Jak usunąć profil Marco Polo

Marco Polo to aplikacja mobilna, która łączy ludzi za pośrednictwem czatów, filmów i postów. Jest to przede wszystkim aplikacja do hostingu i udostępniania wideo. Jeśli chcesz wiedzieć, czy możesz używać Marco Polo bez numeru telefonu lub zablokować kogoś w Marco Polo, musisz poprawnie przejrzeć artykuł. Możesz również usunąć profil Marco Polo, jeśli skończysz z aplikacją i chcesz zlikwidować swoje konto. Przeczytaj artykuł do końca, aby trwale usunąć Marco Polo i dowiedzieć się więcej o aplikacji.

Jak usunąć profil Marco Polo

Aplikacja Marco Polo jest również nazywana aplikacją wideo walkie-talkie. Jest to dość znana platforma, na której ludzie mogą się łączyć i poznawać. W dalszej części artykułu dowiesz się, jak usunąć profil Marco Polo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy możesz używać Marco Polo bez numeru telefonu?

Nie, nie możesz używać Marco Polo bez numeru telefonu, ponieważ łączy on Twój obraz i mikrofon z innymi osobami za pośrednictwem Twoich kontaktów. Jeśli nie zweryfikujesz swojego numeru telefonu, nie będziesz w stanie znaleźć nikogo w aplikacji.

Co oznacza Active na Marco Polo?

Twój aktywny status w Marco Polo oznacza Twoją ostatnią obecność w aplikacji. Wskazuje, czy jesteś online lub kiedy ostatnio byłeś aktywny w aplikacji. Możesz także ukryć aktywny status swojego konta.

Skąd wiesz, że ktoś ogląda Marco Polo?

Możesz zobaczyć wszystkich, którzy oglądali Twój film na dole Marco Polo. Zobaczysz ikonę ich zdjęcia profilowego, co oznacza, że ​​oglądają lub oglądali post.

Jak odesłać kogoś na Marco Polo?

Aby anulować zaproszenie w Marco Polo, wykonaj poniższe czynności:

1. Otwórz aplikację Marco Polo na swoim Android lub iOS telefon.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami obok żądanego czatu grupowego.

3. Teraz dotknij Edytuj grupę.

4. Następnie wybierz nazwisko osoby, którą chcesz usunąć z listy.

5. Stuknij opcję Usuń z grupy i potwierdź.

Czy możesz zablokować kogoś w Marco Polo?

Tak, możesz blokować osoby w Marco Polo, blokując ich czaty. Nie będziesz w stanie odbierać ani wysyłać czatów do użytkownika po ich usunięciu/zablokowaniu.

Jak usunąć profil Marco Polo?

Po zakończeniu korzystania z aplikacji Marco Polo i zechcesz usunąć profil Marco Polo, wykonaj następujące czynności:

Uwaga: spowoduje to trwałe usunięcie Twojego konta Marco Polo.

1. Stuknij ikonę profilu w lewym górnym rogu aplikacji Marco Polo.

2. Stuknij w Ustawienia > Konto.

3. Stuknij w Usuń konto.

4. Wprowadź hasło do konta, aby potwierdzić.

Czy można trwale usunąć Marco Polo?

Tak, możesz trwale usunąć Marco Polo po potwierdzeniu usunięcia konta za pomocą hasła. Nie będziesz już mieć dostępu do danych powiązanych z tym kontem. Inni użytkownicy również nie będą mogli Cię zobaczyć ani skontaktować się z Tobą w aplikacji.

Co się stanie, gdy usuniesz konto Marco Polo?

Po trwałym usunięciu profilu Marco Polo nie będzie można go ponownie odzyskać. Utracisz również dane swojego konta, w tym kontakty, posty, filmy i znajomych. Twoi znajomi nie będą już mogli Cię widzieć ani kontaktować za pośrednictwem aplikacji.

Czy usunięcie Marco Polo powoduje usunięcie go dla wszystkich?

Nie. Jeśli usuniesz kogoś w Macro Polo, nie będziesz już mieć dostępu do zawartości czatów, ale druga osoba nadal będzie miała to wszystko. Jeśli nie chcesz, aby ta osoba miała dostęp do Twoich treści, możesz usunąć Marco Polo, usunie ją tylko, wykonując powyższe kroki.

Jak usunąć się z grupy Marco Polo?

Jeśli chcesz usunąć siebie z grupy Marco Polo, wykonaj następujące czynności:

1. W aplikacji Marco Polo dotknij ikony z trzema kropkami obok nazwy czatu.

2. Stuknij w Edytuj grupę.

3. Stuknij w Opuść grupę.

Co się dzieje, gdy opuszczasz grupę w Marco Polo?

Gdy opuścisz grupę w Marco Polo, nie będziesz już mieć dostępu do czatów grupowych ani zawartości. Inne osoby mogą nadal znajdować się w grupie, gdy Ty wyjdziesz. Możesz również usunąć osoby przed opuszczeniem grupy samodzielnie.

Jak usunąć kontakty Marco Polo?

Wykonaj następujące kroki, jeśli chcesz usunąć kontakty Marco Polo:

1. Uruchom aplikację Marco Polo na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami obok nazwy użytkownika.

3. Stuknij w Blokuj/Usuń Czat.

4. Stuknij w Usuń czat.

Uwaga: Możesz także stuknąć w Blokuj i Usuń Czat.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak usunąć profil Marco Polo ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.