Jak usunąć konto TikTok innej osoby?

TikTok to jedna z najlepiej zarabiających platform rozrywkowych. Stała się bardzo popularna podczas blokady, a wiele osób nawet znalazło swoją karierę dzięki aplikacji. Jednak TikTok może czasami mieć charakter osobisty i możesz chcieć odpocząć od niektórych osób. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć cudze konto TikTok i jak zgłosić konto TikTok i usunąć je. Ponadto dowiesz się, jak usunąć TikTok z innych urządzeń i na chwilę zmniejszyć aktywność w aplikacji. Przeczytaj więc artykuł do końca, aby dowiedzieć się, ile czasu zajmuje szczegółowe usunięcie konta TikTok i innych omawianych zapytań.

Jak usunąć konto TikTok innej osoby?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak usunąć TikTok z innych urządzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy konto TikTok można usunąć?

Tak, możesz usunąć swoje konto Tiktok, kiedy tylko masz na to ochotę. Wszystko, co musisz zrobić, to zapamiętać hasło, aby zweryfikować własność, aby usunąć konto.

Jak usunąć TikTok z innych urządzeń?

Aby usunąć Tiktok z innych urządzeń, wykonaj poniższe czynności:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu, jak pokazano poniżej.

4. Następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

5. Wybierz z menu opcję Zarządzaj kontem.

6. Stuknij opcję Usuń konto w sekcji Kontrola konta.

7. Wybierz opcję Tymczasowo wychodzę i dotknij opcji Kontynuuj od dołu.

8. Wybierz przycisk radiowy warunków i stuknij w Kontynuuj.

Uwaga: Jeśli chcesz, możesz wykonać kopię zapasową danych konta, dotykając opcji Poproś o pobranie.

9. Ponownie dotknij opcji Kontynuuj po przeczytaniu konsekwencji.

10. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na Twój numer telefonu komórkowego i dotknij Usuń konto.

11. Ponownie dotknij Usuń w wyskakującym okienku, aby potwierdzić usunięcie.

Jak usunąć konto TikTok bez dostępu do starego numeru telefonu?

Aby usunąć konto TikTok, musisz zweryfikować się za pomocą hasła, adresu e-mail lub numeru telefonu. Jeśli chcesz usunąć konto bez dostępu do swojego starego numeru telefonu, możesz je usunąć za pomocą adresu e-mail i hasła. Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby usunąć konto bez dostępu do numeru telefonu.

Jak usunąć stare konto TikTok bez hasła lub adresu e-mail?

Aby usunąć swoje konto TikTok bez adresu e-mail lub hasła, wykonaj następujące kroki.

1. Uruchom TikTok i dotknij ikony profilu w prawym dolnym rogu.

2. Stuknij ikonę hamburgera > Ustawienia i prywatność.

3. Stuknij w Zarządzaj kontem > Usuń konto, jak pokazano poniżej.

4. Wybierz z listy opcję Tymczasowo wyjeżdżam i dotknij Kontynuuj.

5. Stuknij w przycisk opcji, aby zaakceptować warunki.

6. Następnie dotknij Kontynuuj, jak pokazano powyżej.

7. Ponownie dotknij Kontynuuj i wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na Twój numer telefonu komórkowego

8. Na koniec dotknij Usuń konto > Usuń z wyskakującego okienka, aby potwierdzić usunięcie.

Czy możesz usunąć konto TikTok, które nie jest twoje?

Nie, nie możesz usunąć konta Tiktok, które nie należy do Ciebie. Będziesz potrzebować hasła do konta, ponieważ ważne jest, aby potwierdzić usunięcie.

Jak usunąć konto TikTok innej osoby?

Nie możesz usunąć czyjegoś konta bez dostępu do niego. Chociaż możesz zgłosić to konto, aby TikTok je usunąć. Ale TikTok usunie go tylko wtedy, gdy wykryje jakiekolwiek naruszenia lub nielegalne zachowania związane z tym kontem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zgłaszać konta w TikTok.

Co się stanie, gdy zgłosisz czyjś TikTok?

Gdy zgłaszasz czyjś film lub post TikTok, musisz wyjaśnić, dlaczego zgłaszasz konto. Następnie zespół wsparcia TikTok przejrzy Twój raport i sprawdzi, czy konto narusza jakiekolwiek inne wytyczne dotyczące platformy. Jeśli film był wielokrotnie zgłaszany przez różnych użytkowników, może zostać tymczasowo zawieszony lub trwale usunięty z kanału.

Co się stanie, jeśli zgłosisz konto TikTok?

Gdy zgłosisz konto TikTok, zgłoszenie zostanie odebrane przez zespół wsparcia w formie anonimowej. Oznacza to, że Twoje zgłoszenie zostanie przesłane, ale Twoja tożsamość zostanie pokazana jako anonimowa. Po otrzymaniu zgłoszenia zespół wsparcia zbada i sprawdzi, czy nie narusza on jakichkolwiek wytycznych. Jeśli je znajdą, wyślą ostrzeżenie na to konto i zostaną poproszeni o usunięcie opublikowanych treści lub zostaną one usunięte przez sam TikTok. Jeśli to konto otrzymało już kilka ostrzeżeń, otrzyma blokadę stałą lub czasową.

Jak zgłosić konto TikTok i usunąć je?

Jeśli uznasz, że konto jest nieodpowiednie lub obraźliwe i chcesz zgłosić konto Tiktok, a następnie je usunąć, wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom aplikację TikTok i przejdź do żądanego profilu, który chcesz zgłosić.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w Zgłoś.

4. Następnie dotknij Zgłoś konto.

5. Na koniec wybierz preferowany powód zgłoszenia konta.

Teraz powiedz innym profilom TikTok, aby również zgłosiły konto i wymieniły ich powody. Jeśli na tym samym koncie znajduje się wiele raportów, zostaną one sprawdzone i usunięte przez sam TikTok.

Ile raportów należy usunąć konto TikTok?

Nie istnieje dokładna liczba raportów potrzebnych do usunięcia konta Tik Tok. Jednak użytkownicy zauważyli, że do usunięcia konta wystarczy około 10 zgłoszeń. Przetwarzanie usunięcia trwa zwykle około 24 godziny, po potwierdzeniu, że konto narusza warunki aplikacji TikTok.

Jak długo trwa usunięcie konta TikTok?

Jeśli konto zostanie uznane za naruszające warunki aplikacji TikTok i otrzyma wiele skarg lub raportów, usunięcie go zajmie około 24 godzin lub 2-3 dni. Czasami jest również tymczasowo dezaktywowany na 30 dni, zanim zostanie trwale usunięty, w zależności od rodzaju i stopnia naruszenia.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć cudze konto TikTok. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.