Jak usunąć konto kierowcy Uber?

Uber to amerykańska firma, która oferuje mobilność jako usługę, umożliwiając klientom rezerwację taksówki z kierowcą do transportu. Oferuje również dostawę jedzenia za pośrednictwem Uber Eats oraz inne usługi, w tym dostawę paczek, usługi kurierskie i wynajem rowerów elektrycznych. Uber pozwala ludziom dołączyć do nich również jako kierowcy Uber. Gdy to zrobisz, otrzymasz więcej rezerwacji i prowizję od każdej rezerwacji. Jeśli jesteś kierowcą Uber i zastanawiałeś się, jak anulować konto kierowcy Uber? Lub Dlaczego Twoje konto kierowcy Uber jest zablokowane? Aby uzyskać odpowiedzi na te najczęściej zadawane pytania, przeczytaj ten artykuł do końca. Rozwiąże wszystkie Twoje wątpliwości związane z usuwaniem konta kierowcy Uber i procesem ponownego zgłoszenia się do Ubera po dezaktywacji. Zaczynajmy!

Jak usunąć konto kierowcy Uber?

Możesz usunąć swoje konto Uber Driver w sekcji Pomoc aplikacji Uber. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak możesz anulować swoje konto kierowcy Uber?

Możesz anulować swoje konto Uber Driver lub Uber Partner, wykonując poniższe czynności:

Uwaga: Twoje konto Uber zostanie natychmiast anulowane po wykonaniu poniższych kroków. Ale upewnij się, że nie logujesz się na swoje konto Uber przez 30 dni, jeśli chcesz trwale zlikwidować konto Uber. Jeśli zalogujesz się w ciągu 30 dni, Twoje konto Uber zostanie ponownie aktywowane i będziesz musiał ponownie powtórzyć proces usuwania.

Opcja I: przez aplikację mobilną

1. Otwórz Uber aplikację mobilną na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij opcję Pomoc.

4. Następnie dotknij opcji Konto i płatności, jak pokazano.

5. Stuknij w opcję Zmiana ustawień konta.

6. Teraz zlokalizuj i dotknij podświetlonej opcji Usuń moje konto Uber.

7. Przesuń w dół stronę z warunkami, aby znaleźć i dotknąć linku Usuń moje konto Uber.

8. Zostaniesz przekierowany na stronę logowania Uber. Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail w odpowiednim polu.

9. W skrzynce odbiorczej otwórz otrzymaną wiadomość e-mail Uber i dotknij linku Żądanie logowania, aby udzielić prośby o logowanie do aplikacji Uber.

10. Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany na stronę Usuń moje konto Uber. Tutaj przesuń palcem w dół i dotknij opcji Kontynuuj.

11. Teraz wybierz dowolny żądany powód usunięcia konta Uber.

12. Na koniec dotknij Usuń konto, aby usunąć swoje konto Uber.

Opcja II: Korzystanie z przeglądarki internetowej

1. Odwiedź Strona dezaktywacji Ubera w Twojej przeglądarce.

2. Przejdź do zakładki Prowadzenie pojazdu i dostawa i kliknij opcję Usuń moje konto, jak pokazano poniżej.

3. Wprowadź swój numer telefonu lub adres e-mail, aby zalogować się na swoje konto.

4. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pomyślnie anulować konto kierowcy Uber.

Czy możesz założyć nowe konto Uber z tym samym numerem telefonu?

Tak, możesz założyć nowe konto Uber z tym samym numer telefonu. Ale w tym celu musisz wyłączyć lub usunąć swoje stare konto Uber, które było zarejestrowane na ten sam numer telefonu. Uber pozwala mieć tylko jedno konto Uber połączone z tym numerem telefonu komórkowego.

Czy dezaktywacja Ubera jest trwała?

Tak, Twoje konto Uber zostanie natychmiast dezaktywowane po zakończeniu procedury usuwania konta Uber. Wszelkie niewykorzystane kredyty, promocje lub zachęty zostaną usunięte po 30 dniach oprócz trwałe usunięcie informacji.

W ciągu 30 dni od dezaktywacji możesz odzyskać swoje konto, jeśli zrezygnujesz z jego usunięcia. Możesz użyć tego samego konta, po prostu logując się z aplikacji Uber lub oficjalnej witryny Uber przy użyciu starych dezaktywowanych danych logowania do konta w ciągu 30 dni.

Czy możesz ponownie zgłosić się do Ubera po dezaktywacji?

Tak, możesz ponownie złożyć wniosek do Uber po dezaktywacji, ponieważ proces dezaktywacji konta Uber nie jest trwały, dopóki nie upłynie 30 dni od jego usunięcia. Możesz odzyskać swoje konto w ciągu 30 dni, logując się na swoje konto przy użyciu poświadczeń konta.

Czy możesz usunąć swoje konto kierowcy Uber?

Tak, możesz anulować konto kierowcy Uber lub usunąć konto kierowcy Uber. Jednak wszystkie Twoje profile Uber, w tym konto pasażera i konto Uber Eats, zostaną trwale utracone.

Jak trwale usunąć swoje konto Uber?

Z aplikacji mobilnej Uber możesz łatwo i trwale usunąć swoje konto Uber. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

1. Otwórz Aplikacja mobilna Uber i dotknij ikony profilu w prawym górnym rogu.

2. Stuknij w Pomoc, jak pokazano poniżej.

3. Stuknij w Konto i opcje płatności > Zmiana ustawień konta.

4. Znajdź i stuknij opcję Usuń moje konto Uber.

5. Następnie przesuń palcem w dół i dotknij linku Usuń moje konto Uber.

6. Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail w odpowiednim polu i dotknij linku Żądanie logowania z otrzymanego e-maila Uber.

7. Na przekierowanej stronie Usuń moje konto Uber stuknij w Kontynuuj.

8. Wybierz żądany powód usunięcia konta i dotknij Usuń konto.

Mamy nadzieję, że pomyślnie usunąłeś lub anulowałeś swoje konto Uber na stałe, wykonując te proste czynności.

Czy możesz usunąć swoje konto kierowcy Uber i założyć nowe?

Tak, możesz usunąć swoje konto kierowcy Uber, a także utworzyć nowe z tego samego numeru telefonu. Ale gdy usuniesz swoje konto, wszystkie kredyty i cashback zarobione i przechowywane na starym koncie zostaną utracone.

Jeśli usuwasz i tworzysz nowe konto kierowcy, ponieważ wyprowadziłeś się ze swojego miasta, nie musisz usuwać swojego konta kierowcy Uber. Uber ma funkcję, dzięki której możesz po prostu zmienić miasto, do którego chcesz jechać.

Co się stanie, jeśli usuniesz swoje konto kierowcy Uber?

Jeśli usuniesz swoje konto Uber,

  • nie będziesz mieć dostępu do żadnych usług Ubera, takich jak przejazdy taksówką i wiele innych.
  • wszystkie kredyty i cashback zarobione i przechowywane na starym koncie zostaną utracone.

Dlaczego Uber dezaktywuje sterowniki?

Może być kilka powodów, dla których Uber dezaktywuje konta kierowców. Poniższa lista zawiera kilka z nich:

  • Średnia ocena konsumentów jest poniżej 4,6: Twoja ocena jako kierowcy pokazuje jakość Twojej pracy. A jeśli Twoja ocena spadnie, otrzymasz ostrzeżenie i zostaniesz przeniesiony do kontroli jakości, jeśli Twoje oceny są słabe. Twoje konto kierowcy Uber zostanie dezaktywowane, jeśli Twoje oceny się nie poprawią.

  • Naruszenie wytycznych społeczności Uber: Głównym powodem, dla którego Uber dezaktywuje kierowców, jest to, że Uber uważa, że ​​kierowca nie przestrzega lub nie narusza wytycznych społeczności.

  • Poważne skargi użytkowników Ubera na Ciebie: Uber bardzo poważnie traktuje skargi i sugestie. Poważna skarga może zostać zgłoszona na kierowcę, który jeździ niebezpiecznie lub zaatakował pasażera.

  • Pozwalanie komuś innemu prowadzić Twój samochód: Jeśli pozwolisz znajomemu korzystać z Twojego konta kierowcy Uber lub pozwolisz mu prowadzić Twój samochód, Twoje konto kierowcy Uber może zostać dezaktywowane przez Ubera, ponieważ jest to ściśle niezgodne z wytycznymi Uber.

  • Twoje dokumenty samochodu wygasły: aby uniknąć problemów, prześlij najnowsze wersje dokumentów co najmniej na tydzień przed ich wygaśnięciem. Te dezaktywacje zwykle następują bez ostrzeżenia, ale najłatwiej je przywrócić.

Tak więc było to kilka powodów, dla których problem z zablokowaniem konta kierowcy Uber był zablokowany.

Dlaczego Twoje konto Uber Driver jest zablokowane?

Ustalenie, dlaczego konto zostało dezaktywowane lub jak je ponownie aktywować, może czasami być trudne. Istnieje jednak kilka głównych powodów dezaktywacji konta. Ale głównym powodem, dla którego Uber dezaktywuje sterowniki, jest to, że kierowca narusza wytyczne społeczności. To jest powód, dla którego konto kierowcy Uber zostało zablokowane.

Możesz czytać Wytyczne dla społeczności Ubera tutaj którego motto brzmi Bezpieczeństwo i szacunek dla wszystkich.

Jak długo trwają blokady Ubera?

Firma Uber niedawno dodała tę funkcję Wstrzymaj, aby pomóc w zweryfikowaniu, czy konta użytkowników są aktywne i czy mają dostępne środki na opłacenie podróży. Wstrzymanie rozpoczyna się w momencie, gdy zarezerwujesz dla siebie przejazd, a Twoja karta zostanie zablokowana w ramach autoryzacji dla opłaty z góry. A wstrzymanie trwa do momentu, gdy dotrzesz do celu, a ostateczna opłata zostanie pobrana z Twojej karty lub konta. Oznacza to, że autoryzowana przez Uber funkcja wstrzymania obowiązuje od momentu zgłoszenia żądania przejazdu do czasu dotarcia do miejsca docelowego i zakończenia przejazdu.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć konto kierowcy Uber. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x