Jak usunąć stare konto na Instagramie?

Udostępnij teraz w social media:

Miliard ludzi korzysta ze znanej platformy społecznościowej Instagram. Co sekundę dodawana jest nowa historia lub post. Co sekundę dodawana jest nowa historia lub post. Instagram jest bardzo lubiany przez osoby w każdym wieku, od małych dzieci po seniorów, ponieważ pozwala użytkownikom angażować się i dzielić doświadczeniami życiowymi. Czy jesteś już użytkownikiem Instagrama i zastanawiasz się, jak odzyskać moje stare konto na Instagramie? A jak usunąć nieaktywne konto? Jeśli jesteś kimś, kto szuka więcej informacji związanych z Twoim Instagramem, mamy dla Ciebie pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła i jak usunąć stare konto na Instagramie bez logowania.

Jak usunąć stare konto na Instagramie?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak usunąć stare konto na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy możesz wysłać e-mail na Instagram, aby usunąć stare konto?

Tak, możesz wysłać e-mail na Instagram, aby usunąć stare konto, ale to nie spowoduje usunięcia starego konta. Musisz usunąć swoje konto, logując się na swoje konto na Instagramie. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła, nie martw się, omówiliśmy to w poniższym przewodniku.

  6 nowych funkcji edycji zdjęć dodanych w aktualizacji v6.0 Instagrama

Ile czasu zajmuje Instagramowi usunięcie fałszywego konta?

Aby usunąć lub usunąć a fałszywe konto na Instagramie, musisz zgłosić konto na Instagramie. Powinieneś również poprosić znajomych o zgłoszenie tego profilu, aby przyspieszyć proces usuwania. Instagram zazwyczaj odpowiada na żądania za pośrednictwem poczty e-mail w ciągu 24 do 48 godzin i usuwa fałszywe konto, jeśli zostaną zaakceptowane.

Jak zalogować się na mój Instagram, jeśli nie pamiętam adresu e-mail?

Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach zalogować się na swoje konto IG, jeśli zapomniałeś swojego konta e-mail.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Stuknij w Zapomniane hasło? opcja znajdująca się pod przyciskiem Zaloguj.

3. Wprowadź nazwę użytkownika konta w odpowiednim polu i dotknij Znajdź konto.

4. Stuknij w Nie masz już do nich dostępu? połączyć.

Uwaga: Jeśli pamiętasz hasło lub masz dostęp do swojego numeru telefonu i adresu e-mail, wprowadź otrzymany kod, aby się zalogować.

5. Wybierz żądany numer telefonu lub adres e-mail, aby odzyskać swoje konto IG i dotknij Dalej.

6. Instagram wyśle ​​Ci kod potwierdzający na Twój zarejestrowany numer telefonu komórkowego SMS-em. Wprowadź kod potwierdzający i dotknij Potwierdź.

Mamy nadzieję, że postępując zgodnie z tym przewodnikiem zalogowałeś się na swoje konto IG w przypadku zapomnienia zarejestrowanego adresu e-mail.

Jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła?

Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby zalogować się na swoje konto bez hasła.

Po zalogowaniu uzyskaj dostęp do swojego konta IG. Następnie, aby pomyślnie usunąć swoje konto na Instagramie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Jak trwale usunąć konto na Instagramie.

Jak mogę uzyskać moje stare konto na Instagramie bez adresu e-mail lub numeru telefonu?

Oto przewodnik, jak odzyskać lub odzyskać stare konto na Instagramie bez adresu e-mail lub numeru telefonu w kilku prostych krokach.

  Jak wyłączyć powiadomienia o historii na Instagramie?

1. Otwórz Instagram na swoim telefonie komórkowym.

2. Stuknij w Zapomniane hasło? i wprowadź nazwę użytkownika konta IG.

3. Następnie dotknij Znajdź konto.

4. Stuknij w Nie masz już do nich dostępu? > Spróbuj w inny sposób.

5. Na ekranie Poproś o pomoc wybierz Kod logowania został wysłany na numer telefonu komórkowego lub e-mail, do którego nie mam dostępu, i dotknij opcji Dalej.

6. Wybierz opcję Tak lub Nie, jeśli przesłałeś swoje zdjęcie profilowe lub nie, i dotknij Dalej.

7. Zweryfikuj swój adres e-mail i dotknij opcji Prześlij.

8. Instagram skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem tego adresu e-mail. Do odzyskać swoje konto, postępuj zgodnie z podaną instrukcją.

Uwaga: może być konieczne podanie niektórych swoich danych, na przykład przesłanie wideo na żywo, na którym trzymasz swoje zdjęcie.

9. Otwórz wiadomość e-mail wysłaną do Ciebie z Instagrama po wypełnieniu formularza i dotknij linku resetowania, aby zresetować hasło.

Uwaga: Zazwyczaj otrzymanie wiadomości e-mail zajmuje mniej niż 48 godzin.

Mamy nadzieję, że po wykonaniu tych kroków odzyskałeś swoje konto Insta bez zarejestrowanego adresu e-mail lub numeru telefonu.

Jak mogę uzyskać mój stary Instagram bez hasła lub e-maila?

Możesz wykonać powyższe kroki, aby odzyskać swoje stare konto IG.

Jak usunąć moje stare konto na Instagramie bez hasła e-mail i numeru? Jak mogę uzyskać moje stare konto na Instagramie bez adresu e-mail lub numeru telefonu?

Jeśli masz stare konto na Instagramie, którego już nie używasz i chcesz je usunąć, najpierw musisz zresetować hasło, a następnie usunąć swoje konto. Możesz więc wykonać powyższe kroki, aby zresetować hasło.

Wykonując te czynności, możesz odzyskać swoje stare konto na Instagramie bez hasła, adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego. A potem możesz śledzić nasz przewodnik dalej Jak trwale usunąć konto na Instagramie, aby pomyślnie usunąć swoje konto IG.

  Jak podzielić się historią kogoś innego na Instagramie?

Jak usunąć moje konto na Instagramie bez logowania?

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy sposób na usunięcie mojego starego konta na Instagramie bez logowania? Niestety nie ma możliwości usunięcia konta bez zalogowania się. Możesz jednak zresetować hasło, a następnie usunąć konto. Możesz skorzystać z powyższej metody, aby zresetować hasło i całkowicie usunąć konto.

Jak uzyskać Instagram, aby usunąć nieaktywne konto?

Musisz zgłosić swoje stare konto na Instagramie i poprosić znajomych i rodzinę, aby zrobili to samo, aby IG mógł uznać twoje stare konto za fałszywe i je usunąć. Oto przewodnik, jak uzyskać IG do usuń nieaktywne konto w kilku prostych krokach.

1. Uruchom aplikację Instagram i dotknij zakładki wyszukiwania.

2. W pasku wyszukiwania wpisz swoją starą nazwę użytkownika i dotknij żądanego wyniku.

3. Teraz dotknij ikony z trzema kropkami, aby otworzyć menu profilu.

4. Stuknij opcję Zgłoś… w menu profilu.

5. Teraz wybierz opcję Udaje kogoś innego spośród dostępnych.

6. Stuknij opcję Ja > Prześlij raport.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć stare konto na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x