Jak usunąć wiadomości na Instagramie z obu stron

Podczas rozmowy z kimś możemy przypadkowo wysłać wiadomości, których nie powinniśmy i możemy je cofnąć w większości przypadków, ale zaraz po ich wysłaniu. Na Instagramie możesz skorzystać z opcji cofnięcia wysłania, która usuwa dowolną wiadomość, przeczytaną lub nieprzeczytaną, lub z dowolnej chwili z obu stron. Kiedy rozmawiasz z kimś wyjątkowym na IG i nie chcesz, aby ktokolwiek o tym wiedział, możesz użyć trybu znikania, który zniknie wszystkie wiadomości z czatu z obu stron. Poza tym Ty i odbiorca nie będziecie mogli robić zrzutów ekranu, kopiować ani zapisywać tego czatu. Aby dowiedzieć się więcej o tych funkcjach, przeczytaj ten artykuł do końca. Poprowadzi Cię krok po kroku, jak usuwać wiadomości na Instagramie z obu stron i jak usuwać pojedyncze wiadomości na Instagramie od drugiej osoby. Dowiesz się również, jak odesłać wszystkie wiadomości na Instagramie i jak tryb znikania usuwa wiadomości po obu stronach.

Jak usunąć wiadomości na Instagramie z obu stron

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo usuwać wiadomości na Instagramie z obu stron, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Czy możesz usunąć pojedyncze wiadomości na Instagramie od drugiej osoby?

Tak, możesz usuwać pojedyncze wiadomości na Instagramie od drugiej osoby, nawet jeśli wiadomość jest przeczytana. Możesz użyć opcji Unsend, aby usunąć pojedynczą wiadomość z obu stron. Możesz także użyć trybu znikania, aby usunąć wszystkie przeczytane wiadomości z obu stron.

Jak usunąć wiadomości na Instagramie z obu stron?

Aby dowiedzieć się, jak usuwać wiadomości na Instagramie z obu stron, wykonaj następujące kroki;

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Stuknij ikonę Messager w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij w żądany czat z listy.

4. Dotknij i przytrzymaj żądaną wiadomość.

5. Stuknij w Unsend, aby cofnąć wysłanie wiadomości na Instagramie.

W ten sposób usuwasz wiadomości na Instagramie z obu stron.

Jak możesz cofnąć wszystkie swoje wiadomości na Instagramie?

Możesz cofnąć wysłanie wszystkich swoich wiadomości Insta DM, wybierając je wszystkie naraz i dotykając Unsend. Przeczytaj powyższe kroki, aby szczegółowo poznać tę metodę.

Jak usunąć wszystkie wiadomości po obu stronach?

Aby usunąć wszystkie wiadomości po obu stronach, możesz włączyć tryb znikania, wykonując następujące czynności:

Uwaga: aby włączyć tryb znikania na czacie, ty i ta osoba musicie śledzić się nawzajem na Instagramie.

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony Messenger w prawym górnym rogu.

2. Stuknij ikonę plusa w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij w żądany czat > nazwę użytkownika w górnej części czatu.

4. Włącz przełącznik trybu Vanish. Gdy tryb znikania jest włączony, druga osoba biorąca udział w czacie zostanie o tym powiadomiona.

W ten sposób usuwasz wszystkie wiadomości po obu stronach Instagrama.

Czy tryb Vanish usuwa wiadomości po obu stronach?

Tak, tryb znikania usuwa wiadomości po obu stronach. Tryb znikania można włączyć tylko wtedy, gdy oboje podążacie za sobą na tej platformie. Po włączeniu trybu znikania wszystkie wiadomości, zdjęcia, filmy i inne treści są automatycznie usuwane. Ten tryb działa tylko z osobistymi czatami i nie można go używać do czatów grupowych.

Skąd wiesz, że ktoś korzysta z trybu znikania?

Podczas korzystania z trybu znikania ekran staje się czarny. Ponadto z góry ekranu spada kilka emotikonów shush. Gdy tryb znikania jest włączony, druga osoba biorąca udział w czacie zostanie o tym powiadomiona. Nie będzie można kopiować, zapisywać, wykonywać zrzutów ekranu ani przekazywać znikających wiadomości. W ten sposób możesz dowiedzieć się, czy ktoś korzysta z trybu znikania.

Czy tryb znikania usuwa wszystkie poprzednie wiadomości?

Tak, tryb znikania usuwa wszystkie poprzednie wiadomości, gdy ktoś opuszcza czat lub tryb znikania jest wyłączony, ale usuwane są tylko te wiadomości, które zostały przeczytane.

Kiedy usuwasz wiadomości na Instagramie, czy ta druga osoba wie?

Nie, druga osoba nie będzie miała nawet pojęcia, kiedy usuniesz wiadomości na Instagramie. Wiadomości, które usuwasz na swoim koncie, są usuwane tylko z Twojej strony i nadal będą dostępne w ich skrzynce odbiorczej. Usuwanie wiadomości na Instagramie to proces jednokierunkowy. A gdy zostanie usunięty, nie możesz odzyskać ich z powrotem w swojej skrzynce odbiorczej. Ale zawsze możesz pobrać wiadomości z danych swojego konta, które obejmują wszystkie wiadomości, w tym te usunięte.

Czy druga osoba będzie wiedziała, czy usuniesz rozmowę na Instagramie?

Nie, druga osoba nie będzie wiedziała, czy usuniesz rozmowę na Instagramie. Każda rozmowa na Instagramie, którą usuniesz, zostanie usunięta tylko z Twojej strony i nadal będzie dostępna w skrzynce odbiorczej danej osoby.

Co się stanie, jeśli trwale usuniesz czat na Instagramie?

Gdy trwale usuniesz czat na Instagramie, zostanie on usunięty ze skrzynki odbiorczej i nie będziesz już mógł go zobaczyć. Ale odbiorca biorący udział w tych czatach może nadal czytać wiadomości, nawet jeśli zostały usunięte z Twojej strony.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usuwać wiadomości na Instagramie z obu stron. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x