Jak utworzyć post na siatce Instagram 3×3 na iOS

Media społecznościowe nie są łatwe w zarządzaniu, a gdy medium jest głównie wizualne, tak jak w przypadku Instagrama, widoczność jest kluczowa. Niestety widoczność jest również trudna, ponieważ użytkownicy śledzą wiele kont na Instagramie, wszyscy próbują się wyróżnić. Doprowadziło to do korzystania z postów „grid” na Instagramie.

Wpis na Instagramie to coś, co użytkownicy stworzyli, aby publikować większe zdjęcia. Obraz jest zasadniczo podzielony na siatkę 3 × 3 lub na 9 części, które są następnie publikowane w określonej kolejności. Obraz oglądany na stronie profilu konta można łatwo odtworzyć i zobaczyć jako całość. Oto, jak utworzyć post grid 3 x 3 na Instagramie na iOS.

Post na siatce 3 × 3 na Instagramie

Aby utworzyć post w siatce 3 × 3 na Instagramie, musisz użyć aplikacji, która podzieli zdjęcie na 9 części i pomoże Ci opublikować je we właściwej kolejności. Istnieją zarówno bezpłatne, jak i płatne aplikacje, które mogą wykonać tę pracę. Darmowe aplikacje mają znak wodny, a większość płatnych aplikacji prosi o wykupienie subskrypcji, ale Siatka zdjęć – Twórz zdjęcia siatek jest wyjątkiem.

Możesz użyć Siatka zdjęć – Twórz zdjęcia siatek aby utworzyć post na siatce 3 × 3 na Instagramie i nie doda do niego znaku wodnego. To pokazuje Ci reklamy, ale możesz zapłacić, aby je usunąć, jeśli zbytnio Ci przeszkadzają. Zainstaluj aplikację i dotknij opcji Siatka na ekranie głównym, aby rozpocząć. Wybierz zdjęcie, które chcesz podzielić na siatkę, a następnie dotknij Dalej.

Możesz edytować zdjęcie, zanim zostanie ono podzielone, a także możesz wybrać rodzaj siatki, na którą ma zostać podzielony. Obsługuje między innymi siatkę 3 × 3, 2 × 3 i 1 × 3. Po wprowadzeniu wszystkich zmian dotknij następnego przycisku u góry, aż dojdziesz do ekranu pokazującego zamówienie na opublikowanie zdjęć. Dotknij zdjęcia o numerze „1” i udostępnij je na Instagramie. Postępuj zgodnie z tą kolejnością, a po przesłaniu 9. zdjęcia post w siatce będzie kompletny.

Odwiedź swój profil na Instagramie, a zobaczysz post 3 × 3.

Oczywiste jest, że ustawienie to zmieni się po przesłaniu kolejnego zdjęcia. Aby nie dopuścić do zakłócenia aranżacji, będziesz musiał przesłać trzy zdjęcia, które popchną wszystko o jeden wiersz, ale nadal zachowają aranżację taką, jaka jest.

Te posty wyglądają dobrze i zachęcają użytkowników do odwiedzenia Twojego profilu, ponieważ nie są w stanie uzyskać pełnego / dużego zdjęcia z własnych kanałów.

x