01/18/2022

Jak usunąć Pinterest z wyników wyszukiwania Google

Udostępnij teraz w social media:

Pinterest to popularna witryna z rękodziełem, jedzeniem i romantycznymi wampirami. Kiedy strona internetowa została uruchomiona po raz pierwszy, miała jeden z najbardziej unikalnych projektów stron internetowych. Wciąż ma stałą bazę użytkowników, ale Pinterest jest jednym z najgorszych spamerów w wynikach wyszukiwania Google, szczególnie w wyszukiwarce grafiki Google. Otrzymujesz obraz, który po kliknięciu w zasadzie wysyła cię do króliczej nory, próbując znaleźć źródło. Oto, jak możesz usunąć Pinteresta z wyników wyszukiwania Google.

Jeśli jesteś użytkownikiem Firefoksa, łatwiej będzie usunąć Pinteresta z wyników wyszukiwania Google, ponieważ możesz po prostu zainstalować dodatek o nazwie Unpinterested. W przypadku użytkowników Chrome lub użytkowników mobilnych nadal istnieje opcja usunięcia Pinteresta z wyników wyszukiwania Google, ale jest to ręczna poprawka, którą należy zastosować za każdym razem, gdy coś w Google.

Sprawdź -   Jak korzystać z udostępniania ekranu Skype na iOS i Androidzie

Użytkownicy Firefoksa

Zainstaluj Unpinterested i szukaj czegokolwiek. Przejdź do wyszukiwarki grafiki Google i poszukaj wzorów dziewiarskich. Bez dodatku prawdopodobnie jest tam kilka wyników Pinteresta. Dzięki temu nie ma.

Inne przeglądarki

W przypadku wszystkich innych przeglądarek, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych, będziesz musiał użyć modyfikatora wyszukiwania, aby usunąć Pinterest z wyników wyszukiwania Google. Modyfikator wyszukiwania umożliwia uwzględnienie określonych domen, dokładnych dopasowań słów kluczowych i typów plików podczas wyszukiwania. Jest jeden operator, który pozwala wykluczyć wszystkie wyniki z określonej witryny. W tym przypadku jest to Pinterest.

Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć następujący tekst na końcu wyszukiwanego hasła.

-www.pinterest.com

Upewnij się, że dołączyłeś bit „www”. Nie musisz dodawać https: // na początku adresu. Spowoduje to wyczyszczenie wyników wyszukiwania ze wszystkich obrazów, stron, tablic itp. Na Pinterest.

Sprawdź -   Jak wstawiać symbole do Dokumentów i Prezentacji Google

Ten operator działa we wszystkich narzędziach wyszukiwania Google, tzn. Można go używać w wyszukiwarce Google oraz w wyszukiwarce grafiki Google. Jeśli masz inne witryny internetowe, które spamują Twoje wyniki wyszukiwania, tj. Takie, których nie chcesz uwzględniać w wyszukiwaniu, możesz użyć tej samej sztuczki, aby je wykluczyć. Proces jest taki sam; dodaj symbol minusa i wprowadź nazwę domeny.

Pinterest może być dobrą stroną internetową. Z pewnością ma swoją bazę użytkowników, ale nic nie spamuje wyszukiwania obrazów tak jak ta witryna. Wygląda na to, że wszystko w wynikach wyszukiwania zostało dodane przez użytkownika w celu spamowania tego, kto je znajdzie. Przy tak dużym nacisku na sam obraz Pinterest sprawia, że ​​prawie niemożliwe jest znalezienie źródła rzeczywistego obrazu lub czegokolwiek, co jest z nim zdalnie powiązane.

Sprawdź -   Jak skompresować pliki PNG w systemie Linux

x