Jak uzyskać adres IP w USA z dowolnego kraju

Zastanawiamy się, jak uzyskać amerykański adres IP spoza Stanów Zjednoczonych i jak nie powinno to być trudne zadanie, jak wielu myśli. Powiemy Ci również, jak dostawca VPN może pomóc w uzyskaniu amerykańskiego adresu IP, PRO i CON każdej usługi, abyś mógł dokonać świadomego wyboru.

Zaktualizowano: 23 września 2019 r

Popularyzacja Internetu sprawiła, że ​​więcej treści zostało udostępnionych szerszej grupie ludzi niemal z dnia na dzień. Nie musisz być w Japonii, aby oglądać zapasy sumo, ani w Pakistanie, aby oglądać krykieta, i nie musisz mieszkać w Stanach Zjednoczonych, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i wydarzenia sportowe w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż można uzyskać dostęp do wszystkich rodzajów mediów z całego świata, przepisy dotyczące ograniczeń treści często przeszkadzają. Na szczęście istnieje wiele sposobów na obejście tego frustrującego ograniczenia, z których najczęstszym jest zmiana adresu IP na adres znajdujący się w USA. Ten prosty sposób wystarczy, aby oszukać blokadę treści w myśleniu o przeprowadzce, umożliwiając nadążaj za ulubionymi programami i sportami bez względu na to, gdzie mieszkasz i dokąd podróżujesz.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak uzyskać amerykański adres IP

Najłatwiejszym, najbardziej niezawodnym, najbezpieczniejszym i najbogatszym sposobem uzyskania amerykańskiego adresu IP jest użycie VPN. Wirtualne sieci prywatne to usługi skonfigurowane w celu ochrony Twojej prywatności podczas przeglądania. Działają one jak rodzaj tunelu między komputerem a Internetem, szyfrując dane, aby dostawcy usług internetowych i hakerzy nie byli w stanie zidentyfikować źródła ani treści ruchu. Dzięki adresowi IP serwera VPN dołączonemu do zaszyfrowanych informacji możesz bezpiecznie przeglądać internet.

Najlepszą zaletą korzystania z VPN jest zmienność lokalizacji. Dostawcy VPN zarządzają sieciami setek serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Możesz uzyskać dostęp do tych serwerów za pomocą kilku kliknięć, błyskawicznie zmieniając swoją wirtualną lokalizację z Portugalii na Paragwaj. Każdy serwer ma własny adres IP, który zidentyfikuje twoje urządzenie jako znajdujące się w tym regionie. Jeśli więc potrzebujesz dostępu do treści w Stanach Zjednoczonych, po prostu otwórz oprogramowanie VPN, znajdź szybki serwer w USA, połącz się i nagle masz amerykański adres IP, dokładnie tak.

Z jakich sieci VPN mogę korzystać, aby uzyskać amerykański adres IP?

Znalezienie dobrej sieci VPN wymaga trochę badań. Na rynku jest wielu dostawców usług pomocniczych, którzy będą pobierać za dużo pieniędzy, oferować słabe wsparcie lub wybór serwerów i zagrażać twojej prywatności bardziej niż będą ją chronić. Jednak dla każdej podejrzanej sieci VPN istnieje niezawodna. Wykorzystaliśmy poniższe kryteria, aby znaleźć najlepsze usługi VPN, które oferują adresy IP w USA, bez względu na kraj zamieszkania.

 1. Dystrybucja serwerów – Jeśli chcesz mieć adres IP w USA, potrzebujesz serwerów znajdujących się w Stanach Zjednoczonych. Większość dobrych dostawców VPN ma dziesiątki serwerów w całych Stanach Zjednoczonych. Każda z nich zapewni potrzebny adres IP, ale jeśli istnieje więcej opcji bliższych Twojej fizycznej lokalizacji, prawdopodobnie uzyskasz szybsze połączenie.
 2. Polityka rejestrowania – Jeśli korzystasz z VPN, wysyłasz wszystkie swoje dane za pośrednictwem serwerów innej firmy. Firmy te mogą przechowywać dzienniki aktywności użytkowników i przechowywać je w nieskończoność, co ułatwia hakerom lub agencjom rządowym uzyskanie informacji. Najlepszym sposobem na zapewnienie prywatności jest używanie sieci VPN tylko z zasadami zerowego logowania. Jeśli nie są przechowywane żadne dzienniki, nie można wyciekać żadnych danych.
 3. Kill przełączniki i ochrona przed wyciekiem DNS – Często pomijanym obszarem bezpieczeństwa VPN są małe wycieki danych, które mogą się zdarzyć podczas łączenia z usługą lub w przypadku zapomnienia o otwarciu oprogramowania VPN. Najlepsi dostawcy VPN sprawdzają to, a także mają wbudowane przełączniki zabijania, aby zapobiec ucieczce danych w przypadku awarii.
 4. Prędkość – USA są oceanem z dala od większości świata, przez co opóźnienia i szybkość serwera stanowią poważny problem podczas łączenia z innego kontynentu. Dobrzy dostawcy VPN kompensują to, dostosowując swoją sieć, aby zapewnić szybsze połączenia.
 5. Jurysdykcja biznesowa – Mimo że adresy IP w USA oferują szereg zalet związanych z dostępnością treści, serwery znajdujące się w tym kraju mają poważną wadę: nadzór rządowy. Przepisy obowiązujące w USA niewiele robią, aby zapobiec inwigilacji cyfrowej lub chronić prywatność użytkowników, co może narazić twoje dane na niebezpieczeństwo. Prostym obejściem jest korzystanie z sieci VPN, które nie mają siedziby w USA, ale nadal obsługują serwery w kraju. Dzięki temu mogą podlegać zagranicznym przepisom, a jednocześnie czerpać korzyści z adresów IP w USA. Wszyscy dostawcy poniżej mają siedzibę poza Stanami Zjednoczonymi, ale nadal mają dziesiątki serwerów w granicach kraju.

Tych 6 poniżej to najlepsi dostawcy VPN, których możesz użyć, aby uzyskać amerykański adres IP z dowolnego miejsca na świecie.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest niezwykle szybkim, bardzo bezpiecznym dostawcą VPN.

Usługa ma sieć ponad 3000 serwerów w 148 lokalizacjach w 94 krajach, oferując wiele opcji znalezienia odpowiedniego adresu IP dla potrzeb surfowania.

Polityka prywatności ExpressVPN ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dzięki ścisłemu logowaniu do zera, ochronie przed wyciekiem DNS i przełącznikiem „zabicia” dla programów komputerowych. Będziesz także cieszyć się całkowitym brakiem ograniczeń przepustowości i typów plików dzięki ExpressVPN, dzięki czemu będzie to fantastyczny sposób na uzyskanie adresu IP w USA z mnóstwem dodatkowych korzyści.

Mówiąc o węzłach w Stanach Zjednoczonych, sieć ExpressVPN obejmuje 19 lokalizacji serwerów w granicach kraju, obejmując oba wybrzeża z dużą ilością opcji pośrednich. Atlanta, Dallas, Miami, Los Angeles, Seattle i San Francisco to tylko niektóre z wyróżniających się, szybkich, łatwych do podłączenia i obsługujących dużą liczbę użytkowników.

ExpressVPN to szybki i łatwy sposób na uzyskanie adresu IP z siedzibą w USA. Usługa utrzymuje niskie ceny i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (absolutnie bez pytań) na wszystkie zakupy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, BBC iPlayer i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Szyfrowanie AES-256
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • Świetna obsługa klienta przez czat.

2. NordVPN

NordVPN ma jedną z najsilniejszych funkcji szyfrowania w każdej sieci VPN. Wszystko, co przechodzi przez niektóre węzły w ich sieci, jest podwójnie zaszyfrowane, zabezpieczone 2048-bitową ochroną SSL, którą firma twierdzi, że nawet superkomputer nie może się zepsuć. W połączeniu z przełącznikiem zabijania i funkcjami ochrony przed wyciekami DNS, a także z gwiezdną polityką zerowego logowania NordVPN, otrzymujesz niezwykle bezpieczną i świadomą prywatności sieć VPN.

NordVPN szczyci się także ogromną i stale rozwijającą się siecią serwerów. W momencie pisania są 5000 serwerów rozmieszczonych w 62 krajach na sześciu kontynentach (przepraszam, Antarktyda). Jeśli chodzi o ofertę firmy w Ameryce Północnej, w samych Stanach Zjednoczonych jest prawie 400 serwerów, obejmujących zarówno wschodnie, jak i zachodnie wybrzeże, a także wiele lokalizacji pośrednich. Z pewnością nie będziesz miał trudności ze znalezieniem szybkiego, bezpiecznego adresu IP w USA dla wszystkich Twoich potrzeb Netflix i Hulu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Zero wycieków: IP / DNS / WebRTC
 • Nie zachowuje żadnych metadanych podczas przeglądania
 • Obsługa czatu na żywo jest dostępna.
Cons

 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. CyberGhost

CyberGhost jest twórcą jednego z najbardziej niezawodnych rozwiązań w zakresie prywatności i bezpieczeństwa na świecie.

W ramach stale rozwijającej się sieci Ponad 3000 serwerów w 60 krajach na całym świecie firma zapewnia i anonimizuje obecność online ponad 15 milionów użytkowników. Są w pełni bezpieczne i prywatne dzięki kuloodpornej polityce braku logów, którą firma przestrzega od pierwszego dnia.

Aplikacje CyberGhost (dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Linux lub bezpośrednio dla routerów) są niezwykle wszechstronne i przyjazne dla użytkownika. Korzystają z najnowocześniejszego 256-bitowego szyfrowania AES, które umożliwia najlepszą możliwą ochronę prywatnych danych, a ich ścisła polityka prywatności bez dzienników zapewnia bezpieczeństwo użytkowników dzięki ochronie przed wyciekiem DNS i IP, obsłudze OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP protokoły i automatyczny przełącznik zabijania w razie potrzeby.

Mówiąc o serwerach w USA, CyberGhost zapewnia dużą różnorodność: użytkownicy mogą wybrać połączenie z Los Angeles, Nowym Jorkiem, Waszyngtonem lub Chicago, aby wymienić tylko kilka. Dodaj do nich wszystkie serwery, które zapewniają najwyższą możliwą prędkość i do 5 jednoczesnych urządzeń. To solidny wybór w doskonałej cenie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 3600 serwerów, ponad 55 krajów
 • Nie w 14 Oczach
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Niezawodna i kompetentna obsługa czatu na żywo przez całą dobę.
Cons

 • Nie można odblokować niektórych popularnych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. IPVanish

W IPVanish chodzi o prostotę. Usługa zapewnia szybkie prędkości i maksymalne bezpieczeństwo bez komplikowania całego procesu, dzięki czemu jest jedną z bardziej dostępnych sieci VPN na rynku. IPVanish działa Ponad 40 000 adresów IP na ponad 1300 serwerach w ponad 75 lokalizacjach, każde z wykorzystaniem silnego 256-bitowego szyfrowania AES, które chroni twoje dane prywatne i nieczytelne bez względu na wszystko. Jest to wspierane przez nieograniczoną przepustowość, brak ograniczeń prędkości, brak ograniczeń dla ruchu P2P lub torrentów oraz łatwą do zrozumienia zasadę zerowego logowania.

IPVanish ma serwery w prawie kilkunastu lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych, obejmujące zarówno wybrzeża, jak i kilka miast wzdłuż południowej granicy. To szerokie rozproszenie pomaga każdemu spoza kraju znaleźć węzeł, który jest fizycznie bliżej ich lokalizacji, co pomaga zmniejszyć opóźnienia. W samych Stanach Zjednoczonych jest ponad 370 serwerów, co oznacza, że ​​zawsze będziesz w stanie znaleźć adres IP w USA z szybkim, niezawodnym i niezakłóconym połączeniem, bez względu na porę dnia, w której się zalogujesz.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. VyprVPN

VyprVPN jest znany z unikalnych funkcji prywatności. Firma jest właścicielem całej sieci serwerów, ponad 700 rozmieszczonych w 70 lokalizacjach. Oznacza to, że dane nigdy nie są uzyskiwane przez zewnętrzną firmę, a także pozwala VyprVPN dostosować swój sprzęt, aby zapewnić doskonałą szybkość i szyfrowanie, a wszystko to bez utraty prywatności. Użytkownicy otrzymują nieograniczoną przepustowość, świetne zasady zerowego logowania oraz obsługę przełączników wycieków DNS i kill.

VyprVPN ma mniej niż dziesięć lokalizacji w USA z zainstalowanymi serwerami. Są one strategicznie rozmieszczone na całym wybrzeżu w celu zapewnienia maksymalnej prędkości, w tym w Seattle, San Francisco, Miami, Waszyngtonie i Austin. To, w połączeniu z unikalnymi funkcjami firmy dotyczącymi prywatności, sprawia, że ​​jest to dobry wybór do używania amerykańskiego adresu IP do oglądania treści z zagranicy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

6. PureVPN

PureVPN to usługa zapewniająca szybki i nieograniczony dostęp do Internetu. Firma posiada ogromną sieć ponad 2000 serwerów w ponad 140 różnych krajach, obejmującą prawie każdy zakątek świata. Za szybkimi połączeniami kryją się silne praktyki szyfrowania, zasada zerowego logowania, nieograniczona przepustowość, ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik szybkiego zabijania, aby upewnić się, że Twoje dane są zawsze bezpieczne.

Jeśli chodzi o serwery w USA i adresy IP w USA, PureVPN trafia w całkiem niezłe miejsce. Sieć ma 13 lokalizacji serwerów w granicach kraju, w tym miasta takie jak Los Angeles, Tampa, Nowy Jork i Seattle do szerokiego rozproszenia. W sumie w tych miastach jest 85 serwerów i więcej, co daje mnóstwo możliwości przechwycenia amerykańskiego adresu IP za pomocą szybkiego połączenia.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Użyj internetowego serwera proxy, aby uzyskać adres IP w USA

Inną popularną metodą uzyskiwania adresu IP w USA jest użycie serwera proxy sieci Web. Usługi te są nieco podobne do wirtualnej sieci prywatnej, ponieważ umożliwiają użytkownikom łączenie się z serwerami w innych krajach i używanie znajdujących się tam adresów IP. Oznacza to, że możesz szybko i łatwo zamienić swój lokalny adres IP na adres IP w USA.

Minusem stron internetowych proxy jest to, że mogą być powolne i zapewniają niewiele lub wcale nie zapewniają bezpieczeństwa. Co gorsza, wiele usług proxy będzie wyświetlać reklamy lub wyświetlać wyskakujące okienka podczas przeglądania, co jest frustrujące i inwazyjne. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać VPN, najlepszą praktyką korzystania z internetowego serwera proxy w USA jest płacenie za pomocą kryptowaluty takiej jak bitcoin, aby zabezpieczyć swoje prywatne dane.

Dlaczego VPN to najlepszy sposób na uzyskanie adresu IP w USA?

Sieci VPN są proste, niedrogie, łatwe w użyciu i oferują wiele fantastycznych korzyści oprócz szybkiego dostępu do adresów IP w USA. Ponieważ sieci VPN szyfrują ruch opuszczający twoje urządzenia, mają wyraźną przewagę nad innymi metodami zmiany twojego adresu IP. Weźmy na przykład inteligentny DNS: nie odblokuje Netflix ani nie zaszyfruje danych – dwie rzeczy, które wielu użytkowników VPN uważa za niezbędne. Szyfrowanie pomaga chronić Twoją prywatność, uniemożliwiając śledzenie aktywności z powrotem do Twojej lokalizacji, co jest istotną funkcją, gdy omijasz cenzurę i przepisy o ograniczeniach geograficznych.

Unikaj darmowych VPN i darmowych serwerów proxy

Bezpłatne VPN i bezpłatne usługi proxy są wszędzie. Przeszukaj dowolny sklep z rozszerzeniami przeglądarki lub sklep z aplikacjami mobilnymi, a znajdziesz dziesiątki obiecujących bezpłatnych, szybkich i nieograniczonych usług, wystarczy pobrać i rozpocząć transmisję strumieniową. Jak to często bywa w przypadku takich bezpłatnych ofert, jednak istnieje pewien haczyk. A ten jest całkiem spory.

Każda firma działająca na serwerach proxy lub wirtualnej sieci prywatnej potrzebuje dochodów, aby utrzymać swój sprzęt. Pracownicy muszą również otrzymywać wynagrodzenie, co oznacza, że ​​firma musi mieć jakiś dochód. Jeśli klienci nie płacą im, są szanse, że nadrabiają różnicę gdzie indziej. Najczęściej przekłada się to na reklamy wstrzykiwane do przeglądarek użytkowników, a nawet sprzedaje dane, które obiecali zachować bezpieczeństwo.

Chociaż kusi do skorzystania z bezpłatnej sieci VPN lub bezpłatnej usługi proxy, aby uzyskać adres IP w USA, na dłuższą metę lepiej jest zainwestować w dobrą płatną usługę. Rynek obu usług jest wysoce konkurencyjny, co utrzymuje zaskakująco niskie ceny.

Co to jest adres IP?

Adres protokołu internetowego lub po prostu adres IP to identyfikująca seria liczb podawana każdemu komputerowi, który łączy się z siecią. Inne urządzenia mają również przypisany adres IP podczas łączenia, w tym smartfony, tablety, konsole do gier, aparaty fotograficzne, drukarki i tak dalej. Każdy adres IP jest unikalny dla tego konkretnego urządzenia i pomaga go zidentyfikować na potrzeby routingu ruchu, pracy w sieci i innych typowych zadań związanych z dostarczaniem danych.

Adresy IP występują w dwóch podstawowych formach. Jednym z nich jest klasyczny układ liczb oddzielonych kropkami dziesiętnymi, z którym większość osób będzie się zaznajomić. Druga to nowsza i bardziej złożona wersja stworzona, aby umożliwić podłączenie większej liczby urządzeń do Internetu. Niezależnie od tego, którą wersję widzisz, oba służą do identyfikacji urządzeń w sieci.

Dwa typy adresów IP o zasadniczo tej samej funkcji:

 • 123.45.678.9 (IPv4)
 • 2001: db8: 0: 1234: 0: 5678: 1 (IPv6)

Do czego służą adresy IP?

Podstawowym celem adresów IP jest identyfikacja urządzenia, które żąda informacji, aby dane mogły być bezpośrednio do niego kierowane. Gdy łączysz się z lokalnym usługodawcą, twoje urządzenie otrzymuje adres IP, a po wpisaniu adresu URL wysyłasz żądanie za pośrednictwem serwerów usługodawcy internetowego. Żądania te są powiązane z Twoim adresem IP, aby informacje mogły wrócić do Twojego komputera po pobraniu z Internetu.

Adres IP można podzielić na mniejsze części, aby zawęzić lokalizację przypisanego urządzenia według kraju, miasta, kodu pocztowego itp. Strony internetowe mogą również wykorzystywać te informacje do dostarczania treści specjalnie dostosowanych do Twojego regionu, takich jak dostosowywanie wyświetlanych restauracji, kiedy szukasz czegoś do jedzenia. Witryny mogą również używać adresów IP do całkowitego blokowania treści, tak zwykle działa cenzura na szczeblu rządowym i biznesowym.

Zalety adresu IP opartego na Stanach Zjednoczonych

Identyfikacja urządzenia podłączonego do Internetu jako zlokalizowanego w USA ma wiele zalet, zarówno dla obywateli za granicą, jak i mieszkańców innych krajów. Przy odpowiednim adresie IP możesz surfować po Internecie, jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych, otwierając ogromną ilość treści do pobrania i przesyłania strumieniowego.

Oto niektóre zalety korzystania z adresu IP w USA:

 1. Uzyskaj dostęp do zablokowanych filmów w Twojej okolicy – Frustrujące jest korzystanie z usług takich jak Netflix, HBO Go, Hulu lub YouTube i widzenie komunikatu, że treść nie jest dostępna w Twoim kraju. Międzynarodowe przepisy ograniczają czas i miejsce wyświetlania filmów i programów telewizyjnych, co sprawia, że ​​dostępność treści na całym świecie jest trudnym zadaniem. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści Netflix lub Hulu, pamiętaj, że NordVPN, ExpressVPN i VyprVPN zapewniają tę możliwość. Większość popularnych multimediów strumieniowych pochodzi jednak z USA, co oznacza, że ​​można łatwo uzyskać do nich dostęp za pomocą adresu IP z siedzibą w USA.
 2. Pobierz gry niedostępne w Twoim regionie – USA mają dużo gier przed innymi regionami świata. Wersje czasowe są zwykle ustawione tak, aby najpierw dostarczyć treści do Ameryki Północnej, a następnie do Europy, Azji i Australii w późniejszym terminie. Niektóre gry online działają na serwerach, które ograniczają dostęp do niektórych krajów, ale jeśli masz adres IP w Stanach Zjednoczonych, możesz po prostu zmienić swoją wirtualną lokalizację i pobrać w dowolnym momencie. Działa to w wielu sklepach z grami online, w tym w niektórych sklepach z aplikacjami mobilnymi.
 3. Obejmij cenzurowane strony internetowe – Wiele rządów, uniwersytetów i firm ogranicza niektóre witryny w swojej sieci, co uniemożliwia ludziom dostęp do wspólnych zasobów, takich jak Google czy Facebook. Przełączając się na adres IP w USA, możesz zidentyfikować urządzenie jako pochodzące z innego obszaru i korzystać z dowolnych witryn.
 4. Dostęp do kont za granicą – Niektóre banki z USA zezwalają na dostęp online tylko z adresów IP znajdujących się w Stanach Zjednoczonych. Jeśli podróżujesz i chcesz sprawdzić swoje transakcje, przed zalogowaniem musisz zmienić wirtualne lokalizacje.

Czego używacie, aby uzyskać amerykański adres IP z dowolnego miejsca na świecie?