Jak usunąć konto Amazon Photos?

Amazon Photos to bezpieczna internetowa platforma do przechowywania w chmurze i jest częścią ekosystemu Amazon. Dzięki Amazon Photos możesz zapisywać swoje zdjęcia i filmy w bezpiecznym magazynie w chmurze i uzyskiwać do nich dostęp z urządzeń takich jak przeglądarka laptopa, iOS i aplikacja mobilna Andriod. Wszyscy użytkownicy Amazon Prime mają dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej, aby przesyłać zdjęcia w pełnej rozdzielczości i 5 GB miejsca na wideo za pomocą usługi Amazon Photos. Amazon Photos ma 5 GB miejsca za darmo, jeśli nie masz Prime. Możesz także użyć przesłanych zdjęć, aby zamówić spersonalizowane pamiątki, takie jak odbitki i kartki świąteczne z Amazon. Czy jesteś użytkownikiem usługi Amazon Photos i zastanawiasz się, dlaczego Twoje zdjęcia Amazon zniknęły? Albo jak usunąć wszystkie zdjęcia z konta Amazon? Jeśli jesteś kimś, kto szuka więcej informacji związanych ze zdjęciami Amazon, bądź na bieżąco do końca. Dajemy Ci pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, takie jak usuwanie konta zdjęć Amazon i usuwanie zdjęć z aplikacji Amazon Photo.

Jak usunąć konto Amazon Photos?

Możesz usunąć konto Amazon Photos z menu Storage na stronie Amazon Photos. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Kto może zobaczyć Twoje zdjęcia Amazon?

Domyślnie ci użytkownicy, którzy mają dostęp do Twojego konta Amazon, mogą zobaczyć Twoje zdjęcia Amazon. Ale zdjęcia Amazon zapewniają funkcję, która pozwala wybrać, komu chcesz udostępnić swoje zdjęcia Amazon. Możesz zapraszać inne osoby do oglądania określonych obrazów, tworząc grupy tylko dla członków i korzystając z skarbca rodzinnego. Członkowie Amazon Prime mogą używać Family Vault do udostępniania nieograniczone miejsce na zdjęcia z maksymalnie pięcioma dodatkowymi osobami.

Czy usunięcie aplikacji Amazon Photo powoduje usunięcie zdjęć?

Nie, przesłane przez Ciebie zdjęcia są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon Photos. Te zdjęcia nie zostaną usunięte, chyba że usuniesz je z witryny Amazon Photos.

Jak usunąć zdjęcia Amazon z telefonu?

Amazon Photos to jedna z najlepszych internetowych platform do przechowywania w chmurze do bezpiecznego przechowywania zdjęć i filmów. Wszyscy użytkownicy Amazon Prime mają dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej, aby przesyłać zdjęcia w pełnej rozdzielczości, a do tego 5 GB miejsca za darmo, nawet jeśli nie masz Prime. Ale pomimo wszystkich tych korzyści możesz chcieć usunąć aplikację Amazon Photos z telefonu. Poniżej znajdują się wymienione kroki, aby wykonać tę dokładną procedurę.

Uwaga: ta procedura nie usunie żadnych zdjęć zsynchronizowanych z kontem Amazon Photos. Możesz ponownie pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć.

1. Otwórz Sklep Play na swoim urządzeniu.

2. Teraz dotknij ikony Hamburger w lewym górnym rogu ekranu.

3. Następnie dotknij opcji Moje aplikacje i gry.

4. Teraz dotknij zakładki Zainstalowane, aby uzyskać dostęp do listy wszystkich zainstalowanych aplikacji na urządzeniu.

5. Przesuń palcem po liście i dotknij aplikacji Zdjęcia Amazon.

6. Następnie dotknij opcji Odinstaluj, aby usunąć ją z urządzenia.

Mamy nadzieję, że pomyślnie usunąłeś aplikację Amazon Photos z telefonu.

Jak zatrzymać synchronizację zdjęć z kontem Amazon Photos?

Amazon Photos ma funkcję automatycznego zapisywania, która przesyła wszystkie kliknięte zdjęcia z telefonu do pamięci w chmurze. Ale musisz ręcznie włączyć tę funkcję, jeśli chcesz automatycznie zapisywać kliknięte zdjęcia na koncie Amazon Photos. Zobaczmy, jak wyłączyć tę opcję automatycznego zapisywania w aplikacji Zdjęcia Amazon.

1. Uruchom aplikację Zdjęcia Amazon na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Teraz dotknij ikony Ustawienia koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij w Ustawienia przesyłania.

4. Stuknij przełącznik Zapisz zdjęcia, aby go wyłączyć.

Jak usunąć wszystkie zdjęcia z konta Amazon?

Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach usunąć wszystkie zdjęcia z konta Amazon.

Uwaga: zdjęcia są trwale usuwane po 30 dniach od umieszczenia w Koszu.

Krok I: Przenieś wszystkie zdjęcia do kosza

Poniżej znajdują się kroki wyjaśniające, jak przenieść wszystkie żądane zdjęcia do kosza na Amazon Photos.

1. Odwiedź Witryna Amazon Photos i zaloguj się za pomocą poświadczeń konta Amazon.

2. Teraz wybierz żądane zdjęcia, które chcesz usunąć, klikając ikonę znacznika wyboru.

3. Po wybraniu zdjęcia kliknij opcję Przenieś do kosza znajdującą się na górze strony.

4. Kliknij opcję Usuń, aby ostatecznie przenieść wybrane zdjęcie do kosza.

Krok II: Usuń zdjęcia z kosza

Aby trwale usunąć wszystkie zdjęcia, które przeniosłeś do kosza, musisz uzyskać dostęp do zdjęć Amazon za pomocą przeglądarki internetowej i wykonać kolejne kroki.

1. Od oficjalna strona Amazon Photoskliknij opcję Kosz obecną w lewym okienku.

2. Teraz wybierz wszystkie żądane zdjęcia, klikając ikonę znacznika wyboru.

3. Następnie kliknij opcję Trwale usuń u góry strony, jak pokazano poniżej.

4. Kliknij opcję Usuń, aby ostatecznie trwale usunąć zdjęcia ze Zdjęć Amazon.

Jak usunąć konto Amazon Photos?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług świadczonych przez usługi Amazon i chcesz zrezygnować z członkostwa Amazon Prime, powinieneś usunąć swoje konto Amazon Photos. A oto przewodnik, jak krok po kroku usunąć konto Amazon Photos.

Uwaga: upewnij się, że jesteś już zalogowany na swoje konto przed wykonaniem kolejnych kroków.

1. Uzyskaj dostęp do oficjalna strona Amazon Photos.

2. Kliknij opcję Przechowywanie w lewym okienku.

3. Następnie kliknij opcję Anuluj mój plan w menu pamięci.

4. Kliknij opcję Zakończ swój plan, aby ostatecznie usunąć konto Amazon Photos.

Co się stanie ze zdjęciami, jeśli anulujesz Amazon Prime?

Nie będziesz już otrzymywać nieograniczonego miejsca na zdjęcia ze Zdjęć Amazon. Całkowita pamięć będzie ograniczona do 5 GB, z których mogą korzystać użytkownicy spoza Prime Amazon. Ale dobrą wiadomością jest to, że Twoje zdjęcia nie są usuwane przez Amazon. Możesz je pobrać, ale jeśli przesłane zdjęcia przekroczą 5 GB, nie będziesz już mógł przesyłać, synchronizować ani udostępniać żadnych plików. Co więcej, masz możliwość zakupu dodatkowej przestrzeni dyskowej ze Zdjęć Amazon.

Czy ktoś inny może przesłać do Twoich zdjęć Amazon?

Zdjęcia Amazon mają funkcję o nazwie The Family Vault, która jest cyfrowym archiwum zdjęć. W skarbcu rodzinnym można umieścić do sześciu użytkowników (zarówno głównych, jak i innych użytkowników Amazon), w tym właściciela konta Prime. Wszyscy dodani członkowie skarbca mają dostęp do wszystkich zdjęć, a także mogą przesyłać nowe zdjęcia do skarbca, aby stworzyć kolekcję zdjęć i filmów.

Dlaczego Twoje zdjęcia Amazon zniknęły?

Czy zauważyłeś, że na Twoim koncie Amazon Photos brakuje niektórych Twoich zdjęć? Pewnie zastanawiasz się, dlaczego Twoje zdjęcia z Amazona zniknęły. Może się to zdarzyć, gdy anulujesz subskrypcję Amazon Prime. To może być główny powód, dla którego Twoje zdjęcia Amazon zniknęły.

Czy Amazon Drive i Amazon Photos są takie same?

Jeśli szukasz miejsca do przechowywania online w chmurze dostarczanego przez Amazon, dwie opcje, które każdemu przychodzą na myśl, to Amazon Drive i Amazon Photos. Ponadto czasami są takie same, ponieważ obie są platformami do przechowywania zdjęć online służącymi do przechowywania zdjęć, ale mają niewielką różnicę. Główna różnica to:

  • Amazon Drive służy do organizowania plików i folderów, a także przeglądania dokumentów we wszystkich formatach plików, w tym w formacie JPEG.

  • Ale Amazon Photos to usługa fotograficzna zaprojektowana specjalnie do przechowywania i wyświetlania plików graficznych i wideo. Twoje zdjęcia i filmy można wyświetlać i oglądać za pomocą aplikacji Zdjęcia Amazon, która ma działać jako galeria zdjęć.

Jak bezpieczne są zdjęcia Amazon?

Jeśli przechowujesz zdjęcia na dyskach twardych, dyski flash i inne urządzenia do przechowywania danych mogą zniknąć, zepsuć się lub ulec uszkodzeniu, a wszystkie dane mogą zostać utracone. Dlatego obecnie przechowywanie w chmurze jest dobrą alternatywą, ponieważ zapobiega utracie danych. Dzięki przechowywaniu w chmurze możesz mieć pewność, że nadal możesz przeglądać swoje zdjęcia na świeżym urządzeniu, nawet jeśli coś stanie się z Twoim fizycznym sprzętem. Wszystkie wiodące internetowe usługi w chmurze są bezpieczne, ale większość użytkowników uważa Amazon Photos za niezawodną i bezpieczną usługę, ponieważ:

  • Amazon Photos skanuje Twoje obrazy tylko w celach porządkowych.
  • I w przeciwieństwie do Google Storage nie analizuje danych w celach marketingowych.

Tak więc Amazon Photos to bezpieczna opcja przechowywania online.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, dlaczego Twoje zdjęcia Amazon zniknęły i jak usunąć konto Amazon Photos. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x