Jak usunąć grupę na FaceTime?

Uruchomiona przez Apple w 2011 roku, FaceTime to aplikacja do rozmów audio i wideo opracowana i sprzedawana przez Apple na wszystkich urządzeniach z systemem iOS 4 i nowszym. Działa na iPhone’ach, iPadach, iPodach, a także urządzeniach Mac. Ponadto jest to bezpłatna aplikacja, która do działania wymaga jedynie stabilnego połączenia internetowego. W przypadku innych konkurentów aplikacji do czatu wideo, takich jak WhatsApp, Instagram i Google Duo, jedną wadą jest to, że FaceTime jest ograniczony tylko do urządzeń z systemem iOS i użytkowników iPhone’a. Utrudnia to FaceTime walkę z użytkownikami Androida. Kontynuuj czytanie przewodnika, aby dowiedzieć się, jak usunąć grupę FaceTime, jak opuścić grupę FaceTime i szczegółowo usunąć połączenia grupowe FaceTime.

Jak usunąć grupę na FaceTime?

FaceTime łączy Twój numer telefonu i identyfikator e-mail. Umożliwia prowadzenie rozmów grupowych z maksymalnie 32 osobami. Ale w pewnym momencie, jeśli chcesz usunąć lub opuścić określoną grupę, możesz to łatwo zrobić. Wykonaj czynności wymienione w dalszej części tego artykułu, aby dowiedzieć się i rozwiązać również inne pytania.

Dlaczego ciągle otrzymuję losowe grupowe połączenia FaceTime?

Możesz otrzymywać losowe grupowe połączenia FaceTime, nawet jeśli te numery nie znajdują się na Twojej liście kontaktów lub mogły zostać przez Ciebie zablokowane. W niektórych wersjach iOS aplikacja nie ma opcji blokowania odbierania połączeń z nieznanych numerów lub losowych grupowych połączeń FaceTime, co bardzo ułatwia pranking i oszukiwanie użytkowników.

Czy mogę uniknąć irytujących połączeń grupowych FaceTime?

Masz dość dodawania do grupowych połączeń FaceTime bez powiadomienia lub pozwolenia? Możesz teraz położyć kres swoim zmartwieniom, ponieważ możesz uniknąć tych irytujących połączeń grupowych FaceTime, które mogą być również całkowicie nieznane. Te wezwania są w większości irytujące i mogą zakłócać codzienne funkcjonowanie. Ale nie musisz się martwić, ponieważ istnieje wiele sposobów na uniknięcie tych połączeń. Kilka z nich wymieniono poniżej:

  • Przełączanie iPhone’a w tryb Nie przeszkadzać
  • Zmiana numeru telefonu i/lub identyfikatora e-mail związanego z aplikacją FaceTime

  • Blokowanie i wybieranie, od kogo odbierać połączenia

Jak zatrzymać losowe połączenia grupowe w FaceTime? Jak pozbyć się spamowych połączeń grupowych FaceTime?

Rozumiemy, jak irytujące może być ciągłe otrzymywanie spamu i losowych połączeń grupowych w FaceTime, które mogą zakłócać codzienną rutynę lub harmonogram pracy. Dlatego przedstawiamy kilka sposobów, aby zapobiec otrzymywaniu tych połączeń przed przejściem do kroków wyjaśniających, jak usunąć grupę w FaceTime:

A. Włącz Nie przeszkadzać

Uwaga: jeśli ta funkcja zostanie raz włączona, nie będziesz w ogóle otrzymywać żadnych połączeń ani powiadomień o wiadomościach.

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij opcję Nie przeszkadzać, jak pokazano poniżej.

3. Włącz przełącznik opcji Nie przeszkadzać.

B. Zmień adres e-mail lub numer telefonu

1. Uruchom aplikację Ustawienia.

2. Przesuń palcem w dół i dotknij FaceTime.

3. Teraz wybierz alternatywny numer telefonu lub identyfikator e-mail w sekcji MOŻESZ ZNALEŹĆ KONTAKT FACETIME AT, jak pokazano poniżej.

C. Numery bloków

1. Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij FaceTime.

2. Przesuń palcem w dół i dotknij opcji Zablokowane, jak pokazano.

3. Dodaj żądane kontakty, które chcesz zablokować do tej listy.

Jak usunąć grupę w FaceTime?

Chociaż nie ma konkretnej opcji opuszczenia grupy, usunięcie jej jest jedynym wyborem. Jeśli nie masz pojęcia, jak usunąć grupę w FaceTime, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku poniżej, aby dowiedzieć się, jak usunąć grupę w FaceTime:

1. Otwórz aplikację FaceTime.

2. Stuknij w Rejestr połączeń grupowych, który chcesz usunąć.

3. Przesuń palcem w lewo i dotknij Usuń.

Grupa zostanie usunięta z urządzenia. Jeśli kiedykolwiek zmienisz zdanie i zechcesz ponownie dołączyć do grupy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Dlaczego nie mogę usunąć grupy w FaceTime?

Nie ma konkretnego powodu, aby coś takiego miało miejsce, ponieważ istnieje niewielka lub żadna różnica w sposobie usuwania grupy w różnych generacjach systemu iOS. Mimo to, jeśli masz niestabilne lub nie masz połączenia z Internetem, może to wystąpić na Twoim telefonie.

Jak opuścić czat grupowy FaceTime na iPhonie?

Jeśli nie chcesz brać udziału w określonym czacie grupowym lub grupowym połączeniu FaceTime, wykonaj poniższe czynności, aby opuścić żądaną grupę FaceTime.

1. Uruchom aplikację FaceTime i otwórz żądany czat grupowy.

2. Stuknij opcję Opuść, jak pokazano poniżej.

Jak usunąć połączenia grupowe FaceTime na iPhonie?

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem problemów ze spamowaniem jest usunięcie połączeń grupowych FaceTime, dzięki czemu nie musisz się nimi ponownie przejmować:

1. Otwórz aplikację FaceTime.

2. Przesuń w lewo żądany czat grupowy.

3. Stuknij w Usuń.

Ostatecznie grupa zostanie usunięta.

Jak ponownie dołączyć do grupy na FaceTime?

Aplikacja FaceTime ściśle współpracuje z aplikacją iMessage. Wszelkie utworzone tam grupy mogą z łatwością prowadzić rozmowy wideo i audio za pomocą aplikacji FaceTime za pomocą kilku dotknięć palcami. Ponowne dołączenie do grupy w FaceTime wymaga minimalnego wysiłku, wystarczy kilka kroków:

1. Otwórz aplikację Wiadomości.

2. Stuknij w żądany czat grupowy.

3. Stuknij opcję FaceTime od góry.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak usunąć grupę w FaceTime ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.