Jak uzyskać alerty dotyczące pory snu na podstawie tego, kiedy musisz się obudzić

Udostępnij teraz w social media:

Firma Apple dodała nową funkcję w aplikacji zegara iOS o nazwie Bed Time. Ta funkcja pomaga uzyskać 7-8 godzin snu każdego dnia. Pyta cię, o której godzinie musisz się obudzić następnego dnia, a następnie powie ci, kiedy masz iść spać. Jest to przydatne, biorąc pod uwagę, że większość ludzi używa swoich telefonów jako alarmu. Jedyną rzeczą jest to, że jeśli nie śpisz i pracujesz, urządzenie, na które patrzysz, będzie komputerem stacjonarnym, a nie telefonem. Sandman to aplikacja komputerowa dostępna dla systemów Windows, Mac i Linux, która działa podobnie do aplikacji zegara iOS. Daje ostrzeżenia o czasie snu, które zapewniają 7-8 godzin snu.

Sandman zwraca uwagę na dwie rzeczy, kiedy ostrzega Cię przed pójściem spać; Twoje godziny pracy i kiedy musisz się obudzić. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o programistach, którzy są podatni na długie godziny pracy i brakuje im niezbędnego snu. Aplikacja uczy się, kiedy użytkownik pracuje i informuje go, kiedy wystarczy i powinni iść spać.

  Jak naprawić wznowienie odtwarzania w odtwarzaczu VLC po aktualizacji twórców

Otwórz Sandmana. Kiedy zaczynasz, nie wie, jaki jest twój harmonogram pracy. Wszystko, co możesz zrobić, to poinformować aplikację, kiedy musisz się obudzić. Będzie z tym działać, dopóki nie będzie wiedział, że lepiej zaplanujesz.

Kiedy nadejdzie pora spania, Sandman da ci ostrzeżenie. Możesz go odrzucić, jeśli nie lubisz spać, lub możesz użyć przycisku Wyłącz w alercie, aby wyłączyć system i uderzyć w siano.

Sandman jest całkiem sprytny. Bierze pod uwagę, jak długo musisz zasnąć. Niektórzy zasypiają niemal natychmiast. Inni ludzie czuwają przez kilka godzin, rozważając sens życia. Alerty Sandmana dotyczące czasu snu mogą uwzględniać ten czas. Aby skonfigurować, jak długo zajmie Ci zasypianie, przejdź do preferencji Sandmana za pomocą skrótu Ctrl + P.

  Wszystkie pojazdy kompatybilne z Apple CarPlay od marca 2020 r

Ustaw, jak długo zajmie Ci zasypianie. Sandman może również ostrzec Cię, gdy pracujesz przez 12 godzin bez przerwy, ale możesz dostosować ten przedział czasowy, aby był krótszy lub dłuższy. Dodatkowo, jeśli chcesz, możesz zmienić format 12-godzinny na 24-godzinny.

Jeśli tracisz poczucie czasu podczas pracy, rozważ użycie Sandmana. Praca jest ważna, ale wykonywanie jej w stanie braku snu nie jest dla ciebie dobre.

Możesz odrzucić ostrzeżenie od Sandmana, jeśli nie jesteś gotowy do pójścia do łóżka, ale nie rób z tego nawyku. Postaraj się uzyskać wymagany sen, którego potrzebujesz każdego dnia.

Pobierz Sandman

  Jak naprawić problemy z dźwiękiem w Slacku

x