Jak uzyskać darmowe konto Hulu

Po przeczytaniu pozytywnej recenzji dowolnego filmu lub programu telewizyjnego prawdopodobnie sprawdzimy źródło lub platformę streamingową. Jedną z takich platform, która przesyła strumieniowo niezliczone treści multimedialne, jest platforma Hulu. W pogoni za oszczędnościami pojawia się pytanie, jak założyć darmowe konto Hulu? Nie martw się, ten artykuł jest dokładnym wynikiem takiego zapytania w wyszukiwarkach. Po przeczytaniu metod podanych w artykule dowiesz się, jak zdobyć Hulu za darmo na komputerze z systemem Windows 10. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia regularnie oglądać i przesyłać strumieniowo treści multimedialne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dowolna z dostępnych subskrypcji innych platform do strumieniowego przesyłania multimediów może pomóc Ci uzyskać dostęp do platformy Hulu. Na przykład pytanie, jak zdobyć darmowe Hulu ze Spotify, zwróci pozytywną odpowiedź. Biorąc pod uwagę inną dużą sieć streamingową, znajdźmy odpowiedź na pytanie, jak uzyskać darmowe Hulu z Amazon Prime również w artykule.

Jak uzyskać darmowe konto Hulu

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak założyć darmowe konto Hulu i jak zdobyć darmowe Hulu ze Spotify. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest Hulu i jakie są jego funkcje?

Hulu to amerykańska subskrypcyjna usługa wideo na żądanie należąca do The Walt Disney Company z NBC Universal. Witryna przesyła strumieniowo filmy, seriale i anime od partnerów sieci telewizyjnych i innych partnerów treści, co czyni ją jedną z wiodących platform strumieniowego przesyłania wideo w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego Hulu Originals przesyła strumieniowo zwykłe treści multimedialne, które są całkowicie oryginalne na platformie.

Odpowiedzią na pytanie, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną konta Hulu, jest użycie go w okresie wygaśnięcia. Dostępny jest przez 30 dni w przypadku wybrania standardowego planu abonamentowego, a w pakiecie Hulu+ Live TV dostępnych jest 7 darmowych dni od daty rejestracji. Po bezpłatnym okresie próbnym pakiety subskrypcji mają trzy podstawowe plany, które kosztują 7,99 USD miesięcznie z reklamami, 14,99 USD miesięcznie bez reklam i 69,99 USD miesięcznie za Hulu+ Live TV.

Funkcje platformy Hulu:

Platforma Hulu oferuje następujące funkcje wymienione poniżej:

 • Dostęp na dowolnym urządzeniu do 6 profili na dowolnej platformie
 • Wiele ekranów do 2 ekranów
 • Nagrywaj zawartość do 50 godzin przechowywania
 • Oglądaj treści z ogromnej biblioteki
 • Oglądaj ponad 50 najlepszych programów telewizyjnych na żywo
 • Dodatki premium HBO, CINEMAX, SHOWTIME
 • Zmień plany lub anuluj w dowolnym momencie
 • Ultra 4K HD

Jak uzyskać bezpłatne konto Hulu na komputerze z systemem Windows lub laptopie?

W tej sekcji wymieniono wszystkie możliwe metody uzyskania bezpłatnego konta Hulu i wykorzystania go do strumieniowego przesyłania treści multimedialnych dostępnych w sieci.

Metoda 1: Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej Hulu

Pierwszą i najbardziej zalecaną opcją jest skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego oferowanego przez usługę Hulu. Teraz daj nam znać, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną konta Hulu na określony okres w oparciu o plan.

1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome za pomocą paska wyszukiwania systemu Windows od dołu.

2. Otwórz Oficjalna strona Hulu i kliknij opcję ROZPOCZNIJ DARMOWĄ PRÓBĘ.

3. Kliknij WYBIERZ pod odpowiednim planem z listy.

4. Wprowadź odpowiednie dane w polach i kliknij KONTYNUUJ.

5. Podaj szczegóły płatności na kolejnej stronie i kliknij opcję WYŚLIJ.

Uwaga: jeśli chcesz skorzystać z innej metody płatności niż karta kredytowa, kliknij opcje ekspresowe dostępne u góry.

Metoda 2: Udostępnij i poleć konto znajomym

Inną opcją, która może być odpowiedzią na pytanie, jak zdobyć darmowe konto Hulu, jest udostępnienie konta lub rejestracji znajomym. Może to pomóc Ci oglądać Hulu bez dodatkowych kosztów, aby udostępniać je znajomym lub innym osobom z Twoich kontaktów.

Opcja I: Udostępnij konto znajomym

Zanim spróbujesz dowiedzieć się, czy możesz udostępnić dane logowania innych sieci na platformie Hulu, na przykład jak uzyskać darmowe Hulu z Amazon Prime, możesz spróbować udostępnić dane logowania samej platformy Hulu. Jeśli któryś z Twoich znajomych ma konto Hulu, możesz poprosić go o podanie danych logowania, które pomogą Ci oglądać treści na platformie. Inną opcją, którą można zrobić, jest podzielenie opłaty abonamentowej między znajomych, aby zmniejszyć opłatę abonamentową, którą ponosi jedna osoba.

Opcja II: Program poleceń Hulu

Podobnie jak w przypadku programów rekomendacji Spotify, możesz skorzystać z programu rekomendacji Hulu, aby uzyskać dostęp do platformy Hulu, a także uzyskać wgląd w pytanie, jak uzyskać bezpłatne Hulu ze Spotify. Jednym z najlepszych udogodnień oferowanych przez platformę Hulu jest Program Poleceń Przyjaciela, w którym można zarobić 10 dolarów za zaproszenie wysłane na dowolne konto. Jeśli któryś z Twoich znajomych przyjmie zaproszenie i założy konto na platformie Hulu, możesz zarobić pewną kwotę, z której możesz opłacić abonament.

1. Uruchom aplikację Google Chrome na komputerze PC lub laptopie.

2. Otwórz Witryna Hulu i ZALOGUJ SIĘ do swojego konta.

3. Kliknij ikonę profilu i kliknij zakładkę Konto.

4. Kliknij sekcję poleceń u dołu strony.

5. Kliknij opcję Poleć znajomemu.

6. Kliknij kartę Rejestracja.

Na stronie Ambasador polecający możesz wysyłać zaproszenia swoim znajomym.

Metoda 3: Skorzystaj ze zniżek dla studentów

Jeśli jesteś studentem, możesz użyć swojej tożsamości, aby uzyskać kilka zniżek na platformie Hulu. Wymagałoby to stosunkowo niższej opłaty abonamentowej i możesz łatwo dowiedzieć się, jak uzyskać bezpłatne konto Hulu.

Opcja I: Zniżka studencka Hulu

Pierwszą opcją i odpowiedzią na pytanie, jak zdobyć Hulu za darmo, jest skorzystanie ze zniżki Hulu Student, w ramach której możesz otrzymać subskrypcję za jedyne 1,99 USD miesięcznie zamiast zwykłej ceny, czyli 7,99 USD miesięcznie. W takim przypadku możesz skorzystać z tej oferty z 75% rabatem.

1. Otwórz Zniżka studencka Hulu w przeglądarce i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ.

2. Wprowadź dane swojego konta i podaj ważne dane potwierdzające, aby skorzystać z rabatu.

Wariant II: Spotify Premium dla Studentów

Najpopularniejsza usługa strumieniowego przesyłania muzyki, Spotify Premium, zapewnia doskonałą zniżkę dla Studentów. Możesz nie wiedzieć, że możesz korzystać z obsługiwanego planu Spotify Premium wraz z platformą Hulu ze zniżką. W skonsolidowanej formie dowiesz się, jak zdobyć darmowe Hulu za pomocą Spotify tą metodą.

Spotify Premium oferuje około 50-procentową obniżoną stawkę dla studentów i studentów, podczas których musisz zapłacić opłatę abonamentową w wysokości zaledwie 4,99 USD miesięcznie. Jest to ważne przez okres do 4 lat, podczas których możesz dodać dodatek Hulu z reklamami do planu abonamentowego. Również cena usługi to zaledwie 99 centów przez pierwsze trzy miesiące, podczas których można znaleźć odpowiedź na pytanie, jak założyć darmowe konto Hulu.

1. Uruchom aplikację Google Chrome na komputerze/laptopie.

2. Otwórz Spotify Premium dla studentów stronie internetowej i kliknij GET PREMIUM.

3. Kliknij opcję Rozpocznij i utwórz konto, wprowadzając wymagane informacje.

Metoda 4: Wykorzystaj kartę podarunkową Hulu

Jeśli nie możesz założyć konta Hulu przy użyciu żadnej z podanych wcześniej opcji lub nie wiesz, jak uzyskać darmowe konto Hulu w Spotify, możesz otrzymać kartę upominkową Hulu. Jest stosunkowo tani i można go użyć do doładowania lub przedłużenia abonamentu. Wypróbuj tę metodę, zanim spróbujesz znaleźć odpowiedź na niektóre pytania, na przykład jak uzyskać darmowe Hulu z Amazon Prime.

Opcja I: Zakup w sklepach detalicznych

Pierwszą opcją jest zakup fizycznej formy karty podarunkowej Hulu w dowolnym sklepie detalicznym. W okresie świątecznym możesz kupić używane karty w sklepach CVS, Walgreens lub Target.

Zdrap folię aluminiową z tyłu karty, aby zobaczyć kod podany na karcie.

Opcja II: Zakup ze strony internetowej

Jeśli chcesz kupić cyfrową kartę podarunkową Hulu, możesz skorzystać z dowolnej witryny internetowej, takiej jak AmazonkaMicrosoft Rewards lub Rakuten.

Musisz użyć adresu e-mail, aby zarejestrować się na stronie internetowej i użyć kodu cyfrowego wysłanego na Twój adres e-mail, aby uzyskać dostęp do karty podarunkowej Hulu. Korzystając z kodu cyfrowego zakupionej karty podarunkowej e-Hulu, możesz uzyskać odpowiedź na pytanie, jak otrzymać Hulu za darmo.

Metoda 5: Użyj innej subskrypcji

Jeśli subskrybujesz niektóre ze słynnych platform do strumieniowego przesyłania multimediów, możesz ich używać również do strumieniowego przesyłania treści na platformie Hulu.

Wariant I: Plan Sprint Plus

Pierwsza opcja to plan Sprint Plus, w którym możesz użyć planu abonamentowego, aby dodać plan abonamentowy Hulu z reklamami. Ten połączony plan zapewnia bezpłatną subskrypcję Hulu z nieograniczonym planem Plus Sprint, zaczynając od 70 USD miesięcznie.

1. Odwiedź Sprint stronie internetowej i założyć konto w witrynie.

2. Zaloguj się do swojego konta Sprint przy użyciu poświadczeń.

3. Otwórz Strona dodatku Hulu i dodaj subskrypcję Hulu do swojego konta.

4. Otwórz Gmail witrynę internetową i zaloguj się na swoje konto.

Uwaga: Użyj usługi e-mail, której używasz, aby uzyskać dostęp do swojego konta e-mail.

5. Otwórz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i kliknij dostępny link aktywacyjny.

6. Dokończ proces rejestracji, korzystając z instrukcji wyświetlanych na ekranie, aby korzystać ze strony internetowej Hulu.

Opcja II: Verizon Play More

Inną potencjalną opcją znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak uzyskać bezpłatne konto Hulu, jest skorzystanie z subskrypcji sieci komórkowej, takiej jak Verizon. Możesz użyć dodatku Disney Bundle firmy Verizon wraz z planem podstawowym za opłatą w wysokości zaledwie 13,99 USD miesięcznie. Podstawowymi planami mogą być Play More Unlimited, który zaczyna się od 80 USD miesięcznie lub plan Get More Unlimited, który zaczyna się od 90 USD miesięcznie. Dowiedzmy się trochę o tej opcji, abyśmy mogli uzyskać wyobrażenie o odpowiedzi na pytania, takie jak jak uzyskać darmowe Hulu z Amazon Prime lub jak uzyskać darmowe Hulu z Spotify można znaleźć.

1. Przejdź do Verizon stronie internetowej i kliknij opcję Rozpocznij z planami.

2. Kliknij opcję Nowy klient, zarejestruj się w dowolnym odpowiednim planie i dokonaj zakupu, korzystając z danych bankowych.

3. Otwórz Mój Verizon witrynę internetową i zaloguj się na swoje konto.

4. Przejdź do interfejsu konta i kliknij opcję Dodatki i aplikacje.

5. Kliknij opcję Rozrywka, a następnie opcję Dowiedz się więcej w sekcji Pakiet Disneya.

6. Kliknij opcję Pobierz teraz w prawym górnym rogu.

7. Zaakceptuj Warunki na stronie przeglądu transakcji i kliknij opcję Zarejestruj się w pakiecie Disneya.

8. Wprowadź adres e-mail w polach i kliknij przycisk Sprawdź e-mail.

9. Otwórz Gmail stronę internetową i zaloguj się na swoje konto.

10. Otwórz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i kliknij opcję Kontynuuj, aby zweryfikować adres e-mail.

11. Kliknij opcję Idź do Disneya.

12. Wprowadź swój adres e-mail, a następnie kliknij opcję ZGADZAM SIĘ I KONTYNUUJ.

13. Utwórz nowe konto Disney+ lub użyj istniejącego konta Disney+ w witrynie Disney+.

14. Po uzupełnieniu konta kliknij opcję Aktywuj Hulu.

15. Skonfiguruj swoje konto Hulu i kliknij opcję Kontynuuj.

16. Kliknij opcję Rozpocznij oglądanie Hulu, aby obejrzeć zawartość witryny Hulu.

Uwaga: Alternatywnie możesz otworzyć plik Disney+ witrynę internetową i kliknij ikonę Profil > zakładka Konto > opcję Hulu.

Metoda 6: Użyj zerowanej witryny

Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak uzyskać bezpłatne konto Hulu, możesz uzyskać dane logowania do konta. Jeśli chcesz w łatwy sposób uzyskać nazwę użytkownika i hasło do platformy Hulu oraz dowiedzieć się, jak zdobyć Hulu za darmo, możesz skorzystać ze strony Nulled.

1. Przejdź do Zerowane stronie internetowej i kliknij opcję Utwórz konto.

2. Wprowadź wymagane dane w polach, zaznacz pole captcha i kliknij opcję Utwórz konto.

3. Otrzymasz wiadomość e-mail na zarejestrowany adres e-mail podany w polach.

4. Otwórz Gmail witrynę internetową lub inną usługę e-mail, aby uzyskać dostęp do łącza podanego w otrzymanej wiadomości e-mail.

5. Użyj nazwy użytkownika i hasła podanych w formularzu rejestracyjnym, aby zalogować się na swoje konto.

6. Wybierz opcję Przecieki z menu rozwijanego Kategoria i kliknij sekcję Witryna do oglądania filmów.

Uwaga: Jeśli opcja nie jest wyświetlana, kliknij opcję Kino.

7. Kliknij opcję Hulu na liście.

8. Otwórz witrynę Hulu i kliknij opcję Zaloguj się. Możesz użyć kont wyświetlanych na liście w wyzerowanej witrynie jeden po drugim, aby zalogować się na stronie Hulu.

9. Po zatwierdzeniu konta utwórz nowy profil i zaloguj się przy użyciu profilu.

Metoda 7: Darmowe ciasteczka Hulu

Głównym problemem, który utrudnia i blokuje znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak założyć bezpłatne konto Hulu, są pliki cookie używane przez witrynę Hulu. Możesz użyć kilku rozszerzeń Chrome, aby odblokować te pliki cookie w swojej witrynie, a następnie użyć plików cookie, aby przesyłać strumieniowo do planu Hulu Plus Premium bez logowania. Korzystając z tej opcji, możesz uzyskać bezpłatny dostęp do platformy bez korzystania z jakiejkolwiek innej platformy, takiej jak pytanie, jak uzyskać darmowe Hulu z Amazon Prime?

1. Otwórz aplikację Google Chrome.

2. Otwórz Edytuj ten plik cookie witrynę rozszerzenia przeglądarki i kliknij opcję Dodaj do Chrome.

3. Otwórz hulu stronie internetowej i kliknij ZALOGUJ się do swojego konta.

4. Kliknij opcję Zmień pliki cookie.

5. Wybierz podany tutaj przykładowy kod i naciśnij klawisze Ctrl+C, aby go skopiować.

{

“domain”: “hulu.com”,

“hostOnly”: false,

“httpOnly”: false,

“name”: “XSRF-TOKEN”,

“path”: “/”,

“sameSite”: “unspecified”,

“secure”: false,

“session”: true,

“StoreId”: null,

“value”: “1623605c-ed91-4625-adc3-e2f95984ddd8”

}

6. Naciśnij klawisze Ctrl+V, aby wkleić kod i kliknij opcję Test, aby sprawdzić, czy kod jest zgodny.

7. Kliknij opcję pliku cookie EditThisCookie w prawym górnym rogu witryny Hulu i kliknij opcję Importuj.

8. Naciśnij klawisze Ctrl+V, aby wkleić kod i kliknij opcję Test.

9. Użyj konta Hulu do oglądania treści na stronie.

Uwaga: Jeśli pojawi się kolejne okno podręczne, naciśnij klawisze Ctrl+R, aby odświeżyć stronę.

Metoda 8: Inne opcje (niezalecane)

Ostatnim sposobem na uzyskanie odpowiedzi na pytanie, jak założyć darmowe konto Hulu, jest skorzystanie z podanych tutaj opcji. Należy jednak zauważyć, że nie zaleca się korzystania z tych opcji, jeśli którakolwiek z innych metod wydaje się zadowalająca w przesyłaniu strumieniowym treści.

Opcja I: Generator kont Hulu

Pierwszą opcją poznania odpowiedzi na pytanie, jak zdobyć Hulu za darmo, jest skorzystanie z Generator kont Hulu korzystając z którejkolwiek ze stron internetowych. Można to wykorzystać do uzyskania losowej nazwy użytkownika i hasła, za pomocą których można uzyskać dostęp do platformy Hulu.

Opcja II: Witryny z nagrodami

Niektóre serwisy udostępniają bezpłatnie dane kont roboczych pożyczonych przez abonentów. Te strony z prezentami będzie regularnie aktualizowana, z której można uzyskać nazwę użytkownika i hasło do korzystania z platformy Hulu.

Wariant III: Kanał Telegramu Konta Premium

Inną opcją uzyskania danych uwierzytelniających użytkownika platformy Hulu jest subskrypcja kanały w aplikacji Telegram, z którego krążą regularne aktualizacje działających kont Hulu. Korzystając z danych logowania, możesz przesyłać strumieniowo zawartość platformy na swoje urządzenie. Możesz także uzyskać dane uwierzytelniające Spotify i skorzystać z odpowiedzi na pytanie, jak uzyskać darmowe Hulu ze Spotify omówione wcześniej, aby zalogować się do sieci Hulu.

Wariant IV: Wirtualna karta kredytowa online

Aby ominąć stronę szczegółów płatności na stronie rejestracji platformy Hulu, możesz skorzystać z dowolnej witryny internetowej VCC lub wirtualnej karty kredytowej online. Pomogłoby to w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, jak założyć darmowe konto Hulu oraz w uzyskaniu danych konta bankowego, aby ominąć stronę płatności.

 • Entropay
 • Payoneer
 • Neteller
 • Wydatki netto
 • Karta Walmarta

Wariant V: Witryna ankiety

Jako ostateczną opcję możesz zarobić trochę pieniędzy lub kartę podarunkową Hulu z dowolnej witryny z ankietami, której możesz następnie użyć do założenia konta Hulu. Możesz zarejestrować się na dowolnej z podanych stron z ankietami i pracować dla nich, aby zarobić określoną kwotę pieniędzy.

Opcja VI: Skorzystaj z alternatywnych witryn

Jeśli nie możesz znaleźć konta Hulu, pomimo którejkolwiek z podanych tutaj metod, może to być spowodowane pewnymi ograniczeniami geograficznymi lub może wystąpić, jeśli Twój adres IP jest zbanowany na serwerze. W tym celu możesz skorzystać z alternatywnych stron, np Czas popcornu do strumieniowego przesyłania treści multimedialnych.

Teraz nadszedł czas, aby odpowiedzieć na otwarte pytanie pozostawione na początku, czyli jak zdobyć darmowe Hulu ze Spotify. Cóż, prawdopodobnie nie możesz uzyskać dostępu do platformy Hulu przy użyciu konta Amazon Prime, ponieważ nie są one połączone ani obsługiwane.

Jak korzystać z karty podarunkowej Hulu?

Sposób użycia zakupionego kodu karty upominkowej Hulu w celu uzyskania dostępu do subskrypcji platformy i uzyskania informacji o tym, jak uzyskać bezpłatne konto Hulu, jest wyjaśniony poniżej.

1. Uruchom aplikację Google Chrome i odwiedź stronę Karta podarunkowa Hulu stronie internetowej.

2. Wpisz kod w odpowiednim polu i kliknij ZREALIZUJ.

3. Kwota podana na karcie podarunkowej Hulu zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim koncie Hulu i będziesz mógł jej użyć do oglądania treści.

Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak zdobyć darmowe Hulu ze Spotify.

Jak anulować subskrypcję Hulu?

Po tym, jak nauczyłeś się, jak uzyskać Hulu za darmo, konieczne jest anulowanie subskrypcji przed datą wygaśnięcia. Najlepiej anulować subskrypcję Hulu na 2 do 3 dni przed zakończeniem okresu próbnego, aby uniknąć dodatkowych opłat za subskrypcję.

1. Odwiedź Witryna Hulu i ZALOGUJ SIĘ do swojego konta przy użyciu poświadczeń.

2. Kliknij nazwę profilu u góry i kliknij opcję Konto.

3. Kliknij opcję ANULUJ w sekcji Anuluj subskrypcję i przekaż im swoją opinię.

Uwaga: W niektórych wersjach może być wyświetlana jako opcja Anuluj subskrypcję.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby anulować subskrypcję.

***

W artykule wyjaśniono możliwe metody uzyskania odpowiedzi na pytanie, jak uzyskać bezpłatne konto Hulu i jak uzyskać bezpłatne Hulu ze Spotify. Poświęć kilka minut, aby przekazać nam swoje cenne pytania i sugestie w sekcji komentarzy. Ponadto daj nam znać, która z tych metod pomogła w znalezieniu najlepszej odpowiedzi na pytanie, jak zdobyć Hulu za darmo.