Jak uzyskać dzwonek iPhone X w telefonie

Udostępnij teraz w social media:

IPhone X ma nowy dzwonek, a Apple utrzymuje go na wyłączność. Jeśli nie masz iPhone’a X, nie możesz oficjalnie uzyskać tego dzwonka. Apple robi to co roku, ale ogranicza ekskluzywne treści do tapet. Na przykład najnowszy model iPhone’a tego roku będzie miał kilka tapet, które nie pojawią się na innych urządzeniach, nawet jeśli zostały uaktualnione do najnowszej wersji iOS. Tym razem firma Apple stworzyła jeden ekskluzywny dzwonek dla iPhone’a X. Dobra wiadomość jest taka, że ​​uzyskanie tego ekskluzywnego dzwonka dla iPhone’a X jest zaskakująco proste i mamy na myśli zarówno iPhone’a, jak i telefon z Androidem.

Pobierz iPhone X Ringtone

Ludzie w Lifehacker ma plik audio w formacie M4R, który jest zarezerwowany dla dzwonków w telefonie iPhone. Mają też podgląd dzwonka, dzięki czemu możesz go odsłuchać, zanim zdecydujesz, czy warto go użyć. Pobierz dzwonek.

  Jak używać utworu Apple Music jako alarmu iPhone'a

Przenieś dzwonek na telefon

Jeśli chcesz pobrać dzwonek iPhone’a X na iPhone’a, będziesz musiał dodać go przez iTunes lub za pośrednictwem dowolnej innej aplikacji, która może przesyłać zawartość na iPhone’a. Sugerujemy skorzystanie z iTunes, ponieważ jest bezpłatny i prawdopodobnie masz go już na pulpicie.

Podłącz iPhone’a do komputera i otwórz iTunes. Poczekaj, aż iTunes wykryje Twój iPhone. Pojawi się w lewej kolumnie. Kliknij małą strzałkę obok telefonu, aby rozwinąć znajdujące się pod nim kategorie treści. Zobaczysz kategorię Dźwięki. Przeciągnij i upuść pobrany plik do kategorii Dźwięki. Kliknij prawym przyciskiem Dźwięki i wybierz „Synchronizuj” z menu kontekstowego. Zezwól iTunes na synchronizację i wykonaj nową kopię zapasową.

  Jak korzystać z okien kafelkowych w powłoce Gnome

Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie. Przejdź do Dźwięki i dotknij Dzwonek. U góry pojawi się nowy dzwonek Odbicie. Wybierz go, a zostanie ustawiony jako nowy dzwonek.

Na Androidzie wszystko jest znacznie łatwiejsze, ponieważ nie potrzebujesz iTunes. Najpierw musisz przekonwertować plik M4R na plik MP3. Gdy to zrobisz, podłącz telefon z Androidem do komputera. Uzyskaj dostęp do pamięci wewnętrznej urządzenia. Skopiuj przekonwertowany plik MP3 do folderu Dzwonki.

Na telefonie z Androidem otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Dźwięk. Kliknij Dzwonek telefonu. Twój dzwonek powinien być wymieniony z innymi dzwonkami. Jeśli tak nie jest, dotknij „Dodaj dzwonek” u dołu i wybierz go z pamięci wewnętrznej urządzenia. To wszystko, co musisz zrobić.

  Jak udostępniać mysz i klawiaturę przez sieć LAN w systemie Linux

Nowy dzwonek iPhone’a X nie jest zły, a jeśli masz dość starych, które nie były odświeżane od lat, to dobra opcja.

x