Udostępnij teraz w social media:

Nie jest tajemnicą, że ludzie używają Skype’a do przeprowadzania wywiadów. To świetny sposób na przeprowadzanie wywiadów z ludźmi bez zmuszania ich do wsiadania do samolotu lub godzinnej jazdy pociągiem. Rozmowa kwalifikacyjna online ułatwia pracę wszystkim zaangażowanym, ale czasami nakłada również ograniczenia. Na przykład, jeśli przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko programistyczne, może być konieczne przetestowanie umiejętności kodowania kandydata, a rozmowa kwalifikacyjna online może to utrudnić, a zespół odpowiedzialny za Skype o tym wie. Możesz teraz uzyskać edytor kodu w rozmowie przez Skype’a. Wystarczy, że zadzwonisz, korzystając z interfejsu internetowego Skype.

Wizyta Wywiady Skype i kliknij przycisk Rozpocznij rozmowę.

Sprawdź -   Jak zaimportować zakładki Chrome w Microsoft Edge

W rozmowie kwalifikacyjnej nie mogą uczestniczyć jednocześnie więcej niż dwie osoby. Masz możliwość zalogowania się za pomocą swojego identyfikatora Skype lub dołączenia jako gość.

Po dołączeniu do rozmowy kwalifikacyjnej otrzymasz link, którym możesz się podzielić z każdym, kogo chcesz na nią zaprosić. Łącze zapewni Twojemu odbiorcy tę samą opcję logowania, tj. Może zalogować się za pomocą swojego identyfikatora Skype lub jako gość. Gdy w wywiadzie pojawią się dwie osoby, inne osoby nie będą mogły do ​​niego dołączyć, nawet jeśli mają link.

Edytory kodu nie są uniwersalne, tzn. Nie można założyć, że edytor kodu będzie obsługiwał wszystkie języki kodowania. Edytor kodu Skype nie jest inny. Obsługuje C, C ++, C #, Java, Javascript, Python i Ruby. Możesz wpisać kod i kliknąć przycisk odtwarzania, aby go wykonać, tj. Pokazać wyjście.

Sprawdź -   Jak opróżnić pamięć podręczną DNS w systemie Linux

Interfejs rozmowy kwalifikacyjnej umożliwia prowadzenie rozmowy wideo pod warunkiem, że uczestniczą w niej dwie osoby. Aplikacja poprosi o dostęp do kamery i mikrofonu, a jakość połączenia jest taka, jaką uzyskasz, korzystając z aplikacji Skype na komputer.

To całkiem fajny dodatek do Skype’a i pokazuje, że Microsoft rozumie, do czego służy ten produkt. To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, że funkcje takie jak historie Skype zostały dodane do aplikacji Skype na iOS i Androida. Nie tylko to, ale Skype dodał także reakcje na swoje aplikacje na smartfony. Te dwie funkcje są ukierunkowane na bardziej społeczne interakcje, a nie na produktywność. Skype nie jest i nigdy nie był aplikacją do mediów społecznościowych. Możemy go użyć do rozmowy z babcią, ale to dlatego, że jest prosty w użyciu. Jest to na wszystkich kontach aplikacja zwiększająca produktywność, a funkcje, takie jak udostępnianie ekranu, które są częścią Skype od lat, podkreślają to.

Sprawdź -   Jak przesyłać obrazy bezpośrednio na Instagram z poziomu dowolnej aplikacji