Jak ustawić powtarzające się co godzinę przypomnienia na iPhonie i iPadzie

Jeśli Twoja praca wymaga przebywania w terenie podczas kwarantanny koronawirusa, możesz potrzebować przypomnienia o umyciu rąk lub powierzchni wokół Ciebie. Możesz ustawić cykliczne przypomnienia co godzinę na swoim iPhonie lub iPadzie.

Jak ustawić powtarzające się przypomnienia za pomocą aplikacji Przypomnienia

Wraz z wydaniem iOS 13 i iPadOS 13 firma Apple przeprojektowała aplikację Przypomnienie, wprowadzając wiele nowych ulepszeń i funkcji. Jednym z nich jest nowy dodatek powtarzających się co godzinę przypomnień.

System jest dość prosty. Gdy otrzymasz powiadomienie o przypomnieniu, oznacz je jako zakończone. Gdy wrócisz do aplikacji Przypomnienia, zobaczysz, że przypomnienie jest nadal dostępne, ale ma jeszcze godzinę.

Jeśli nie oznaczysz przypomnienia jako zakończonego, nie powtórzy się ono w ciągu następnej godziny. Możesz ustawić datę zakończenia dla przypomnienia cyklicznego lub po prostu je usunąć.

Sprawdź zaległe przypomnienie

Otwórz aplikację „Przypomnienia” na iPhonie lub iPadzie i wybierz listę. Tutaj kliknij przycisk „Nowe przypomnienie”.

Stuknij w Nowe przypomnienie

W polu tekstowym nadaj przypomnieniu nazwę, na przykład „Umyj ręce”. Stamtąd dotknij przycisku „i” z prawej krawędzi ekranu.

Stuknij w przycisk informacji

Stuknij przełącznik obok opcji „Przypomnij mi na dzień”, jeśli jest wyłączona, a następnie wybierz przełącznik obok opcji „Przypomnij mi o czasie”. Stamtąd dotknij opcji czasu i wybierz czas rozpoczęcia. Następnie wybierz opcję „Powtórz”.

Stuknij w przełączanie opcji

Tutaj wybierz opcję „Co godzinę”.

Stuknij w przycisk Cogodzinne przypomnienie

Na ekranie Szczegóły zobaczysz, że pojawia się nowa opcja. Kliknij przycisk „Zakończ powtarzanie”, aby wybrać datę zakończenia dla tej opcji.

Stuknij w opcję Zakończ powtarzanie

Domyślnie cykl powtarzania trwa w nieskończoność. W tym menu możesz zakończyć je w określony dzień.

Wybierz datę

Po dostosowaniu przypomnienia stuknij przycisk „Gotowe”.

Stuknij w Gotowe na ekranie szczegółów

Jeśli chcesz usunąć przypomnienie, po prostu przesuń palcem w lewo na nim, a następnie naciśnij przycisk „Usuń”.

Stuknij opcję Usuń z przypomnienia

Jak ustawić powtarzające się przypomnienia za pomocą aplikacji Gong godzinowy

Jeśli nie masz na urządzeniu zainstalowanego systemu iOS 13, iPadOS 13 lub nowszego albo nie chcesz korzystać z aplikacji Przypomnienia, wypróbuj Gong godzinowy aplikacja.

Powiadomienie aplikacji Gong co godzinę

Aplikacja jest prostym narzędziem, które powiadamia Cię o dowolnej godzinie. Po zainstalowaniu aplikacji włącz powiadomienia, a następnie wybierz godziny, o których chcesz przypomnieć.

Nadaj przypomnieniu nazwę i wybierz dni tygodnia, w których chcesz je włączyć.

Skonfiguruj cogodzinne przypomnienia w aplikacji Hourly Chime

W określonym czasie aplikacja Hourly Chime wyśle ​​Ci powiadomienie.

Spróbuj skonfigurować wiele powtarzających się alarmów

Jeśli nie chcesz angażować aplikacji innej firmy, możesz przejść bardzo prosto i po prostu skonfigurować wiele alarmów. Możesz ustawić od 10 do 12 alarmów na różne pory dnia i powtarzać je we wszystkie dni tygodnia.

Dodatkową korzyścią jest to, że alarm jest znacznie trudniejszy do przeoczenia. Nawet jeśli Twój iPhone lub iPad jest w trybie Nie przeszkadzać lub w trybie cichym, alarm nadal Cię niepokoi.

Otwórz aplikację „Zegar” na swoim iPhonie lub iPadzie, a następnie naciśnij przycisk „+” w sekcji Alarm. Następnie skonfiguruj czas, cykl powtarzania, a następnie naciśnij przycisk „Zapisz”.

Utwórz nowy alarm

Po ustawieniu alarmu postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zmienić dźwięk alarmu.

x