Jak uzyskać Google Reverse Image Search na swoim iPhonie w dowolnej aplikacji

Wyszukiwarka grafiki Google obsługuje kilka świetnych modyfikatorów wyszukiwania, które mogą zawęzić wyszukiwanie grafiki według rozmiaru i formatu. Posiada również funkcję wyszukiwania według obrazu. Na komputerze możesz przesłać zdjęcie lub link do niego, a Google zwykle zorientuje się, co to jest. Może również znaleźć podobne wizualnie obrazy. Ta funkcja może być używana tylko z pulpitu, więc jest ograniczona. Możesz przeprowadzić odwrotne wyszukiwanie grafiki na telefonie, ale tylko w przeglądarce. Search By Image Extension to aplikacja do rozszerzenia iOS o wartości 0,99 USD, która dodaje Google Reverse Image Search na iPhonie z dowolnej aplikacji. Wymaga systemu iOS 8 lub nowszego i działa za pośrednictwem menu udostępniania iOS. Deweloper hojnie udostępnił 5 kodów promocyjnych dla tej aplikacji, aby rozdać naszym czytelnikom. Przeczytaj cały post, aby zobaczyć, jak możesz go zdobyć. Aktualizacja: konkurs jest już zamknięty.

Zainstaluj rozszerzenie wyszukiwania według obrazu. Otwórz dowolną aplikację, która umożliwia przeglądanie zdjęć, na przykład domyślną aplikację Zdjęcia lub aplikację Twitter. Wyszukiwanie według rozszerzenia obrazu będzie działać w obu przypadkach.

Włącz rozszerzenie wyszukiwania według obrazu

Możesz to zrobić z dowolnej aplikacji, ale pokażemy Ci, jak włączyć to rozszerzenie aplikacji w aplikacji Zdjęcia. Otwórz aplikację Zdjęcia i dotknij dowolnego zdjęcia. Dotknij przycisku udostępniania w lewym dolnym rogu. Przesuń palcem na sam koniec dolnego rzędu przycisków i dotknij „więcej”. Otworzy się ekran rozszerzeń. Włącz „Wyszukaj obraz” tutaj.

Google Reverse Image Search na Twoim iPhonie

Po włączeniu rozszerzenia możesz przeprowadzić odwrotne wyszukiwanie grafiki. Tym razem pracujmy z Twitterem. Stuknij obraz w tweecie, aby go otworzyć. Stuknij i przytrzymaj obraz, aż pojawi się menu udostępniania. Kliknij Wyszukiwanie grafiki i czekaj.

Search By Image Extension prześle obraz, a następnie otworzy Safari. Safari otworzy się w wyszukiwarce grafiki Google z przesłanym zdjęciem, wynikami i wszystkim.

Wybierz Wyszukiwarka i przeglądarka

Search By Image Extension to jedna z najlepiej przemyślanych aplikacji, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Bardzo dobrze przewiduje potrzeby użytkowników. Aplikacja ma zarówno rozszerzenie, jak i interfejs aplikacji. Obsługuje trzy wyszukiwarki obrazów i daje użytkownikom możliwość wyboru, której z nich użyć. Jeśli nie podoba Ci się odwrotne wyszukiwanie obrazów Google, możesz zastąpić je TinEye.

Podobnie, jeśli nie chcesz korzystać z Safari, możesz użyć przeglądarki Chrome lub Firefox do przeglądania wyników wyszukiwania. Aplikacja nie pozostawia nic do życzenia.

Aby otrzymać jeden z pięciu kodów promocyjnych dla tej aplikacji, zostaw nam komentarz poniżej i powiedz nam, dlaczego potrzebujesz go na swoim iPhonie? Bądź kreatywny. Uwielbiamy historie, faktyczne lub inne. Ta prezentacja będzie trwała 48 godzin. Zamknięcie nastąpi 28 kwietnia 2017 r. O godzinie 20:00 GMT.

Pobierz rozszerzenie wyszukiwania według obrazu z App Store