Jak uzyskać codzienne zdjęcia Binga jako tapetę na Androida

Udostępnij teraz w social media:

Jedną z rzeczy, która odróżnia Bing od innych wyszukiwarek, są piękne obrazy tła, które zmieniają się codziennie. Jeśli jesteś fanem zdjęć, Microsoft ma aplikację na Androida która codziennie automatycznie pobiera i ustawia obraz o wysokiej rozdzielczości na tapecie telefonu.

Aby ustawić codzienne zdjęcia Bing jako tło urządzenia z systemem Android, pobierz oficjalną aplikację Bing Wallpapers ze sklepu Google Play.

Po zainstalowaniu i otwarciu strona główna aplikacji Bing Wallpapers przedstawia dzienny obraz wyszukiwarki (i niektóre informacje o zdjęciu po wybraniu), galerię dodatkowych teł i jednokolorowe tapety. Możesz przewijać te opcje lub użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć coś konkretnego.

  Aplikacja Klout pojawia się na Androidzie do śledzenia wpływu na media społecznościowe

Kiedy będziesz gotowy do skonfigurowania funkcji automatycznej tapety Bing na telefonie z Androidem, dotknij ikony menu hamburgera w lewym górnym rogu ekranu głównego.

Kliknij ikonę menu hamburgera w lewym górnym rogu

Następnie wybierz opcję „Automatyczna zmiana tapety”.

Stuknij w

Na koniec dotknij przełącznika obok listy „Włącz”, aby włączyć tę funkcję.

Włącz

Zostaniesz natychmiast przeniesiony do podglądu tapety z bieżącego dnia. Możesz dotknąć pola „Podgląd”, aby zobaczyć całe tło bez żadnych nakładek lub wybrać przycisk „Ustaw tapetę”, aby dodać obraz do telefonu z systemem Android.

Wyświetl podgląd bieżącej tapety, a następnie wybierz plik

Pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz ustawić tapetę Bing tylko na ekranie głównym, czy też chcesz, aby tło było automatycznie dodawane do ekranu głównego urządzenia i ekranu blokady.

  Najlepsze VPN dla systemu Windows w tej chwili

Wybierz, czy chcesz ustawić tapetę na ekranie głównym, czy też na ekranie blokady.

Po ustawieniu tapety nastąpi powrót do menu Automatyczna zmiana tapety. Tutaj możesz dostosować zaawansowane ustawienia funkcji, w tym częstotliwość zmiany tła i czy chcesz, aby nowe obrazy były pobierane tylko wtedy, gdy smartfon z Androidem jest podłączony do Wi-Fi lub czy można robić zdjęcia podczas korzystania z danych komórkowych.

Możesz teraz dostosować częstotliwość i ustawienia sieci automatycznej tapety.

Jeśli jesteś fanem tła Bing i funkcji automatycznej tapety na telefonie z Androidem, firma Microsoft ma również narzędzie, które przenosi codzienne zdjęcia na komputer z systemem Windows 10.

x