Jak usunąć nieaktywną rezydencję gracza w „Animal Crossing: New Horizons”

Animal Crossing: New Horizons to świetna gra do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną, ale czasami gracz osobisty rozstawia namiot w irytującym miejscu i nigdy więcej nie gra. Pozbycie się namiotu lub domu wiąże się z usunięciem danych gracza Animal Crossing. Oto jak to zrobić.

Problem i alternatywne rozwiązanie

Czasami inni gracze na twojej wyspie Animal Crossing umieszczają swoje namioty w niewygodnych miejscach. Na przykład, może chciałbyś zaprojektować krajobraz wokół swojego domu, ale przeszkadza Ci lokalizacja domu innego gracza.

Irytujący namiot w Animal Crossing: New Horizons

Jeśli gracz planuje dalej grać na twojej wyspie, możliwe jest, że w późniejszej fazie gry (po osiągnięciu pewnych kamieni milowych) gracz ze źle położonym domem zapłaci dużą sumę dzwonków do usług mieszkańców. przenieść swój dom w inne miejsce.

Ale jeśli gracz, który ma obraźliwy namiot lub dom, nie planuje ponownie zagrać w grę, najlepiej rozważyć usunięcie jego danych gracza (co gra nazywa „usunięciem rejestracji mieszkańców”). Spowoduje to całkowite usunięcie gracza z Animal Crossing i usunięcie jego namiotu lub domu.

Jak usunąć miejsce zamieszkania z przejścia dla zwierząt, usuwając dane gracza

Przed usunięciem zawsze najlepiej zapytać innego gracza, czy można usunąć jego konto. Jeśli powiedzą „tak” lub nie planują ponownie zagrać w tę grę, wszystko jest gotowe.

Uruchom Animal Crossing i rozpocznij grę jako gracz, którego chcesz usunąć z gry. Upewnij się, że wybrałeś właściwe konto, w przeciwnym razie możesz przypadkowo usunąć niewłaściwego gracza.

Wybieranie użytkownika do gry w Animal Crossing: New Horizons

Kiedy dojdziesz do ekranu tytułowego, naciśnij przycisk „-” (minus) po lewej stronie Joy-Con, aby przejść do menu Ustawienia.

Opcje uruchamiania z ekranu tytułowego w Animal Crossing: New Horizons

Tam zobaczysz Toma Nooka, który da ci ostrzeżenie o zmianie ustawień zaawansowanych i powiedzeniu, że dzieci powinny otrzymać pomoc od rodzica. Gdy Nook zapyta, jakie ustawienia chcesz zmienić, wybierz opcję „Zapisz ustawienia danych”.

Menu opcji Toma Nooka w Animal Crossing: New Horizons

W następnym menu wybierz „Usuń rejestrację rezydenta”.

Usuń menu rejestracji mieszkańców w Animal Crossing: New Horizons

Tom Nook ostrzeże Cię, że wszystkie wspomnienia tego gracza i jego własności zostaną usunięte z gry. Obejmuje to ich dom, pieniądze, mile, a wszyscy mieszkańcy wyspy zapomną, że gracz kiedykolwiek istniał.

Tom Nook ostrzega przed usunięciem danych rejestracyjnych w Animal Crossing: New Horizons

Jeśli nie masz nic przeciwko ryzyku, Nook potwierdzi, że chcesz kontynuować. Wybierz „Usuń rejestrację rezydenta” po raz drugi.

Usuń potwierdzenie danych rezydenta w Animal Crossing: New Horizons

Zobaczysz ostatni ekran ostrzeżenia / potwierdzenia. Wybierz opcję „Usuń to”.

Usuń potwierdzenie danych rezydenta w Animal Crossing: New Horizons

Gra potwierdzi, że dane gracza zostały usunięte.

Dane rejestracyjne gracza zostały usunięte w Animal Crossing: New Horizons

Teraz możesz nacisnąć fizyczny przycisk Home po prawej Joy-Con, wybrać ikonę Animal Crossing, przełączyć graczy z powrotem na swoje główne konto, a naruszający namiot lub dom powinien zniknąć z gry.