Jak usunąć konta na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Konto można łatwo usunąć z Instagrama. A niektóre osoby mają kilka kont na swoich telefonach, a usunięcie wielu kont na Instagramie, których nie używasz lub których nie chcesz, może wyczyścić powiadomienia i konto. Zrozumienie różnicy między dezaktywacją konta a trwałym usunięciem go z Instagrama jest kluczowe. Jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć konta na Instagramie, jesteś we właściwym miejscu. Ponadto powiemy Ci, jak usunąć dodane konto na Instagramie.

Jak usunąć konta na Instagramie

Tutaj będziesz wiedział, jak szczegółowo usunąć wiele kont na Instagramie.

Jak możesz usunąć swoje konto na Instagramie?

Możesz usunąć swoje konto, dezaktywując je na jakiś czas lub usuwając je na zawsze. Możesz wybrać jeden. Pamiętaj jednak, że po usunięciu zawsze możesz ponownie aktywować konto i uzyskać dostęp do swoich postów, filmów, zdjęć i czatów. Usunięcie konta to poważna decyzja, od której nie ma odwrotu.

Przeczytaj nasz przewodnik Jak dezaktywować lub usunąć swoje konto na Instagramie (2022), aby dowiedzieć się, jak usunąć konta na Instagramie.

Na ile kont możesz zalogować się na Instagramie?

Instagram umożliwia dodawanie różnych kont. W rzeczywistości możesz teraz szybko przełączać się i dodawać do pięciu kont na Instagramie bez wylogowywania się i powrotu. W systemach iOS i Android ta funkcja jest dostępna w wersji 7.15 i nowszych i jest kompatybilna ze wszystkimi aplikacjami Instagrama, które korzystają z tego oprogramowania. Dodane konto na Instagramie możesz usunąć w dowolnym momencie.

  Jak zobaczyć lubiane bębny na Instagramie?

Jak możesz mieć dwa konta na Instagramie?

Kiedy Instagram został uruchomiony po raz pierwszy, trzeba było wylogować się z jednego konta, aby zarejestrować inne. Możesz jednak teraz przełączać się między profilami na Instagramie bez wylogowywania się.

Obecnie każde konto na Instagramie musi mieć swój unikalny adres e-mail. Ten sam adres e-mail nie może być użyty do otwarcia więcej niż jednego konta na Instagramie. Nie musisz jednak tworzyć nowego adresu e-mail dla każdego nowego konta, które otwierasz. Jeśli utworzysz drugie konto na Instagramie za pośrednictwem aplikacji, możesz zarejestrować się za pomocą swojego numeru telefonu, a nie adresu e-mail.

Poniżej znajdują się kroki, aby utworzyć konto na Instagramie;

1. Otwórz aplikację Instagram.

2. Stuknij zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij w nazwę swojego konta i wybierz Dodaj konto.

4. Stuknij w Utwórz nowe konto, ustaw nazwę użytkownika i hasło oraz uzupełnij informacje o swoim profilu.

Uwaga: Możesz również wybrać Zaloguj się do istniejącego konta i zalogować się, wpisując swoją nazwę użytkownika i hasło.

Nowe konto zostanie dodane do Twojej aplikacji natychmiast po jej dodaniu, zgodnie z wytycznymi z poprzedniej części. W ten sposób możesz szybko przełączać się między nimi. Jednak oto, jak możesz to zrobić, jeśli chcesz dodać drugie konto, które założyłeś gdzie indziej lub w innym czasie.

Jak usunąć wiele kont na Instagramie?

Usunięcie wielu kont na Instagramie z telefonu nie jest możliwe. Wykonaj uważnie powyższe kroki, aby zrozumieć, jak usunąć wiele kont na Instagramie jeden po drugim.

Czy możesz usunąć jedno z wielu kont na Instagramie?

TAk. Możesz usunąć jedno z wielu kont. Wykonaj powyższe kroki i wybierz jedno konto. I to konto zostanie usunięte.

Jak usunąć drugie konto na Instagramie?

Aby usunąć konto, użyj przeglądarki i przejdź do Usuń stronę konta. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej, aby usunąć drugie konto na Instagramie.

  Jak zarchiwizować post na Instagramie

Jak usunąć dodane konto na Instagramie?

Wykonaj następujące kroki, aby usunąć konta na Instagramie:

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do strony swojego profilu.

2. U góry ekranu dotknij strzałki w dół obok swojej nazwy użytkownika na Instagramie.

3. Z rozwijanego menu wybierz preferowane konto, które chcesz usunąć.

4. Teraz dotknij trzech linii w prawym górnym rogu.

5. Wybierz Ustawienia.

6. Stuknij w Dziennik [email protected] konta na dole ekranu.

7. Aby potwierdzić swoją decyzję, dotknij opcji Wyloguj w wyskakującym oknie.

Nie zobaczysz już tego konta na liście innych kont na Instagramie. Mamy nadzieję, że wiesz, jak usunąć dodane konto na Instagramie.

Czy możesz usunąć swoje konto na Instagramie i zacząć od nowa?

TAk. Możesz usunąć konto na Instagramie i zacząć od nowa w dowolnym momencie. Ale odpowiedzi na to pytanie nie można uogólniać, ponieważ sytuacja każdej osoby zadecyduje, czy dezaktywować swoje konto na Instagramie. Możesz utworzyć nowe konto na Instagramie przy użyciu tego samego adresu e-mail po usunięciu istniejącego. Jednak przeniesienie dużej liczby obserwujących lub postów ze starego konta na nowe może być trudne.

Kiedykolwiek masz ochotę zrobić sobie przerwę od Instagrama, możesz usunąć Instagram i zacząć od nowa, ale pamiętaj, że wszystkie Twoje filmy i zdjęcia zostaną utracone, jeśli Twoje konto zostanie usunięte. Stracisz również wszystkich obserwujących.

Czy Instagram usuwa stare konta?

TAk. Nieaktywne konta na Instagramie, które są nieaktywne przez długi czas, są usuwane. Chociaż Instagram nie podaje określonego okresu czasu, można wywnioskować ze studiów przypadków kilku usuniętych kont, że konto zostanie bez wątpienia usunięte po roku lub dwóch latach nieaktywności. Jeśli Twoje konto jest nieaktywne, niezależnie od tego, czy jest to konto osobiste, czy związane z marką, możesz napotkać ten problem. Od czasu do czasu należy zalogować się na swoje konto, aby rozwiązać ten problem.

Jak długo można dezaktywować Instagram?

Możesz tymczasowo dezaktywować swoje konto na Instagramie tak długo, jak chcesz. Logując się ponownie, możesz go ponownie aktywować w dowolnym momencie.

  Dlaczego Twoje szkice na Instagramie zniknęły?

Jest jednak jedno ograniczenie. Obecnie na Instagramie możesz dezaktywować swoje konto tylko raz w tygodniu. Twoje zdjęcia, obserwatorzy, komentarze i polubienia są przechowywane, jeśli dezaktywujesz swoje konto. Niezależnie od tego, czy jest to 10 miesięcy, czy 10 dni, możesz wyłączyć swoje konto. Instagram nie usunie Twojego konta, jeśli je zdezaktywujesz. Wszystko, co musisz zrobić, aby ponownie uzyskać dostęp do swojego konta, to zalogować się przy użyciu prawidłowych informacji.

Czy możesz ponownie użyć usuniętej nazwy użytkownika na Instagramie?

Niestety, Twojej nazwy użytkownika nie można odzyskać, jeśli usunąłeś swoje konto na Instagramie. Nazwy użytkownika na Instagramie nie mogą być ponownie używane od razu po usunięciu. W rzeczywistości możliwe jest, że przez jakiś czas nie będą ponownie użyteczne. Wynika to z faktu, że nazwy użytkowników są wyłączne i nie mogą być używane przez nikogo innego. Instagram nie ujawnia, jak długo nazwy użytkowników są niedostępne. Jednak jest prawdopodobne, że są one często poddawane recyklingowi. Możesz go użyć, jeśli nigdy nie miałeś usuniętej nazwy użytkownika Instagram i nadal jest ona dostępna.

***

Mamy szczerą nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne i pomogły Ci zrozumieć, jak usuwać konta na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x