Jak usunąć wygasłe subskrypcje Apple?

Użytkownicy Apple korzystają z internetowych subskrypcji aplikacji, z których korzystają na swoich iPhone’ach. Apple oferuje również subskrypcje, takie jak Apple Music, Apple TV+ itp., z których można korzystać, płacąc co miesiąc lub co rok. Ale pojawia się pytanie, co się dzieje, gdy te subskrypcje wygasają i jak usunąć wygasłe subskrypcje Apple. Ta wątpliwość pojawia się w umysłach wielu klientów Apple i chcą poznać odpowiedzi. Jeśli również jesteś jednym z nich i zastanawiasz się, jak usunąć wygasłe subskrypcje na iPhonie, jesteś we właściwym miejscu, aby wiedzieć. Dowiesz się więc również o usuwaniu wygasłych subskrypcji Apple, a także o tym, jak ukryć wygasłe subskrypcje na iPhonie. Zacznijmy więc od razu.

Jak usunąć wygasłe subskrypcje Apple?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak anulować subskrypcje Apple i czy możesz usunąć wygasłe subskrypcje Apple, czy nie. Zacznijmy od wyjaśnienia, co oznacza wygasła subskrypcja na iPhonie.

Co oznacza wygasła subskrypcja na iPhonie?

Subskrypcje mogą być dowolnego typu. Mogą one obejmować subskrypcje miesięczne lub roczne, umożliwiające użytkownikowi korzystanie z określonej aplikacji przez określony czas. Jeśli Twoja subskrypcja dobiegła końca lub została anulowana z jakiegokolwiek powodu, jest ona uważana za wygasłą subskrypcję na iPhone’a.

Jak sprawdzić subskrypcje App Store na iPhonie lub iPadzie?

Jeśli chcesz sprawdzić subskrypcje sklepu z aplikacjami na iPhonie lub iPadzie, możesz to zrobić, odwiedzając swoje konto Apple. Wykonaj czynności wymienione poniżej:

Uwaga: wszystkie nadchodzące kroki są wykonywane na iPhonie 13.

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij swój Apple ID od góry.

3. Teraz dotknij Subskrypcje z listy.

4. Tutaj zobaczysz swoje subskrypcje App Store.

Jak przeglądać i anulować subskrypcje iPhone’a na iPhonie i iPadzie?

Jeśli masz wiele subskrypcji na gadżecie Apple i chcesz anulować jedną lub dwie na iPhonie i iPadzie, możesz wykonać poniższe czynności, aby osiągnąć to samo:

1. Otwórz Ustawienia i dotknij swojego Apple ID.

2. Stuknij opcję Subskrypcje.

3. Stuknij wybraną subskrypcję, którą chcesz anulować.

4. Stuknij w Anuluj subskrypcję.

Jak anulować subskrypcje w App Store?

Oprócz ustawień na urządzeniu Apple możesz także anulować subskrypcje w App Store. Poniższe kroki dają przegląd, jak to zrobić:

1. Otwórz aplikację App Store na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę Apple ID w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w swój Apple ID.

4. Teraz dotknij Subskrypcje.

5. Stuknij wybraną subskrypcję, którą chcesz anulować.

6. Wybierz w nim opcję Anuluj subskrypcję.

Czy możesz usunąć wygasłe subskrypcje na iPhonie?

Nie, nie możesz usunąć wygasłych subskrypcji Apple. Niestety nie ma możliwości usunięcia wygasłych subskrypcji na iPhonie. Anulowane lub wygasłe subskrypcje automatycznie znikają z listy subskrypcji po pewnym czasie.

Jak usunąć historię subskrypcji Apple?

Jeśli jesteś użytkownikiem Apple i próbujesz usunąć historię subskrypcji Apple, wszystkie twoje wysiłki pójdą na marne, ponieważ nie możesz usunąć historii subskrypcji na urządzeniach Apple. Subskrypcje, które anulowałeś lub wygasły, automatycznie znikną ze strony subskrypcji i nie pozostanie żadna historia.

Jak trwale usunąć subskrypcje?

Nie można trwale usunąć subskrypcji na urządzeniach Apple. Jeśli chcesz zrezygnować ze wszystkich subskrypcji swojego produktu Apple, wykonaj czynności wymienione powyżej, aby anulować żądane subskrypcje z urządzenia Apple. Możesz również skontaktować się ze Wsparciem Apple, aby uzyskać rozwiązanie, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Jak usunąć wygasłe subskrypcje Apple na iPhonie 11, 12 lub 13?

Nie ma możliwości usunięcia wygasłych subskrypcji Apple na iPhonie 11, 12 lub 13. Najlepsze, co możesz zrobić, to poczekać, aż wygasłe subskrypcje znikną same z listy subskrypcji.

Czy możesz usunąć historię transakcji zakupów w App Store?

Nie, nie możesz usunąć historii transakcji zakupów w App Store.

Czy możesz ukryć wygasłe subskrypcje z iPhone’a?

Nie, nie możesz ukryć wygasłych subskrypcji na swoim iPhonie. Możesz jednak ukryć zakupione aplikacje na urządzeniach Apple.

Jak ukryć wygasłe subskrypcje na iPhonie 11?

Niestety nie można ukryć wygasłych subskrypcji na iPhonie. Wygasłe subskrypcje mogą zniknąć po ponad roku. Apple nie zapewnia sposobu na usuwanie lub ukrywanie wygasłych subskrypcji na swoich urządzeniach.

Jak długo wygasłe subskrypcje pozostają na Apple ID?

Jeśli subskrypcje na Twoim Apple ID wygasły, może minąć od miesięcy do roku, zanim automatycznie znikną z Twojego konta.

***

To były niektóre pytania dotyczące usuwania wygasłych subskrypcji Apple. Mamy nadzieję, że zrozumiełeś odpowiedzi na każde pytanie i nauczyłeś się anulować subskrypcje na swoim iPhonie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x