Uzyskanie egipskiego adresu IP jest o wiele łatwiejsze, niż się wydaje – wystarczy VPN, który utrzymuje zaszyfrowane serwery w Egipcie, oraz kilka szybkich wskazówek, jak korzystać z tej technologii. Obsługujemy najlepszych dostawców VPN poniżej, a także przeprowadzimy Cię przez proces fałszowania w Egipcie.

Mimo że żyjemy w coraz bardziej połączonym cyfrowym świecie, nie każdy ma nieograniczony dostęp do treści z całego świata. Przepisy dotyczące zawartości i zagrożenia dla neutralności sieci uniemożliwiają prawdziwie otwarty dostęp do Internetu, zmuszając wielu do poszukiwania alternatywnych metod w celu zachowania prywatności i wolności w Internecie.

Jeśli chodzi o dostęp do treści ponad granicami, w tym obejście błędu serwera proxy Netflix, nie ma lepszego narzędzia niż niezawodna wirtualna sieć prywatna. Sieci VPN szyfrują ruch opuszczający Twoje urządzenie, umożliwiając surfowanie i przesyłanie strumieniowe z pełną anonimowością. Dają także możliwość wyboru nowego adresu IP w celu uzyskania dostępu do treści z innych krajów. Jeśli na przykład chcesz uzyskać egipski adres IP, VPN może go dostarczyć w ciągu kilku sekund.

Poniżej omówimy, jak uzyskać adres IP z Egiptu, a także wskazówki, jak z niego korzystać i jak zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z otwartego internetu.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Uzyskiwanie adresu IP z Egiptu z odpowiednią siecią VPN

Korzystanie z VPN ma wiele unikalnych zalet, od wyboru nielokalnych adresów IP po ochronę danych za każdym razem, gdy jesteś online. Możesz nawet użyć VPN, aby bezpiecznie uzyskać dostęp do strumieni filmów w Fire TV! Większość zalet VPN wynika z jego zdolności szyfrowania, choć istnieją również wspaniałe zalety korzystania z wirtualnych adresów IP.

Między tobą a bezpiecznym doświadczeniem online pozostaje jeszcze jedno wielkie pytanie: skąd wiesz, która sieć VPN jest dla Ciebie najlepsza i jak znaleźć takie, które zapewni szybki egipski adres IP? Badania są ważne, podobnie jak budowanie gruntownej bazy wiedzy na temat tego, co czyni VPN użytecznym. Usprawniliśmy proces poniżej dzięki kilku niezbędnym funkcjom i kilku rekomendacjom VPN, z których oba mają zapewnić najszybszy i najbezpieczniejszy egipski adres IP.

Ważne kryteria VPN

Większość sieci VPN wie, jak zaspokoić potrzeby swoich odbiorców. Na przykład, czy wiesz, że szybkość ma kluczowe znaczenie w przypadku sieci VPN, ale że nie zawsze możesz ufać wynikom testów prędkości zgłaszanych przez siebie? Aby pomóc Ci przebić się przez szum i znaleźć właściwą sieć VPN, skoncentruj się na kryteriach wymienionych poniżej. Wykorzystaliśmy te same funkcje, aby zawęzić naszą listę zaleceń w następnej sekcji, zapewniając, że zawsze masz bezpieczną i niezawodną sieć VPN.

 • Polityka zerowego logowania – Twoje informacje mogą pozostać bezpieczne tylko wtedy, gdy VPN nie prowadzi dzienników. Nawet jeśli ufasz swojemu dostawcy, mogą oni zostać wezwani do sądu lub nawet zhakowani w celu ujawnienia twoich poufnych informacji identyfikacyjnych.
 • Sieć serwerów – Wiele serwerów jest kluczem do uzyskania najlepszego połączenia. Im większa sieć, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz mieć dostęp do egipskich serwerów.
 • Praktyki prywatności i bezpieczeństwa – Silne szyfrowanie i świetne zasady ochrony prywatności są kluczowe dla bezpieczeństwa online.
 • Szybkie pobieranie – Nie pozwól, aby sieć VPN spowolniła połączenie, w przeciwnym razie pliki do pobrania staną się indeksowane.

Najlepsze VPN dla egipskiego adresu IP

Począwszy od 2020 r., Następujący dostawcy VPN są najlepsi na rynku do uzyskania egipskiego adresu IP:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

Po wielu latach gry ExpressVPN pozostaje jedną z najszybszych sieci VPN na rynku. Ma nie tylko jedną z najlepszych sieci serwerów, jest również przyjazny i łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnej sieci VPN. ExpressVPN oferuje szeroki zakres funkcji prywatności, które zapewnią bezpieczeństwo za każdym razem, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, zasadę zerowego logowania oraz ochronę wyłącznika i ochronę przed wyciekiem DNS w swoich aplikacjach. Sieć serwerów firmy obejmuje również ponad 3000 lokalizacji w 94 różnych obszarach, co daje wiele opcji szybkiego połączenia.

Sprawdź -   Jak odblokować amerykański serwis Netflix z Niemiec

Korzystanie z ExpressVPN jest zaskakująco proste, wszystko dzięki niestandardowemu oprogramowaniu stworzonemu dla prawie wszystkich nowoczesnych urządzeń, w tym Windows, Mac, Android i iOS. Po utworzeniu konta wystarczy pobrać aplikację, zalogować się i gotowe. ExpressVPN dba o znalezienie najszybszego serwera, z którym można się połączyć przy każdym włączeniu urządzenia, zapewniając bezpieczeństwo i ukrywanie danych przy każdym logowaniu.

ExpressVPN oferuje kilka lokalizacji serwerów w Egipcie, zapewniając szybkie i bezpieczne metody uzyskiwania adresu IP z Egiptu za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Super szybkie serwery
 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie rządowym
 • Surowe zasady braku dzienników dotyczące danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.
Cons

 • Nieco droższe niż konkurencja.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN ma największą sieć serwerów na rynku. Lista stale rośnie, ale w tej chwili użytkownicy mają dostęp do ponad 5500 serwerów w 59 krajach, w tym do wielu lokalizacji w Egipcie. Korzystając z NordVPN, nigdy nie będzie Ci trudno znaleźć szybki serwer! Istnieje również kilka unikalnych usług, które oferuje tylko NordVPN, w tym ochrona przed atakami DDoS, podwójne szyfrowanie i routing cebulowy przez VPN, z których wszystkie są dostępne po prostu klikając i łącząc się z odpowiednim serwerem.

Ten dostawca utrzymuje dokładną politykę zerowania, która obejmuje wszystko, od przepustowości do znaczników czasu, ruchu do adresów IP. Twoja aktywność nigdy nie jest rejestrowana ani udostępniana stronom trzecim, co pomaga zachować twoją prywatność w nienaruszonym stanie, nawet w krajach o ograniczonym dostępie i pod nadzorem. Wspomaganie tych funkcji to 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik „zabicia”, ochrona przed wyciekiem DNS i szereg konfigurowalnych funkcji szyfrowania.

Ogromna sieć serwerów NordVPN obejmuje wiele egipskich węzłów, dzięki czemu niezwykle łatwo można się połączyć i cieszyć się nieograniczoną liczbą danych i pobrań z prywatnym i anonimowym adresem IP z Egiptu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Szybkie i stabilne połączenia
 • Umożliwia wiele połączeń (6 urządzeń)
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Obsługa klienta 24/7.
Cons

 • Automatyczny wybór serwera może być zawodny
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN to wyjątkowa usługa, która zapewnia pełny zestaw funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami online. Będziesz mieć ochronę antywirusową, osłony przed złośliwym oprogramowaniem, funkcje blokowania aplikacji i filtry witryn DNS, wszystkie w jednym pakiecie. Wystarczy pobrać oprogramowanie, włączyć potrzebne funkcje i jesteś bezpieczny. PureVPN to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń w Internecie.

PureVPN zapewnia wiele dodatkowych funkcji prywatności VPN. Zaczyna się od zasady zerowego rejestrowania ruchu i kontynuuje automatyczny przełącznik zabijania, 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych i ochrona przed wyciekiem DNS. A dzięki własnej sieci ponad 2000 serwerów tego dostawcy w ponad 140 krajach masz gwarancję szybkiego połączenia przez cały czas!

Subskrypcja PureVPN zapewnia dostęp do sieci, która oferuje pół tuzina unikalnych punktów połączeń w Kairze w Egipcie, dzięki czemu jest idealnym źródłem szybkich egipskich adresów IP.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak aktywować egipski adres IP

Po przeprowadzeniu wszystkich badań i znalezieniu najlepszego VPN do pracy, Twoim jedynym pozostałym zadaniem jest skonfigurowanie wszystkiego i zdobycie egipskiego adresu IP. Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem poniżej.

 1. Najpierw otwórz przeglądarkę internetową i zaloguj się na swoje konto VPN. Pobierz aplikację na swój sprzęt (Windows, Mac, iOS itp.). Pamiętaj, że możesz zostać przekierowany na rynek aplikacji mobilnych, jeśli instalujesz VPN na Androidzie lub iPhonie.
 2. Uruchom oprogramowanie VPN i zaloguj się przy użyciu poświadczeń konta. Większość aplikacji automatycznie połączy się z najszybszym serwerem zaraz po uruchomieniu. Może to nie dać Ci egipskiego adresu IP, którego potrzebujesz, więc musimy ręcznie połączyć się z innym węzłem, aby zmienić adresy IP. Otwórz przeglądarkę serwera VPN i przeglądaj lokalizacje, aż znajdziesz Egipt. Znajdź tam szybki serwer, a następnie kliknij, aby się połączyć. Po kilku chwilach powinieneś zobaczyć zielone światło, wskazujące, że jesteś online i bezpieczny, wraz z egipskim adresem IP!
 3. To jest dobry pomysł, aby sprawdź swój adres IP aby upewnić się, że naprawdę działa. Jeśli wystąpił błąd w procesie instalacji lub jeśli masz aktywny wyciek adresu IP, możesz nie mieć egipskiego adresu IP, o którym myślałeś, że masz. Szybki test uspokoi umysł. Gdy twoja sieć VPN jest aktywna i połączona z serwerem egipskim, otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź ipleak.net. Strona automatycznie uruchomi wyszukiwanie adresu IP. Po zakończeniu zobaczysz u góry pole z napisem „Twoje adresy IP”. Tuż poniżej powinien pokazywać Egipt jako kraj pochodzenia, co oznacza, że ​​wszystko jest połączone i działa idealnie.

Po wykonaniu tych kroków możesz używać egipskiego adresu IP do wszystkiego, czego chcesz, zachowując bezpieczeństwo. Sprawdź niektóre z poniższych sugestii, aby dowiedzieć się więcej o mocy VPN.

Korzyści z uzyskania egipskiego adresu IP

Dzięki narzędziom i metodom omówionym powyżej możesz teraz bezpiecznie łączyć się z Internetem z dowolnego miejsca na świecie i szybko uzyskać adres IP z Egiptu. Być może zadajesz sobie pytanie „Jaki jest sens?”, Na co odpowiadamy „Jest wiele punktów!” Poniżej znajduje się tylko kilka najlepszych korzyści i powodów, dla których warto użyć egipskiego adresu IP.

Oglądaj filmy z Egiptu w dowolnym miejscu na świecie

Usługi takie jak Hulu, Netflix, BBC iPlayer i YouTube są wymagane przez właścicieli praw do treści, aby ograniczyć dostęp do filmów i programów telewizyjnych na podstawie bieżącej lokalizacji. Odbywa się to za pomocą adresów IP. Jeśli na przykład zalogujesz się przy użyciu tajskiego adresu IP, zobaczysz tylko filmy, które można legalnie przesyłać strumieniowo w Tajlandii. W większości normalnych sytuacji nie stanowi to problemu, ale co jeśli podróżujesz przez granicę i nagle nie możesz oglądać swoich ulubionych programów?

Sieci VPN mogą szybko ominąć to frustrujące ograniczenie, stosując zarówno szyfrowanie, jak i wirtualne adresy IP. Ta kombinacja chroni Twoją tożsamość i sprawia wrażenie, jakbyś mieszkał gdzie indziej, umożliwiając przełączanie się z kraju na kraj i dostęp do żądanych filmów. Wystarczy zalogować się i połączyć z odpowiednim serwerem, odświeżyć źródło przesyłania strumieniowego wideo, a następnie cieszyć się nieograniczoną zawartością z całego świata, w tym z Egiptu!

Sieci VPN omijają bloki cenzury

Otwarty i bezpłatny internet jest niezwykle ważny dla wymiany informacji. Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie często mogą kontrolować to, co użytkownicy mogą, a czego nie widzą, blokują jednak witryny takie jak Facebook, Twitter, Google i Wikipedia lub uniemożliwiają dostęp do narzędzi komunikacji VoIP, takich jak Skype i WhatsApp. Jeśli przekroczysz granicę w jednym z tych krajów, w których panuje cenzura, nie będziesz zadowolony z rezultatów.

VPN może pomóc ci przedrzeć się przez te zapory ogniowe dzięki prostemu i bezpiecznemu rozwiązaniu przeciw cenzurze. Szyfrowanie zapewniane przez VPN uniemożliwia stwierdzenie, co pobierasz lub przesyłasz strumieniowo, uniemożliwiając tym zaporom aktywne blokowanie twojego dostępu. Zmieniając wirtualne adresy IP, możesz wyglądać, jakbyś pochodził z Egiptu lub z dowolnego miejsca na świecie, zmieniając zwykłe połączenie w bezpieczne i anonimowe.

POWIĄZANE CZYTANIE: Jak zapobiec blokowaniu sieci VPN

Uzyskaj dostęp do bezpiecznych kont z Egiptu

Jeśli masz konto bankowe, kartę kredytową lub inne konto finansowe z siedzibą w Egipcie, dostęp do tych witryn może być trudny po opuszczeniu kraju. Jest to podstawowy (i inteligentny) środek bezpieczeństwa wprowadzony w celu zapobiegania oszustwom, ale jest frustrujący dla każdego, kto regularnie podróżuje.

Korzystanie z VPN jest przepustką do tego bałaganu w różnych krajach. Wystarczy, że przełączysz się na egipski adres IP, a będziesz mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich kont w domu, bez żadnych pytań.

Więcej wskazówek, jak zabezpieczyć dane

Po prostu instalacja VPN nie zawsze jest rozwiązaniem zapewniającym idealną prywatność w Internecie. Istnieje wiele innych zagrożeń dla danych, z których wiele można rozwiązać tylko za pomocą dodatkowych środków. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, aby upewnić się, że zawsze jesteś bezpieczny i zdrowy za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu.

 • Zabezpiecz się w publicznej sieci Wi-Fi – Otwarte sieci znajdujące się w kawiarniach lub hotelach mogą wydawać się wygodne, ale mogą być obarczone niebezpieczeństwami. Upewnij się, że zabezpieczysz swoją tożsamość przed ich użyciem, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem na temat bezpieczeństwa w publicznej sieci Wi-Fi.
 • Unikaj darmowych VPN – Usługi VPN są bezpłatne, a korzystanie z nich może aktywnie zniszczyć Twoją prywatność, ponieważ wiele dzienników lub sprzedaje dane użytkownika. Najlepiej jest pozostać przy zaufanym płatnym dostawcy VPN zamiast ryzykować z niebezpieczną bezpłatną usługą.
 • Zainstaluj bezpieczne rozszerzenia przeglądarki – Świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa przeglądarki jest instalacja HTTPS wszędzie i Borsuk prywatności, dwa rozszerzenia, które wymuszają szyfrowane połączenie i wyłączają skrypty śledzące, które blokują informacje za wszelką cenę.
 • Zawsze uruchamiaj zaporę ogniową i programy antywirusowe – Złośliwe oprogramowanie i wirusy przedostają się przez większość sieci VPN niezauważone, a takie rzeczy jak rejestratory kluczy lub konie trojańskie są równie niebezpieczne przy aktywnej sieci VPN. Przez cały czas utrzymuj programy antywirusowe i zapory, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Wniosek

Uzyskanie egipskiego adresu IP nie jest tak trudne, jak się spodziewałeś, prawda? Przy odrobinie czasu i wysiłku możesz użyć sieci VPN, aby zmienić swój adres IP i surfować po Internecie z pełną prywatnością. Użyj go, aby ominąć filtry cenzury, przełamać blokady treści i chronić swoje dane na wielu różnych urządzeniach. Co najważniejsze, Twoje dane pozostają bezpieczne przez cały czas, a wszystko to dzięki nowej sieci VPN.

Do czego zamierzasz używać egipskiego adresu IP? Oglądać filmy? Transmisje sportowe na żywo? Daj nam znać w komentarzach poniżej!