. Ten tryb pełnoekranowy jest dostępny wyłącznie dla karty, w której się znajdujesz, tj. Nie możesz przełączyć się na inną kartę, gdy jesteś w trybie pełnego ekranu. Będziesz musiał wyjść, wybrać inną kartę, a następnie ponownie nacisnąć klawisz F11, aby powrócić do pełnego ekranu. Jeśli chcesz uruchomić Chrome na pełnym ekranie podczas uruchamiania i skonfigurować go tak, aby zawsze otwierał określoną witrynę podczas uruchamiania, możesz to zrobić za pomocą przełącznika i niewielkiej zmiany w ustawieniach przeglądarki.

  4 najlepsze alternatywy dla Slacka w systemie Linux

Chrome na pełnym ekranie

Aby uruchomić Chrome na pełnym ekranie, musisz uruchomić go ze skrótu na pulpicie. Jeśli korzystasz z systemu Windows 10, będziesz musiał zrezygnować z uruchamiania Chrome z menu Start.

Utwórz na pulpicie skrót do przeglądarki Chrome. W systemie Windows 10 możesz utworzyć ten skrót z menu Start. Otwórz menu Start i przejdź do listy aplikacji. Poszukaj Chrome, a następnie przeciągnij i upuść kafelek aplikacji na pulpit.

Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy skrót i wybierz Właściwości z menu kontekstowego. Przejdź do zakładki Skrót i znajdź pole „Cel”. Na samym końcu tego pola dodaj jedną spację i na samym końcu:

--start-fullscreen

Kliknij Zastosuj, a następnie OK. Jeśli masz otwarte okna Chrome, musisz je najpierw zamknąć. Następnie użyj utworzonego skrótu, aby otworzyć Chrome, a otworzy się on na pełnym ekranie. W zależności od ustawień uruchamiania Chrome otworzy się nowa karta lub określona witryna.

  Jak długo trwają Omegle Bans?

Jeśli musisz określić, która witryna Chrome ma otwierać się po otwarciu jej w trybie pełnoekranowym, możesz to zrobić we własnych ustawieniach Chrome. Kliknij przycisk więcej opcji w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia z menu. Przewiń w dół do sekcji Po uruchomieniu i wybierz opcję „Dodaj nową stronę”. Wprowadź adres URL witryny, którą chcesz otworzyć. Będzie to miało zastosowanie do Chrome jako całości, co oznacza, że ​​nawet jeśli nie używasz utworzonego powyżej skrótu do otwierania Chrome, nadal będzie otwierać tę witrynę.

Jeśli to dla Ciebie problem, dobrym pomysłem jest utworzenie osobnego profilu i ustawienie strony startowej na określoną witrynę internetową dla tego profilu. Następnie możesz użyć innego przełącznika, aby uruchomić Chrome w tym konkretnym profilu. Chrome można łatwo uruchomić z wieloma przełącznikami, więc sparuj przełącznik profilu z przełącznikiem pełnoekranowym.

  Co to jest TTY w systemie Linux? (i jak używać polecenia tty)

x