Jak usunąć swoje konto na Instagramie z telefonu?

Masz dość publikowania filmów i zdjęć, oznaczania osób, lubienia postów, tworzenia rolek i obserwowania innych na Instagramie? Zrób sobie przerwę i odkryj, jak wspaniały jest ten świat. Dlaczego więc nie spróbować usunąć swojego konta z aplikacji Instagram na telefonie? Instagram zapewnia pełny dostęp do Twojego profilu, dzięki czemu możesz go łatwo usunąć, tymczasowo wyłączyć i wrócić później, gdy będziesz gotowy. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć konto na Instagramie z telefonu. Dowiesz się również, jak dodawać, usuwać lub usuwać wiele kont na Instagramie.

Jak usunąć swoje konto na Instagramie z telefonu?

Możesz pozbyć się swojego konta na Instagramie, wyłączając opcję Zapisane dane logowania w ustawieniach Instagrama i wylogowując się z aplikacji Instagram na telefonie. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy to dobry pomysł, aby usunąć konto Instagram z telefonu?

TAk. Jeśli potrzebujesz przerwy od Instagrama, dobrym pomysłem jest usunięcie konta na Instagramie z telefonu. Usunięcie konta oznacza usunięcie zapisanych danych logowania po wylogowaniu się z aplikacji. Po usunięciu konta możesz ponownie zalogować się na swoje konto na Instagramie za pośrednictwem aplikacji Instagram.

Jaka jest różnica między wylogowaniem a usunięciem konta?

  • Usunięcie konta oznacza po prostu wylogowanie, ale zapisane dane logowania zostaną tutaj usunięte. Musisz ręcznie wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło podczas ponownego logowania.

  • Wylogowanie oznacza, że ​​Twoje konto zostanie usunięte z Instagrama, ale Twoje dane logowania zostaną zapisane. A po ponownym zalogowaniu się nie musisz ponownie wprowadzać swojej nazwy użytkownika i hasła. Zostaniesz przekierowany bezpośrednio na swoje konto na Instagramie.

Jak usunąć konto Instagram z telefonu?

Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak usunąć konto Instagram z telefonu:

Uwaga: zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony swojego profilu.

2. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

3. Z listy menu wybierz Ustawienia.

4. Stuknij w Bezpieczeństwo.

5. Stuknij w Zapisane dane logowania.

6. Wyłącz przełącznik opcji Zapisane logowanie.

7. Stuknij Usuń, aby usunąć zapisane dane logowania z aplikacji.

8. Wróć do menu Ustawienia. Przesuń w dół i dotknij Wyloguj.

9. Stuknij w Wyloguj, aby potwierdzić swoje działanie.

Twoje konto zostało pomyślnie usunięte z Instagrama.

Czy możesz usunąć swoje konto na Instagramie z telefonu innej osoby?

Tak, możesz usunąć swoje konto Instagram z telefonu innej osoby tylko wtedy, gdy jesteś zalogowany do aplikacji Instagram lub masz zapisane dane logowania do konta na tym telefonie. Aby pozbyć się swojego konta z czyjegoś telefonu, najpierw wyłącz opcję zapisanych danych logowania w aplikacji Instagram i wyloguj się.

Czy możesz mieć wiele kont na Instagramie w tym samym czasie?

Tak, możesz mieć wiele kont na Instagramie jednocześnie. Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz mieć jedno konto osobiste i drugie. Nadal możesz mieć wiele kont na Instagramie, jeśli nie masz żadnej firmy. Przełączanie się między kontami jest bardzo łatwe. Dotknij profilu swojego konta i już tam jesteś.

Jak usunąć wiele kont jednocześnie?

Usunięcie wielu kont jednocześnie jest tym samym, co usunięcie jednego konta na Instagramie. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak usunąć konto Instagram z telefonu:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę swojego profilu.

3. Stuknij ikonę Hamburger > Ustawienia.

4. Stuknij w Bezpieczeństwo > Zapisane dane logowania.

5. Wyłącz przełącznik Zapisane logowanie.

6. Stuknij w Usuń.

7. Przełącz się na inne konto i powtórz kroki od 3 do 6 również dla tego konta.

8. Wróć do menu Ustawienia i dotknij Wyloguj się ze wszystkich kont.

Czy Twoje konto na Instagramie zostaje wyłączone lub usunięte po jego usunięciu?

Nie, Twoje konto na Instagramie nie zostanie wyłączone ani usunięte po usunięciu go z aplikacji Instagram. Usunięcie konta spowoduje jedynie usunięcie danych logowania z aplikacji Instagram. Jeśli chcesz, możesz w każdej chwili ponownie się zalogować. Zamknięcie konta pomaga, gdy logujesz się za pomocą czyjegoś telefonu lub przeglądarki, dzięki czemu osoba ta nie może wkraść się na Twoje konto, a pełna prywatność jest zachowana na Twoim koncie na Instagramie.

Jak trwale usunąć swoje konto?

Usunięcie konta na Instagramie na stałe spowoduje usunięcie wszystkich danych z konta. Zastanów się dwa razy, zanim usuniesz swoje konto. Aby usunąć konto na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: po usunięciu nie możesz przywrócić swojego konta na Instagramie.

1. Odwiedź stronę żądania usunięcia konta w przeglądarce.

Uwaga: pamiętaj, aby zalogować się na swoje konto na Instagramie.

2. Na stronie Usuń swoje konto wybierz żądany powód usunięcia konta.

3. Wprowadź swoje hasło i kliknij Usuń [your username] opcję od dołu, jak pokazano poniżej.

4. Kliknij OK, aby potwierdzić proces usuwania konta.

Po 30 dniach od daty usunięcia Twoje konto zostanie trwale usunięte. Jeśli chcesz przywrócić swoje konto, możesz zalogować się ponownie i przywrócić je w ciągu tych 30 dni. W przeciwnym razie nie możesz nic zrobić.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci poznać procedurę usuwania konta na Instagramie z telefonu. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x