Jak uzyskać odbanowanie z Tindera

Tinder to społecznościowa platforma randkowa, na której możesz poznawać nowych ludzi, poszerzać krąg znajomych lub łączyć się z mieszkańcami w ponad 190 krajach. Sean Rad stworzył go podczas hackathonu, który odbył się w 2012 roku w inkubatorze Hatch Labs w West Hollywood. Do 2014 r. Tinder zgłaszał średnio 11 codziennych logowań użytkowników. Tinder był największą aplikacją mobilną w 2019 roku po piątym miejscu pod względem zarobków w 2015 roku. Jeśli szukasz wskazówek na temat aplikacji Tinder, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak odblokować Tindera. Korzystając z aplikacji, możesz skontaktować się z obsługą klienta Tinder i utworzyć nowe konto Tinder po zbanowaniu. Wersja strony internetowej ma również wszystkie funkcje i powinieneś przeczytać do końca, aby znaleźć rozwiązanie, jeśli Tinder zbanował mnie bez powodu.

Jak uzyskać odbanowanie z Tindera

Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje wyjaśniające, jak odblokować Tindera, wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy Tinder blokuje Twoje urządzenie?

Tak, Tinder może zidentyfikować Twój telefon (identyfikator urządzenia), Konto na Facebooku lub inne powiązane media społecznościowe, takie jak Instagram, zdjęcia, numer telefonu komórkowego, poczta i informacje o karcie kredytowej, jeśli je podałeś. W ten sposób mogą zablokować urządzenie, nawet jeśli spróbujesz utworzyć nowe konto Tinder po zbanowaniu. Chociaż większość wymienionych tutaj informacji jest niezbędna w każdej aplikacji społecznościowej, nie zawsze są one widoczne w Twoim profilu.

Czy kiedykolwiek zostałeś odbanowany z Tindera?

Nie łatwo. Niestety, Tinder ma reputację dość surowego z zakazami. Zgodnie z ich oficjalną polityką zakazy nie są odwracalne, ale jeśli poprosisz, istnieje możliwość, że zostaną zniesione. Twój numer telefonu jest również blokowany przez Tinder, gdy Twoje konto zostanie zablokowane, więc nie jest łatwo ominąć blokadę.

Czy bany na Tinderze są trwałe?

Tak, Tinderze w większości przypadków bany są trwałe. Numeru użytego do utworzenia konta nie można łatwo odblokować. Tinder współpracował i inwestował w firmę Garbo zajmującą się badaniem przeszłości non-profit i inwestował w nią w 2021 roku. Współpraca miała na celu opracowanie funkcji, która pozwoliłaby użytkownikom przeprowadzać weryfikację ich dopasowań.

Dlaczego Tinder zbanował mnie bez powodu?

Chociaż może to być frustrujące, zakazy Tindera mogą się zdarzyć z wielu powodów. Jest to aplikacja do randek społecznościowych, a co za tym idzie, musi mieć wysoki poziom bezpieczeństwa. Czasami Tinder może cię zbanować z jakiegoś powodu, ponieważ po prostu założyli, że jesteś oszustem. Wiele osób skarży się, że Tinder zbanował mnie bez powodu, a nawet posuwa się do ignorowania wszystkich próśb o odwołanie się od tego procesu. Możesz zostać zbanowany, jeśli ktoś cię zgłosi; coś nie zgadza się z regulaminem Tindera. To takie proste!

Czy możesz odzyskać zbanowane konto Tinder?

Nie, zakazy Tindera są zwykle uważane za ostateczne. Jak wspomniano wcześniej, zespół Tindera traktuje te kwestie bardzo poważnie. Wszelkie informacje, które przekazujesz Tinderowi, takie jak numer telefonu, konto na Facebooku lub adres e-mail, również zostaną zablokowane, gdy zostaniesz zbanowany. Możesz jednak znaleźć kilka sposobów wyjścia nawet po tym, jak zostałeś zbanowany przez Tindera.

Jak długo trzeba czekać na odblokowanie Tindera?

Zakazy na Tinderze mogą trwać od roku do dożywotniego zakazu. Wszystko zależy od tego, jaką decyzję podjęli na podstawie poświadczeń i danych konta. Wszystko to jest dostępne za pośrednictwem bazy danych Tindera, dlatego nawet upewniają się, że zablokują urządzenie, którego użyłeś do zalogowania się do Tindera, jeszcze bardziej wzmacniając surowy charakter ich protokołu bezpieczeństwa.

Do kogo mam wysłać e-mail, aby uzyskać odblokowanie z Tindera?

Jednym z niewielu sposobów na ponowne uzyskanie dostępu do Tindera po zbanowaniu jest bezpośrednie zwrócenie się do nich. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres [email protected] lub [email protected]

Jak mogę zostać odblokowany z Tindera? Jak uzyskać odbanowanie z Tindera?

Jak wspomniano wcześniej, jedynym realnym sposobem na odblokowanie Tindera jest zwrócenie się do zespołu wsparcia. Nie jest to w 100% niezawodna metoda, ponieważ Tinder ma moc samodzielnego podjęcia ostatecznej decyzji. Wystarczy skontaktować się z serwisem i poprosić o procedurę odbanowania, aby dowiedzieć się, dlaczego konto zostało zbanowane.

1. Odwiedź Tinder pomóż przesłać prośbę strona.

2. Wybierz Problem z logowaniem do konta w części W czym możemy Ci pomóc? pole.

3. Wybierz opcję Nie mogę się zalogować, moje konto zostało zbanowane w obszarze Co się dzieje?

4. Wpisz swój adres e-mail i numer telefonu powiązany z kontem Tinder.

5. Opisz szczegółowo problem w polu Opis.

6. Dodaj załączniki, jeśli takie istnieją.

7. Kliknij ZATWIERDŹ aby złożyć odwołanie od odbanowania.

Twoja prośba zostanie wysłana do Tindera. Sprawdź podany e-mail, aby uzyskać dalsze decyzje.

Jak uzyskać odblokowanie z Tindera na iOS?

Dostęp do Tindera można uzyskać za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS, a interfejs w każdym z nich jest stosunkowo taki sam. Podaliśmy kilka przykładów, jak możesz wrócić do Tindera nawet po zbanowaniu. Jeśli chcesz zostać odblokowany z Tindera, wykonaj powyższe czynności, aby odwołać się od bana.

Jak obejść zakaz Tindera?

Nie możesz zostać zbanowany z Tindera, jeśli Twoje odwołanie nie powiodło się.

Musisz pamiętać, że Twój identyfikator urządzenia jest również blokowany, gdy Tinder wyłącza Twoje konto. Zostałbyś trwale zbanowany, gdybyś utworzył nowe konto Tinder przy użyciu tego samego telefonu. Zamiast tego powinieneś użyć zupełnie innego urządzenia, czegoś, czego wcześniej nie używałeś na Tinderze. Obejmuje to również wszystko, co już znajduje się w bazie danych Tindera oraz wszelkie linki z numerem, z którego korzystałeś wcześniej.

Alternatywnie możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie. Wszystkie dane, które były wcześniej przechowywane na urządzeniu, zostaną usunięte po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Uwaga: zanim przywrócisz Androida do ustawień fabrycznych, musisz wykonać kopię zapasową wszystkich swoich danych. Jeśli nie wiesz, jak wykonać kopię zapasową Androida, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem Utwórz kopię zapasową danych telefonu z Androidem.

Aby zresetować telefon do ustawień fabrycznych, przeczytaj i wykonaj czynności opisane w naszym przewodniku Jak wykonać twardy reset dowolnego urządzenia z Androidem.

Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta Tinder?

Możesz łatwo skontaktować się z obsługą klienta Tinder, wykonując poniższe czynności:

1. Przejdź do Strona główna Tindera.

2. Kliknij opcję Wsparcie.

3. Zostaniesz przeniesiony na stronę obsługi klienta, gdzie możesz zadawać pytania i uzyskać dane swojego konta.

Czy mogę założyć nowe konto, jeśli Tinder mnie zbanuje?

TAk! Oczywiście możesz założyć nowe konto na Tinderze, ale musisz upewnić się, że nie użyjesz swoich starych danych, aby uzyskać dostęp do Tindera. Nawet przypadki, w których ludzie użyli nowego numeru do utworzenia konta Tinder, skutkowały banami. Dzieje się tak, ponieważ Tinder śledzi podejrzanych użytkowników próbujących wrócić do aplikacji przy użyciu fałszywego identyfikatora lub weryfikacji. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak odblokować Tindera.

Jak utworzyć nowe konto Tinder po zbanowaniu?

Możesz utworzyć nowe konto Tinder, wykonując kolejno następujące kroki:

1. Najpierw odinstaluj aplikację z obecnego telefonu.

2. Następnie użyj nowego telefonu do zainstalowania i otwarcia aplikacji Tinder aplikacja.

3. Zaloguj się przy użyciu nowego numeru telefonu lub konta Google, którego wcześniej nie używałeś.

Uwaga: nie korzystaj jeszcze z konta w mediach społecznościowych.

4. W wymagane miejsca należy wprowadzić nowe dane.

Uwaga: Przede wszystkim w przypadku zdjęć nie używaj zdjęć ze starego konta Tinder.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby utworzyć nowe konto, które powinno być teraz gotowe do użycia.

Uwaga: Prosimy o zapoznanie się z tzw Wytyczne społeczności Tindera ostrożnie, aby nie znaleźć się ponownie w takiej sytuacji.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak uzyskać odbanowanie z Tindera. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x