Jak uzyskać bezpłatne członkostwo próbne Spokeo

Spokeo to jedna z najlepszych aplikacji do wyszukiwania osób, w której możesz łatwo znaleźć swojego starego przyjaciela i użyć go do wyszukiwania osób w tle. Ma autoryzowany produkt, który gromadzi i przechowuje dane, takie jak rejestry publiczne, listy białych stron i sieci społecznościowe. Numer telefonu, adres e-mail, data urodzenia, aktualna lokalizacja, członkowie rodziny i konta w mediach społecznościowych, takie jak Facebook, Instagram, Twitter, Snap Chat itp. Można wykorzystać do znalezienia danej osoby za pośrednictwem tej platformy. Oprócz odnalezienia znajomego, możesz wyszukać osobę, z którą straciłeś kontakt lub zbadać osobę, którą niedawno poznałeś na portalach społecznościowych. Jeśli chcesz znaleźć osobę lub chcesz ją sprawdzić, możesz zapisać się na bezpłatne członkostwo próbne Spokeo. Możesz skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego Spokeo, a także anulować okres próbny, ponieważ Spokeo oferuje swoim użytkownikom elastyczność w anulowaniu planu w dowolnym momencie. Aby więc dowiedzieć się, jak bezpłatnie korzystać ze Spokeo i rozwiązać inne problemy, przeczytaj ten artykuł do końca!

Jak uzyskać bezpłatne członkostwo próbne Spokeo

Doświadczysz fantastycznej obsługi ze strony Spokeo. Porównując tę ​​platformę z jej rywalami, jest ona dość przystępna i konkurencyjna cenowo. Najlepsze w Spokeo jest to, że możesz anulować plan, jeśli już go nie potrzebujesz. To, czy chcesz korzystać z tej platformy, czy nie, jest twoją decyzją. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać bezpłatne członkostwo próbne Spokeo i darmowe konto Spokeo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak dokładne jest Spokeo?

Spokeo gromadzi informacje o ludziach, w tym historie kryminalne, przeszukując rejestry publiczne. Według firmy, jej wyniki są zawsze pewne i prawidłowe.

  • Należy pamiętać, że rejestry publiczne nie zawsze są dokładne lub aktualne.
  • Ponadto Spokeo ma dostęp do miliardów innych dokumentów, w tym danych konsumentów i firm, kont w mediach społecznościowych i rejestrów publicznych związanych z nieruchomościami. Dlatego nawet jeśli nazwisko osoby nie pojawia się w żadnej publicznej bazie danych przeszukiwanej przez Spokeo, nadal mogą istnieć inne istotne informacje na jej temat.
  • Spokeo może być przydatnym narzędziem do sprawdzania przeszłości, ale ważne jest, aby pamiętać, że jego wyniki nie zawsze są wiarygodne.

Możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną Spokeo, aby dowiedzieć się, czy ta aplikacja naprawdę podaje dokładne informacje.

Jak uzyskać bezpłatne członkostwo próbne Spokeo?

Spokeo jest uważana za łatwą w użyciu witrynę zbierającą informacje. Informacje, które chcesz znaleźć o osobie, możesz wyszukiwać na kilka sposobów bezpłatnie i nie musisz się nawet rejestrować, aby to zrobić. Chociaż przeglądanie wyników wymaga subskrypcji i pełnego członkostwa.

Na szczęście Spokeo oferuje bezpłatne wersje próbne niektórych typów wyszukiwania.

1. Odwiedź oficjalną stronę internetową Spokeo w przeglądarce smartfona lub komputera.

2. Wprowadź imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail lub adres i kliknij SZUKAJ TERAZ.

3. Po wyświetleniu wyników wyszukiwania kliknij ODBLOKUJ PROFIL.

4. Kliknij Kontynuuj, aby zobaczyć pełny raport. Po lewej stronie widać 7-dniową wersję próbną członkostwa Spokeo.

5. Wybierz żądaną metodę płatności, a następnie kliknij ZOBACZ WYNIKI TERAZ.

Rozpocznie się 7-dniowy bezpłatny okres próbny Spokeo, a po zakończeniu okresu próbnego zostanie naliczona opłata zgodnie z wybranym planem. W ten sposób możesz otrzymać bezpłatne konto Spokeo.

Jakie są zalety i wady Spokeo?

Zobaczmy zalety i wady Spokeo:

Zalety:

  • Po prostu podając imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu lub adres fizyczny, każdy może uzyskać dostęp do ponad 12 miliardów rekordów bazy danych Spokeo.
  • Dzięki obfitości dostępnych informacji Spokeo jest obecnie użytecznym narzędziem zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Istnieją jednak pewne wady, które należy wziąć pod uwagę.

B. Minusy:

  • Jedną wadą jest to, że Spokeo nie zapewnia nieograniczonych planów, więc klienci, którzy wymagają dostępu do większej ilości danych niż minimum, będą musieli kupić dodatki.
  • Ci, którzy potrzebują pomocy po godzinach pracy, mogą nie mieć szczęścia, ponieważ nie ma całodobowej obsługi klienta.

Spokeo to potężne narzędzie, które może być bardzo przydatne, ale przed użyciem należy koniecznie rozważyć jego zalety i wady.

Jak mogę otrzymać Spokeo za darmo?

Niektóre z podstawowych wyników wyszukiwania są dostępne na Spokeo bezpłatnie. Dane te mogą zawierać miasto i stan, wiek, imiona krewnych oraz lokalizację osoby, której szukałeś. Wszystkie wyniki zaawansowanych wyszukiwań Spokeo są płatne za kliknięcie.

Czy łatwo jest anulować członkostwo w bezpłatnej wersji próbnej Spokeo?

Tak, to jedna z najlepszych rzeczy w Spokeo, która zapewnia elastyczność, dzięki której możesz anulować swój plan w dowolnym momencie.

Kto powinien używać Spokeo?

Za pomocą nazwisk, adresów e-mail, numerów telefonów lub adresów fizycznych użytkownicy witryny Spokeo mogą wyszukiwać osoby. Ponadto witryna gromadzi publiczne rejestry z różnych źródeł, takich jak media społecznościowe, wykazy nieruchomości i rejestry karne. Z tego powodu może pomóc w zlokalizowaniu informacji kontaktowych dawno zaginionych przyjaciół lub członków rodziny. Jednak strona internetowa spotkała się również z krytyką za dokładność i dostępność danych osobowych.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak uzyskać bezpłatne członkostwo próbne Spokeo i otrzymać bezpłatne konto Spokeo. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x