Jak usunąć wysłaną wiadomość na Snapchacie

Snapcchat to aplikacja oparta na tymczasowo dostępnych informacjach. Twoje historie wygasają, a wiadomości na czacie wygasają. To właśnie napędza zaangażowanie użytkowników aplikacji. Jeśli nie będziesz angażować się w treści, gdy są one dostępne, możesz nie być w stanie tego zrobić później. Snapchat dodał nową funkcję do swojego czatu, która pozwala usunąć wysłaną wiadomość na Snapchacie. Działa zarówno z rozmowami jeden na jeden, jak iz rozmowami grupowymi. Oto jak usunąć wysłaną wiadomość na Snapcaht.

Usuń wysłaną wiadomość na Snapchacie

Najpierw musisz zaktualizować aplikację Snapchat do najnowszej dostępnej wersji. Ta funkcja jest dodawana i działa poprzez aktualizację aplikacji. Oznacza to również, że jeśli Twoi znajomi używają starszej wersji aplikacji, możesz nie być w stanie usunąć wysłanej wiadomości w ich wątku czatu.

Po zaktualizowaniu aplikacji wyślij wiadomość do kontaktu, o którym wiesz, że korzysta z najnowszej wersji aplikacji. Stuknij i przytrzymaj wiadomość, którą właśnie wysłałeś, a pojawi się menu. Powinien tam znajdować się opcja „Usuń”.

Ta funkcja wymaga spełnienia kilku warunków, aby działała. W naszych początkowych testach przycisk Usuń po prostu się nie pojawiał. Kiedy po raz pierwszy usuniesz wiadomość, Snapchat poinformuje Cię, że spróbuje usunąć ją ze strony znajomych, jednak nie zawsze może się to udać. Witryny są słabe w Internecie lub starsza wersja Snapchata jest przyczyną niepowodzenia usuwania.

Kiedy usuwasz wiadomość, akcja pojawia się na czacie tylko po twojej stronie, tzn. Zobaczysz na końcu wiadomość „Usunąłeś czat”, jednak twój znajomy nie zobaczy tej samej wiadomości po swojej stronie.

Najlepszym sposobem na upewnienie się, że wiadomość została usunięta, jest usunięcie jej tak szybko, jak to możliwe. Jeśli Twój znajomy zobaczył wiadomość, nie można jej cofnąć, co oznacza, że ​​podczas aktywnego czatu masz bardzo mało czasu na reakcję. Dzięki czatom grupowym masz trochę więcej swobody. Wygląda na to, że dopóki nikt w grupie nie zobaczył wiadomości, nadal możesz ją cofnąć. Wywnioskowaliśmy to na podstawie małej wersji demonstracyjnej nowej funkcji, którą oferuje Snapchat. Jeśli prowadzisz czat grupowy z 6 osobami i wyślesz wiadomość, którą widziały tylko 3 lub 4 osoby, nadal możesz ją cofnąć.