Jak uzyskać obraz w obrazie dla połączeń w Google Meet

Udostępnij teraz w social media:

Google Meets to kolejna usługa spotkań / czatów wideo firmy Google. Nie do końca konkuruje z Zoom czy Microsoft Teams. Funkcje nie są nawet bliskie, ale Meet służy do szybkiej rozmowy wideo.

Meet jest całkowicie oparte na przeglądarce internetowej, co w zasadzie pozwala na korzystanie z niej każdemu w ciągu kilku sekund, o ile dostępna jest przeglądarka. Ogranicza to również funkcje, które obsługuje, ale jest to jedyny sposób, aby był lekki i łatwy w użyciu.

Obraz w obrazie Google Meet

Google Meet domyślnie nie obsługuje obrazu w obrazie. Może dobrze rozmyć tło, ale nie ma sposobu, aby przenieść wideo w róg ekranu. Aby to zrobić, potrzebujesz rozszerzenia o nazwie MeetInOne.

  Kamera internetowa nie wyświetla się w Menedżerze urządzeń w systemie Windows 10 (FIX)

MeetInOne jest dostępne dla Chrome i Safari. Ma również samodzielną aplikację macOS z aplikacją Windows 10 w trakcie prac.

Zainstaluj MeetInOne w Twojej przeglądarce. Dołącz do spotkania w Google Meet. Obraz w obrazie jest domyślnie włączony. Kliknij ikonę w lewym górnym rogu. Film przejdzie w tryb obrazu w obrazie.

Inne funkcje Google Meet

MeetInOne może dodać niesamowitą listę funkcji do Google Meet. Aby je aktywować, kliknij ikonę aplikacji, a zobaczysz długą listę przełączników, które włączają funkcję.

Funkcje, które może dodać, to;

Tryb ciemny. Automatyczne wyciszanie przy dołączaniu. Automatyczne wyłączanie wideo przy dołączaniu. Pomiń ekran oczekiwania. Uzyskaj przezroczysty pasek na dole (tam, gdzie pojawiają się kontrolki). Naciśnij i mów za pomocą spacji, która może wyciszyć / wyłączyć wyciszenie mikrofonu. Automatyczne odrzucanie i automatyczne akceptowanie uczestników. Automatycznie otwórz czat. Automatyczne włączanie napisów. Licznik spotkań i nie tylko.

  Włącz stronę początkową, foldery i informacje o aplikacji w menu z aplikacjami Chrome

MeetInOne ma aplikację komputerową, a rozszerzenie Chrome lub Safari ma opcję otwierania aplikacji. Możesz zarejestrować się, aby przetestować aplikację Windows. Aplikacja komputerowa nie jest potrzebna do korzystania z Meets lub rozszerzenia.

Wniosek

Meet istnieje jako narzędzie online niezależne od innych usług Google. Będzie działać w każdej nowoczesnej przeglądarce i bez konta Google czy Gmail. W tym roku, gdy większość aplikacji do czatu dodała funkcje, aby sprostać rosnącemu popytowi, Meet dodało jedynie integrację z Gmailem. Nie konkuruje z Microsoft Teams i czekanie na dodanie bardziej zaawansowanych funkcji jest bezcelowe. Spełnia to, czym jest. Zamiast tego możesz użyć Hangouts, jeśli chcesz skorzystać z usługi Google. Poza produktami Google istnieje wiele alternatyw.

  Jak dodać zdjęcia do ekranu głównego iPhone'a

x