Jak uzyskać skróty klawiaturowe dla odtwarzacza TwitchTV [Firefox]

Udostępnij teraz w social media:

Odtwarzacz TwitchTV to odtwarzacz HTML5 z podstawowymi funkcjami sterowania multimediami. Możesz odtworzyć / wstrzymać strumień, przejść do trybu pełnoekranowego, regulować głośność, przejść do trybu kinowego i wybrać jakość odtwarzania. Jest też fajna mała funkcja, która pozwala uchwycić szczególnie imponujący moment w strumieniu Twitch. Mimo że odtwarzacz Twitch obejmuje podstawy rozsądnego odtwarzacza multimedialnego, nadal brakuje mu jednej podstawowej rzeczy; Skróty klawiszowe. Twitch Video Control to dodatek do Firefoksa, który umożliwia skróty klawiaturowe w odtwarzaczu TwitchTV.

Twitch Video Control nie ma żadnego interfejsu, o którym można by mówić. Po prostu instalujesz dodatek i odwiedzasz strumień Twitch, aby zobaczyć, jak działa.

  Jak korzystać z Amazon Music w transmisjach na żywo Twitch

Aby odtworzyć / wstrzymać transmisję, naciśnij klawisz „k”. Aby włączyć / wyłączyć głośność, naciśnij klawisz „m”. Klawisz „f” umożliwia przejście do trybu pełnoekranowego, a klawisz „t” umożliwia przejście do trybu kinowego.

Klawisz „j” pozwala przeskoczyć dziesięć sekund do przodu w strumieniu, a klawisz „l” umożliwia cofnięcie się o dziesięć sekund. Niektóre elementy sterujące, takie jak te dwie, mogą nie działać podczas transmisji na żywo. W przypadku nagranych strumieni działają bez zarzutu. Twitch Video Control nie ma jeszcze rozszerzenia odpowiednika Chrome.

Nie trzeba dodawać, że Twitch naprawdę powinien był domyślnie uwzględniać podstawowe skróty klawiaturowe w swoim odtwarzaczu multimedialnym. YouTube ma przynajmniej skrót do odtwarzania / wstrzymywania filmów, chociaż nie zawsze działa. Sterowanie wideo Twitch nie ma elementów sterujących dla paska czatu. Służy ściśle do kontrolowania bieżącego strumienia. Nie można go używać do przeglądania kanału ani listy filmów.

  Jak wyłączyć automatyczne tworzenie klipów na Twitchu

Sterowanie wideo Twitch działa tylko po kliknięciu strumienia wideo. Możesz użyć „k”, aby zatrzymać odtwarzanie strumienia w chwili, gdy odtwarzacz ładuje, co oznacza, że ​​jest bardzo szybki. Jeśli porównasz skróty klawiaturowe dodane przez Twitch Video Control do domyślnego skrótu odtwarzania / wstrzymania na YouTube, zauważysz, że dodatek jest bardziej niezawodny.

Zainstaluj kontrolę wideo Twitch dla przeglądarki Firefox

x