Jak usunąć post w OfferUp

W dzisiejszych czasach kupowanie i sprzedawanie produktów lub przedmiotów stało się dość powszechne. Wiele witryn oferuje masom tę możliwość sprzedawania i kupowania przedmiotów zgodnie z ich budżetem. Jedną z takich witryn jest OfferUp, która jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Jeśli już korzystasz z OfferUp i chcesz wiedzieć, jak usunąć posty OfferUp i powiązane rzeczy, czytaj dalej ten artykuł do końca. Pozwól nam dowiedzieć się, jak usunąć przedmiot z OfferUp, ze szczegółowymi krokami.

Jak usunąć post w OfferUp

Jak sama nazwa wskazuje, OfferUp ułatwia ludziom przeprowadzanie sprzedaży i zakupów różnych przedmiotów. Pozwól nam dowiedzieć się więcej na ten temat, zanim przejdziemy do kroków wyjaśniających, w jaki sposób możesz usunąć żądany post w Offerup.

Co to jest OfferUp?

OfferUp to platforma, na której ludzie mogą kupować rzeczy po rozsądnych cenach lub sprzedawać innym niechciany przedmiot, siedząc wygodnie w domu. Oszczędza czas na wędrówki w poszukiwaniu idealnego zestawu sof do salonu. Siedząc teraz w domu, możesz poszukać swojego wymarzonego samochodu i wybrać ten, który Ci odpowiada. Jest to autentyczna witryna dla kupujących i sprzedających.

Uwaga: OfferUp jest dostępny tylko w USA.

Jak usunąć post na OfferUp?

Nie możesz usunąć posta na OfferUp. Możesz zarchiwizować posta tylko w celu usunięcia go z listy. Spowoduje to usunięcie przedmiotu ze stron historii wyszukiwania w witrynie i aplikacji OfferUp. Wykonaj poniższe czynności, aby zarchiwizować żądany post na OfferUp.

1. Otwórz aplikację OfferUp na swoim telefonie komórkowym.

2. Stuknij zakładkę Oferty na dolnym pasku.

3. Przejdź od góry do sekcji Sprzedaż i dotknij żądanej pozycji z listy.

4. Stuknij ikonę z trzema kropkami obok opcji Edytuj.

5. Stuknij opcję Archiwizuj.

6. Stuknij opcję Archiwizuj w wyskakującym okienku potwierdzenia. Żądany post zostanie natychmiast usunięty z listy.

Jak usunąć przedmiot w OfferUp na Androida?

Jak wspomniano w powyższej odpowiedzi, nie możesz usunąć żadnego z postów w aplikacji OfferUp na Androida. Możesz je usunąć z listy tylko przez zarchiwizowanie. Postępuj zgodnie z odpowiedzią tuż nad tą, aby zrozumieć, jak archiwizować przedmioty w OfferUp, aby usunąć je z kanału i wyników wyszukiwania.

Co to jest archiwum w OfferUp?

Archiwizacja przedmiotu lub ogłoszenia w serwisie OfferUp oznacza, że ​​nie sprzedajesz przedmiotu, już go sprzedałeś lub chcesz go sprzedać później. Archiwizacja prowadzi do tego, że przedmiot jest automatycznie usuwany z aukcji i usuwany z wyników wyszukiwania. Ponadto nie usuwa posta, ale utrzymuje go w ukryciu w twoim profilu, który może być później ponownie wymieniony, gdy chcesz go opublikować.

Jak usunąć zarchiwizowaną ofertę?

Po prostu nie możesz usunąć zarchiwizowanego posta OfferUp. Masz tylko opcję zarchiwizowania, aby ją usunąć. Po zarchiwizowaniu posta nie pojawi się on w wynikach wyszukiwania. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zarchiwizować post na OfferUp, przeczytaj i wykonaj czynności wymienione w odpowiedzi na powyższe pytanie.

Co się stanie, gdy przywrócisz post z archiwum w serwisie OfferUp?

Jeśli post został cofnięty z archiwum w serwisie OfferUp, pojawi się on ponownie w Twoim kanale i będzie widoczny w przyszłych wynikach wyszukiwania. Jeśli przedmiot zostanie sprzedany i nie zostanie zarchiwizowany, nie pojawi się w pliku danych.

Jak edytować post w OfferUp?

Aby edytować post na OfferUp, wykonaj poniższe czynności:

1. Otwórz aplikację OfferUp.

2. Stuknij w zakładkę Oferty.

3. Stuknij w zakładkę Sprzedaż od góry

4. Następnie dotknij żądanego elementu, jak pokazano.

5. Stuknij opcję Edytuj pod żądanym wpisem.

6. Stuknij opcję Zapisz po zakończeniu edycji, aby zapisać wprowadzone zmiany.

Czy możesz usunąć przedmiot z oferty OfferUp?

Nie, nie możesz wiedzieć, jak usunąć post OfferUp, ponieważ nie ma na to dedykowanego sposobu. Jeśli sprzedałeś przedmiot, zostanie on automatycznie przeniesiony do sekcji archiwum. Jeśli chcesz wystawić lub ukryć dowolny przedmiot/post, zarchiwizuj go na stronie Oferty. Przeczytaj i wykonaj kroki wymienione na początku tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak ukryć posty na OfferUp.

Czy możesz zostać oszukany na OfferUp?

Tak, zawsze istnieje możliwość oszustwa, gdy zajmujesz się sprzedażą/kupowaniem online. Może się to zdarzyć na wiele sposobów. Mogą to być fałszywe produkty, podczas gdy inni mogą cię oszukać, nie płacąc. Jeśli coś się wydarzy, musisz to zgłosić na stronie wsparcia OfferUp.

Czy powinienem podać swój adres w OfferUp?

Nie, OfferUp to aplikacja publiczna, w której nie należy umieszczać ważnych informacji, takich jak adres, dane bankowe lub inne. Jeśli zajmujesz się sprzedażą/kupnem, zawsze możesz wybrać bezpieczne miejsce spotkania, aby dalej przetwarzać ustalenia. Umieszczanie danych osobowych w serwisach społecznościowych może być ryzykowne.

Skąd wiesz, czy ktoś jest legalny w OfferUp?

Aby sprawdzić legalność sprzedawcy/kupującego, zawsze dokładnie sprawdź jego profil. Możesz to zrobić, sprawdzając ich recenzje, oceny lub wszelkie odznaki, które mogli zdobyć. W ten sposób możesz wiedzieć, czy kupujesz od lub sprzedajesz odpowiedniej osobie.

Czy wszystkie wyprzedaże są finałem w OfferUp?

Tak, sprzedaż na OfferUp jest ostateczna, jeśli lub kiedy zostanie oznaczona jako sprzedana. Jeśli dokonałeś już płatności lub ją otrzymałeś, transakcja jest niewątpliwie zamknięta między Tobą a odpowiednią stroną.

Czy istnieje inna witryna podobna do OfferUp?

Tak, wiele innych witryn, takich jak OfferUp, oferuje sprzedaż/kupowanie produktów online. Niewiele takich opcji to eBay, Oodle, LetGo, 5Miles, Etsy, Poshmark itp.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć post OfferUp. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.