Jak ustawić powtarzające się co godzinę przypomnienia na iPhonie i iPadzie

Jeśli Twoja praca wymaga przebywania w terenie podczas kwarantanny koronawirusa, możesz potrzebować przypomnienia o umyciu rąk lub powierzchni wokół Ciebie. Możesz ustawić cykliczne przypomnienia co godzinę na swoim iPhonie lub iPadzie.

Jak ustawić powtarzające się przypomnienia za pomocą aplikacji Przypomnienia

Wraz z wydaniem iOS 13 i iPadOS 13 firma Apple przeprojektowała aplikację Przypomnienie, wprowadzając wiele nowych ulepszeń i funkcji. Jednym z nich jest nowy dodatek powtarzających się co godzinę przypomnień.

System jest dość prosty. Gdy otrzymasz powiadomienie o przypomnieniu, oznacz je jako zakończone. Gdy wrócisz do aplikacji Przypomnienia, zobaczysz, że przypomnienie jest nadal dostępne, ale ma jeszcze godzinę.

Oznacz przypomnienie jako zakończone

Jeśli nie oznaczysz przypomnienia jako zakończonego, nie powtórzy się ono w ciągu następnej godziny. Możesz ustawić datę zakończenia dla przypomnienia cyklicznego lub po prostu je usunąć.

Sprawdź zaległe przypomnienie

Otwórz aplikację „Przypomnienia” na iPhonie lub iPadzie i wybierz listę. Tutaj kliknij przycisk „Nowe przypomnienie”.

Stuknij w Nowe przypomnienie

W polu tekstowym nadaj przypomnieniu nazwę, na przykład „Umyj ręce”. Stamtąd dotknij przycisku „i” z prawej krawędzi ekranu.

Stuknij w przycisk informacji

Stuknij przełącznik obok opcji „Przypomnij mi na dzień”, jeśli jest wyłączona, a następnie wybierz przełącznik obok opcji „Przypomnij mi o czasie”. Stamtąd dotknij opcji czasu i wybierz czas rozpoczęcia. Następnie wybierz opcję „Powtórz”.

Stuknij w przełączanie opcji

Tutaj wybierz opcję „Co godzinę”.

Stuknij w przycisk Cogodzinne przypomnienie

Na ekranie Szczegóły zobaczysz, że pojawia się nowa opcja. Kliknij przycisk „Zakończ powtarzanie”, aby wybrać datę zakończenia dla tej opcji.

Stuknij w opcję Zakończ powtarzanie

Domyślnie cykl powtarzania trwa w nieskończoność. W tym menu możesz zakończyć je w określony dzień.

Wybierz datę

Po dostosowaniu przypomnienia stuknij przycisk „Gotowe”.

Stuknij w Gotowe na ekranie szczegółów

Jeśli chcesz usunąć przypomnienie, po prostu przesuń palcem w lewo na nim, a następnie naciśnij przycisk „Usuń”.

Stuknij opcję Usuń z przypomnienia

Jak ustawić powtarzające się przypomnienia za pomocą aplikacji Gong godzinowy

Jeśli nie masz na urządzeniu zainstalowanego systemu iOS 13, iPadOS 13 lub nowszego albo nie chcesz korzystać z aplikacji Przypomnienia, wypróbuj Gong godzinowy aplikacja.

Powiadomienie aplikacji Gong co godzinę

Aplikacja jest prostym narzędziem, które powiadamia Cię o dowolnej godzinie. Po zainstalowaniu aplikacji włącz powiadomienia, a następnie wybierz godziny, o których chcesz przypomnieć.

Nadaj przypomnieniu nazwę i wybierz dni tygodnia, w których chcesz je włączyć.

Skonfiguruj cogodzinne przypomnienia w aplikacji Hourly Chime

W określonym czasie aplikacja Hourly Chime wyśle ​​Ci powiadomienie.

Spróbuj skonfigurować wiele powtarzających się alarmów

Jeśli nie chcesz angażować aplikacji innej firmy, możesz przejść bardzo prosto i po prostu skonfigurować wiele alarmów. Możesz ustawić od 10 do 12 alarmów na różne pory dnia i powtarzać je we wszystkie dni tygodnia.

Dodatkową korzyścią jest to, że alarm jest znacznie trudniejszy do przeoczenia. Nawet jeśli Twój iPhone lub iPad jest w trybie Nie przeszkadzać lub w trybie cichym, alarm nadal Cię niepokoi.

Otwórz aplikację „Zegar” na swoim iPhonie lub iPadzie, a następnie naciśnij przycisk „+” w sekcji Alarm. Następnie skonfiguruj czas, cykl powtarzania, a następnie naciśnij przycisk „Zapisz”.

Utwórz nowy alarm

Po ustawieniu alarmu postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zmienić dźwięk alarmu.