Jak uzyskać dostęp do GPT-4 już teraz!

Udostępnij teraz w social media:

Zaledwie kilka godzin po Google ogłosił swój model PaLM AI aby rzucić wyzwanie GPT-3, OpenAI zepsuło im zabawę i przejęło Internet, ogłaszając GPT-4. I ma sens, aby ludzie to zauważyli, ponieważ przynosi kilka znaczących ulepszeń w stosunku do GPT-3. Ten duży model językowy (LLM) nowej generacji nie ogranicza się już do tekstu, ale ma teraz również wizję, umożliwiając wkrótce wprowadzanie obrazów i wysyłanie zapytań do modelu AI. To powiedziawszy, jeśli chcesz teraz doświadczyć GPT-4 na stronie ChatGPT, będziesz musiał wydać pieniądze, ponieważ nowy model nie jest darmowy. Dowiedzmy się więc, jak łatwo uzyskać dostęp do GPT-4 już dziś.

Jak korzystać z GPT-4 już teraz (2023)

W tym artykule wyjaśniliśmy dwie proste metody uzyskania dostępu do GPT-4 już teraz. Nie musisz czekać na żadne integracje ani wydanie API, aby doświadczyć nowego modelu AI. Wcześniej pomówmy szybko o nowościach w modelu GPT-4 OpenAI.

Czym jest nowy model AI GPT-4 OpenAI?

Wszyscy wiemy, że ChatGPT może robić mnóstwo fajnych rzeczy i jest mnóstwo monitów ChatGPT, aby uzyskać idealną odpowiedź na pytania, ale OpenAI znacznie poprawia swoje możliwości dzięki GPT-4. W porównaniu z GPT-3, który napędza twojego ulubionego chatbota ChatGPT AI, najnowszy model GPT-4 jest multimodalny. Jak wspomniano powyżej, oznacza to, że LLM będzie teraz mógł akceptować dane wejściowe zarówno tekstowe, jak i graficzne od użytkowników. Nowy model GPT-4 od OpenAI już wkrótce umożliwi wprowadzanie obrazów, które będzie mógł analizować i odpowiadać na Twoje pytania. W tej chwili tylko możliwości tekstowe nowego LLM są dostępne do wypróbowania za pośrednictwem ChatGPT.

  Wireless Manager oszczędza baterię, wyłączając WiFi poza zasięgiem [Android]

Jak uzyskać dostęp do modelu sztucznej inteligencji GPT-4 (oficjalna metoda)

OpenAI sprytnie to rozegrało i udostępniło GPT-4 tylko subskrybentom ChatGPT Plus. Oznacza to, że będziesz musiał zapłacić 20 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu OpenAI. Oto jak uzyskać do niego dostęp:

1. Najpierw przejdź do witryny ChatGPT, korzystając z link tutaj i zaloguj się na swoje istniejące konto. Utwórz nowe konto, jeśli jeszcze go nie masz.

2. Po zalogowaniu w lewym dolnym rogu zobaczysz opcję „Upgrade to Plus”. Kliknij na to.

3. Następnie w wyskakującym okienku kliknij zielony przycisk „Aktualizuj plan” pod ChatGPT Plus. Jak wspomniano tutaj, ChatGPT zapewnia priorytetowy dostęp do nowych funkcji, i słusznie, dzięki GPT-4.

4. Na następnej stronie w prawym okienku musisz wprowadzić dane do płatności oraz adres rozliczeniowy. Po wprowadzeniu danych kliknij przycisk „Zapisz się”.

  Jak trwale usunąć historię PhoneP?

Uwaga: Niestety, użytkownicy nie mogą dokonywać płatności w witrynie OpenAI, aby uzyskać ChatGPT Plus w Indiach. Jak wynika z wielu postów w mediach społecznościowych, wszystkie karty kredytowe/debetowe – czy to Visa, Mastercard, American Express itp. – zawodzą. Mamy nadzieję, że OpenAI rozpozna problem i pozwoli indyjskim użytkownikom korzystać z ChatGPT Plus w Indiach.

5. Po zakończeniu płatności pomyślnie zostaniesz subskrybentem ChatGPT+. Możesz teraz z łatwością używać nowego modelu GPT-4 i innych starszych modeli AI. Aby rozpocząć, z rozwijanego menu na ekranie wybierz „GPT-4”.

6. Możesz teraz wprowadzać zapytania w polu tekstowym w prawym okienku i wchodzić w interakcje z potężniejszym i bardziej responsywnym chatbotem ChatGPT opartym na GPT-4. Oto kilka przykładów, sprawdź je:

Jak bezpłatnie korzystać z modelu sztucznej inteligencji GPT-4

Jak potwierdzono w naszej wstępnej relacji, OpenAI nie będzie w najbliższym czasie oferować bezpłatnego dostępu do GPT-4 za pośrednictwem chatbota ChatGPT. Ponadto dodaje, że ma nadzieję „zaoferować pewną liczbę bezpłatnych zapytań GPT-4” użytkownikom bezpłatnego poziomu w przyszłości.

Cóż, jeśli jesteś jednym z tych darmowych użytkowników i nie chcesz wydawać pieniędzy na subskrypcję ChatGPT Plus, mamy dla Ciebie bezpłatną alternatywę. Jest to nowa funkcja czatu AI firmy Microsoft Bing. Tak, w oficjalny wpis na bloguMicrosoft potwierdził, że jego usługa Bing AI działa na GPT-4.

Co więcej, ogromną zaletą korzystania z Bing AI w porównaniu z modelem GPT-4 na stronie ChatGPT jest baza wiedzy. Podczas gdy GPT-4 jest nadal ograniczony do zbioru danych z września 2021 r., czat Bing AI jest podłączony do Internetu i może również odpowiadać na zapytania związane z wydarzeniami w czasie rzeczywistym. Pamiętaj jednak, że sztuczna inteligencja Bing jest obecnie ograniczona do 15 odpowiedzi w jednej rozmowie.

  Skrzynka odbiorcza Gmaila nie organizuje e-maili, przypomina o odpowiedzi

Śmiało, przetestuj alternatywę ChatGPT Bing AI w przeglądarce Edge już teraz. A jeśli nie chcesz korzystać z Edge, przeczytaj nasz przewodnik na temat uzyskiwania dostępu do czatu Bing AI w dowolnej przeglądarce internetowej.

Wypróbuj model GPT-4 w ChatGPT już dziś

Podsumowując, jeśli chcesz oficjalnie uzyskać dostęp do nowego modelu AI GPT-4 z OpenAI, musisz wykupić subskrypcję ChatGPT+. Ale w naszych testach stwierdziliśmy, że sztuczna inteligencja Bing jest dość responsywna i pomocna w przypadku naszych zapytań. Czy jesteś podekscytowany możliwościami, jakie otwiera model sztucznej inteligencji tekstowo-wizyjny, jakim jest GPT-4? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

x