Jak usunąć moje konto Philo?

Philo to platforma telewizyjna na żywo, która została założona w San Francisco w 2010 roku. Usługa tej platformy przeszła długą drogę od eksperymentalnego projektu przesyłania strumieniowego w akademikach, kiedy się zaczął. Z biegiem lat stał się świetną usługą, oferując dobre kanały, a także wspaniałe korzyści oferowane subskrybentom. Philo oferuje swoim subskrybentom 60 kanałów ze wszystkimi jego zaletami. Możesz anulować lub wznowić subskrypcję w dowolnym momencie; do Twojej subskrypcji nie jest dołączona żadna umowa. Ponadto zapewniają Ci usługi za darmo przez cały tydzień, zanim naliczą jakiekolwiek opłaty na Twoim koncie. Jak już wspomnieliśmy, nie ma ograniczeń co do usunięcia konta Philo. Ale wielu z was wciąż wątpi, jak usunąć moje konto Philo. W tym artykule wymieniliśmy wszystko, co musisz wiedzieć, aby dezaktywować konto Philo. Dowiesz się, jak usunąć moje konto Philo i jak anulować subskrypcję Philo TV.

Spis treści:

Jak usunąć moje konto Philo?

Istnieje wiele osób, które chcą dezaktywować konto Philo z różnych powodów. Usługi transmisji na żywo mogą zaskakiwać, ale żadna z nich nie jest idealna. Chociaż jeden może być niesamowity w jednej dziedzinie i mieć korzyści, których nie ma inny, może również brakować czegoś, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Jeśli chodzi o Philo, nie ma ograniczeń co do anulowania konta, kiedy tylko chcesz.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby wydać dużo pieniędzy i chcesz niedrogiej usługi telewizyjnej, która nadal zapewnia mnóstwo kanałów i dużo treści na żądanie, Philo jest właściwą opcją dla Ciebie. Co więcej, Philo to dobra usługa z tanią subskrypcją, ale nie każdemu podoba się to, co dostają za miesięczną opłatę, i chcą anulować i subskrybować inną usługę. Jeśli nie jesteś zadowolony z Philo, możesz zamknąć swoje konto, wykonując poniższe czynności.

Dowiesz się, jak wypisać się z Philo i jak wypisać się z Philo TV. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo usunąć moje konto Philo.

Jak dezaktywować konto Philo?

Konto Philo można łatwo dezaktywować lub anulować online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Można do niego łatwo uzyskać dostęp z dowolnej przeglądarki internetowej.

Aby anulować swoje konto Philo, musisz wykonać następujące czynności:

1. Odwiedź Strona internetowa Philo w Twojej przeglądarce.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto.

2. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu.

3. Następnie kliknij na zakładkę Konto.

4. Przewiń w dół i kliknij Anuluj moje konto.

5. Wybierz żądany powód anulowania konta i kliknij Anuluj moje konto.

W ten sposób możesz dezaktywować konto Philo.

Jak usunąć konto Philo przez Amazon?

Niektóre osoby subskrybowały konto Philo za pośrednictwem Amazon Prime Video, dzięki czemu mogą anulować subskrypcję Philo w ten sposób. Musisz mieć subskrypcję na urządzeniu Fire TV, w którym możesz skorzystać z witryny Amazon Prime Video, aby przejść przez anulowanie. Oto kroki, które możesz wykonać, aby usunąć moje konto Philo przez Amazon:

1. Odwiedź Witryna Amazon Prime Video w przeglądarce na komputerze.

2. Kliknij ikonę Profil > Konto i ustawienia, jak pokazano poniżej.

3. Kliknij zakładkę Kanały.

4. Kliknij opcję Anuluj kanał obok kanału Philo.

5. Teraz kliknij Wyłącz automatyczne odnawianie i obserwuj, aż [renewal date].

6. Wybierz Preferuj nie odpowiadać lub dowolną inną pożądaną opcję, jak pokazano poniżej.

Jak anulować konto Philo przez Roku?

Wielu użytkowników zasubskrybowało konto Philo za pomocą Roku. Mogą to zrobić dzięki Roku Pay. Oznacza to, że możesz anulować subskrypcję Philo za pomocą Roku. Ponadto, jeśli dokonałeś już subskrypcji za pośrednictwem Roku, ale nie wprowadziłeś informacji o płatności lub nie subskrybowałeś za pomocą Roku Pay, nie zostaniesz obciążony opłatą. Dlatego Twoja subskrypcja automatycznie wygaśnie, jeśli czas się skończy. Oto kroki anulowania subskrypcji Philo tv lub sposobu usunięcia mojego konta Philo, które można wykonać:

1. Odwiedź Strona logowania Roku w przeglądarce na komputerze.

2. Wpisz swój E-mail i hasło i rozwiąż Captcha. Następnie kliknij opcję Prześlij.

3. Wybierz Zarządzaj swoimi subskrypcjami w obszarze Zarządzaj kontem na stronie Konto.

4. Znajdź kanał Philo w sekcji Aktywne subskrypcje i kliknij Anuluj subskrypcję.

5. Wybierz powód anulowania, aby zakończyć proces.

Jak zrezygnować z subskrypcji Philo przez Best Buy?

Jeśli zasubskrybowałeś konto Philo przez Best Buy, będziesz musiał się skontaktować Najlepszy zakup obsługi klienta albo Obsługa klienta Philo zespół. Przekaż swoją prośbę o wypisanie się do dowolnego zespołu, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Idąc dalej, omówimy niektóre funkcje oferowane przez tę platformę. Philo zapewnia swoim subskrybentom niesamowite korzyści, aby mogli trzymać się tej aplikacji.

 • Jedną z zalet tej platformy jest to, że oferuje ona swoim subskrybentom wspaniałe korzyści, nawet w bardzo niskiej cenie.
 • Philo oferuje możliwość oglądania treści na maksymalnie trzech różnych urządzeniach jednocześnie. Ale jeśli nie zaczniesz oglądać tego na czwartym urządzeniu, najdłuższy płynny strumień zostanie zatrzymany.
 • Cała zawartość na żywo jest przesyłana strumieniowo w rozdzielczości 720p, podczas gdy na żądanie jest dostępna w rozdzielczości 1080p, co jest więcej niż w porządku dla większości telewizorów. Co więcej, powinieneś wiedzieć, że możesz automatycznie dostosować jakość wideo w zależności od szybkości Internetu.
 • Treści na żywo mają 72-godzinne przewijanie do tyłu, co oznacza, że ​​możesz odtworzyć dowolne treści, które zostały wyemitowane w tym czasie. W przeciwnym razie możesz nagrywać dowolne treści na żywo za pomocą nieograniczonego DVR.
 • Nie ma limitu miejsca, a nagrania można przechowywać nawet przez rok.
 • Możesz też pominąć reklamy w nagraniach, żeby nie trzeba było ich oglądać.

Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak usunąć moje konto Philo.

Które urządzenia obsługują Philo?

Philo działa na kilku urządzeniach, więc masz wiele opcji, dzięki którym możesz cieszyć się całą zawartością. Oto urządzenia, na których pracuje Philo:

 • Roku: wszystkie aktualne modele

 • Apple TV: 4. generacji i nowsze

 • Chromecast: 2. generacji i nowsze

 • Fire TV: wszystkie modele

 • Android TV: 5.0 lub nowszy

 • PC: przez Chrome, Safari, Firefox, Edge

 • iOS: 14.0 i nowsze lub przy użyciu Safari, Chrome lub Firefox

 • Tablety ognia: 5.0 i nowsze

 • Mac: przez Chrome, Safari, Firefox, Edge

Czy dwie osoby mogą korzystać z tego samego konta Philo?

TAk. Philo oferuje trzy równoczesne strumienie, co oznacza, że ​​na tym samym koncie mogą jednocześnie oglądać nawet trzy osoby na różnych urządzeniach.

Czy Philo oferuje bezpłatną wersję próbną?

Tak, Philo oferuje bezpłatną wersję próbną, aby ludzie mogli wypróbować usługi. Ten okres próbny trwa 7 dni i możesz zarejestrować się, używając adresu e-mail i numeru telefonu. Aby kontynuować bezpłatny okres próbny, musisz podać szczegóły płatności.

Ile kont możesz mieć na Philo?

Możesz mieć do 10 profili z własnymi danymi logowania, historią i ustawieniami. Możesz oglądać Philo na swoim komputerze za pomocą przeglądarki Chrome, Microsoft Edge, Safari i Firefox.

Czy można wstrzymać Philo?

Tak, jeśli chcesz, możesz zawiesić swoją subskrypcję na okres do 12 tygodni. Dobrą wiadomością jest to, że zawsze możesz ponownie aktywować swoje konto, co jest bardzo przydatne dla każdego, kto może podróżować i nie będzie mógł długo oglądać kanału.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć moje konto Philo i jak anulować subskrypcję Philo TV. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x