Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną PeopleFinders

PeopleFinders to jedna z najczęściej używanych i zaufanych platform wyszukiwania w tle dostępnych online. Platforma znana jest z dogłębnej analizy i szczegółowych raportów z poszczególnych środowisk. Jest to przydatna platforma dla tych, którzy chcą zweryfikować dane osoby przed interakcją z nią. Często ludzie zastanawiają się, czy PeopleFinders naprawdę działa i czy jest to uzasadnione. Zapewniamy, że PeopleFinders to legalna platforma, która sprawdza przeszłość, skanując rejestry publiczne, dane kryminalne i dane osobowe, takie jak wyszukiwania w mediach społecznościowych i wykształcenie oraz historia zawodowa. Kolejnym pytaniem, które często zadają użytkownicy, jest to, czy PeopleFinders jest bezpłatny? Odpowiedź brzmi: nie, jednak usługa jest dostępna w bardzo przystępnych cenach, a użytkownicy mogą również wybrać trzydniowe opcje próbne PeopleFinders. Jednak 7-dniowa bezpłatna wersja próbna PeopleFinders nie jest dostępna dla użytkowników, zamiast tego podstawowa oferta próbna PeopleFinders kosztuje zaledwie 0,95 USD i trwa 3 dni. Użytkownicy mogą subskrybować 30-dniowy podstawowy lub 30-dniowy plan członkostwa premium, aby korzystać z platformy. Jednak użytkownicy mogą również uzyskać 3-dniową wersję próbną PeopleFinders z oficjalnej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Aplikacja PeopleFinders jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. W poniższym przewodniku omówimy platformę PeopleFinders oraz sposób uzyskania bezpłatnego okresu próbnego PeopleFinders i wykorzystania go w najlepszy możliwy sposób.

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną PeopleFinders

W tym artykule opisaliśmy szczegółowo bezpłatną wersję próbną PeopleFinders i sposób jej uzyskania.

Co to jest PeopleFinders?

PeopleFinders to internetowa usługa sprawdzania przeszłości, która została uruchomiona w 1999 roku przez Roba Millera. Sprawdzenie przeszłości to proces poznawania tożsamości i pochodzenia danej osoby. Wiele firm i osób często musi przeprowadzać weryfikację innych osób w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobistego i ręcznej weryfikacji. Informacje ogólne o danej osobie obejmują rejestry karne, historię zawodową, wykształcenie itp. Informacje te pomagają firmom zweryfikować tożsamość osoby, z którą wchodzą w interakcję. PeopleFinders to niezawodne narzędzie, które pomaga w sprawdzeniu tożsamości innej osoby i nie musisz zastanawiać się nad pytaniami typu, czy PeopleFinders naprawdę działa i czy PeopleFinders jest bezpłatny. i od razu wybrali swoje usługi. PeopleFinders ze swoimi zaawansowanymi narzędziami pomaga zaoszczędzić wiele wysiłku i czasu podczas wyszukiwania w sieci oraz zapewnia wszystkie podstawowe informacje o klientach i osobach, z którymi będziesz mieć do czynienia. Podczas sprawdzania przeszłości aplikacja PeopleFinders przeszukuje setki i tysiące danych i rekordów, takich jak rejestry publiczne oraz informacje w mediach społecznościowych dotyczące osoby, której szukasz. PeopleFinders ma również unikalne opcje próbne, w przeciwieństwie do innych podobnych platform, takich jak TruthFinder, PeopleFinders nie oferuje 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, jednak platforma oferuje równie dobre 3-dniowe oferty próbne, które mogą zapewnić większość informacji o danej osobie.

Funkcje PeopleFinders

Oto niektóre z ważnych funkcji platformy PeopleFinders, o których powinieneś wiedzieć przed skorzystaniem z bezpłatnej wersji próbnej PeopleFinders.

 • Wyszukaj według nazwy: jest to jedna z najczęściej używanych usług na platformie PeopleFinders. Usługa wymaga tylko wpisania imienia i nazwiska osoby i uzyskania szczegółowych informacji o tej osobie. Informacje, które możesz uzyskać, obejmują historię adresów, informacje kontaktowe, aktualny adres oraz informacje o krewnych i pseudonimach. Informacje otrzymane po przeszukaniu okazały się niezwykle dokładne.

 • Reverse Look Up: To jedna z najlepszych funkcji platformy PeopleFinders. Możesz uzyskać szczegółowe informacje o nieznanym numerze. Użytkownicy mogą się zastanawiać, czy PeopleFinders naprawdę działa na telefonach i jak dokładnie? pozwól, że poinformujemy Cię, że aplikacja PeopleFinders na urządzenia z systemem iOS i Android automatycznie przeszukuje w tle wszystkie nieznane numery, z których otrzymujesz połączenie. Odpowiedź na pytanie, że PeopleFinders jest bezpłatna, brzmi: nie. Ta usługa jest zawarta w miesięcznych pakietach PeopleFinders i można ją również kupić za jedyne 3,95 USD.

 • Reverse Email Look Up: Podobnie jak w przypadku funkcji Reverse Phone Look Up, możesz użyć funkcji Reverse Email Look Up, aby uzyskać wszystkie podstawowe informacje dotyczące nieznanego adresu e-mail. Ta usługa może uzyskać informacje, takie jak numery telefonów, aktualne lub poprzednie adresy i znajomi.

 • Odwrotne wyszukiwanie adresu: Zamiast decydować się na opcję taką jak 7-dniowa bezpłatna wersja próbna, jest to jedna z najbardziej przydatnych funkcji na platformie. Ta funkcja może być niezwykle pomocna, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat konkretnego obszaru i okolicy. Po prostu wpisując swój adres w wyszukiwarce, możesz uzyskać wartość rynkową nieruchomości, historię własności miejsca, a nawet listę potencjalnych przestępców, takich jak przestępcy seksualni, którzy mogą mieszkać w pobliżu.

 • Sprawdzenie rejestru karnego: Ta funkcja może w wielu przypadkach uratować życie. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dana osoba ma przeszłość kryminalną lub była zaangażowana w działalność przestępczą. Wystarczy wpisać ich imię i nazwisko w narzędziu PeopleFinders i uzyskać całą historię kryminalną danej osoby. Otrzymasz akta aresztowania, status przestępcy seksualnego i zarejestrowane przeciwko nim przestępstwa.

 • Wyszukiwanie w rejestrach publicznych: Jeśli masz wątpliwości, czy PeopleFinders naprawdę działa i chcesz dokładnego i głębokiego wyszukiwania danej osoby, ta funkcja jest właśnie dla Ciebie. Informacje, które możesz uzyskać za pomocą tej funkcji, różnią się od sytuacji finansowej, cytatów z ruchu, powiązań biznesowych itp. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy PeopleFinders jest bezpłatny, odpowiedź brzmi nie i będziesz musiał dołączyć do członkostwa, aby korzystać z tej funkcji.

 • Kompletny raport w tle: za 39,95 USD możesz otrzymać szczegółowy raport dotyczący historii danej osoby. Ta funkcja będzie zawierać wszystkie niezbędne informacje, aby dobrze przyjrzeć się pochodzeniu danej osoby.

Jak uzyskać członkostwo PeopleFinders

Platforma PeopleFinders zapewnia różne plany członkostwa i oferty PeopleFinders, takie jak 3-dniowa oferta próbna PeopleFinders dla swoich użytkowników w celu uzyskania najlepszej usługi, platforma nie ma opcji 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Poniżej przedstawiono niektóre pakiety członkowskie platformy PeopleFinders.

 • 30-dniowy plan członkostwa: Jest to podstawowy plan oferowany przez platformę PeopleFinders swoim użytkownikom. W ramach tego planu za 24,95 USD miesięcznie użytkownicy mogą uzyskać podstawowe informacje osobiste, rodzinę, numer telefonu i wyszukiwanie adresu. Wszystkie wyszukiwania są poufne.

 • 30-dniowy plan członkostwa premium: z tymi samymi usługami, co w poprzednim planie członkostwa, ten plan zawiera kilka dodatkowych funkcji. Użytkownik może zapłacić za ten plan mniej niż 29,95 USD miesięcznie. Plan ten obejmuje podstawowe dane osobowe, rodzinę, numer telefonu, wyszukiwanie adresu, nieruchomości, bankructwa, przestępców, czek na przestępców seksualnych itp.

Opcje próbne PeopleFinders

Wielu użytkowników często ma pytania, czy PeopleFinders naprawdę działa, aby rozwiać takie wątpliwości, możesz wybrać opcje próbne PeopleFinders. Platforma PeopleFinders zapewnia użytkownikom opcje próbne po bardzo niskich cenach, odpowiedź na pytanie, czy PeopleFinders jest bezpłatna, jest, nie i będziesz musiał zapłacić niewielką sumę, aby skorzystać z oferty próbnej platformy. Poniższe dwie opcje próbne są dostępne dla użytkowników, aby uważnie przeczytać, aby uzyskać najlepszą bezpłatną wersję próbną PeopleFinders.

 • 3-dniowa wersja próbna: ta opcja próbna jest dostępna tylko dla użytkowników za 0,95 USD. Użytkownik otrzymuje nieograniczoną liczbę wyszukiwań telefonów przez trzy dni, a także jeden raport wyszukiwania nazwy.

 • 3-dniowa wersja próbna premium: W cenie tylko 3,95 USD ten plan próbny zapewnia wszystko w podstawowej wersji próbnej oraz pełne raporty, weryfikację kryminalną i wyszukiwanie danych publicznych przez trzy dni.

Jak wysłać prośbę o rezygnację z PeopleFinders

Jeśli chcesz usunąć swoje dane z PeopleFinders, możesz wysłać do platformy żądanie rezygnacji. Możesz wykonać te proste kroki, aby usunąć swoje informacje z platformy.

1. Odwiedź urzędnika Wyszukiwarki osób stronie internetowej.

2. Wybierz typ wyszukiwania, aby wygenerować raport o sobie.

3. Wyszukaj i sprawdź swój profil.

4. Teraz skopiuj adres URL z paska adresu.

5. Teraz odwiedź PeopleFinder Strona z prośbą o rezygnację.

6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wysłać prośbę o usunięcie informacji z platformy.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy PeopleFinders jest legalne?

Odp. Tak, PeopleFinders to legalna platforma i nie udostępnia twoich prywatnych informacji, z platformy korzystały miliony użytkowników z zadowalającymi wynikami.

Q2. Jak uzyskać wersję próbną PeopleFinders?

Odp. Możesz pobrać 3-dniową wersję próbną PeopleFinders z oficjalnej strony internetowej i aplikacji mobilnej. Platforma jest dostępna jako aplikacja mobilna dla użytkowników Androida i IOS.

Q3. Czy PeopleFinders to bezpieczna platforma?

Odp. Tak, PeopleFinders to bezpieczna platforma do uzyskiwania podstawowych informacji o danej osobie. Dogłębne wyszukiwanie platformy sprawia, że ​​jest to jedna z najdokładniejszych takich platform.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się uzyskać bezpłatną wersję próbną PeopleFinders. Daj nam znać, która metoda zadziałała dla Ciebie. Jeśli masz do nas jakieś sugestie lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.