Jak uzyskać większe klawisze na klawiaturze w systemie iOS

iOS ma jedne z najlepszych wsparcia dostępności, jakie można znaleźć na smartfonach. Jeśli masz wadę wzroku, możesz sprawić, że tekst na urządzeniu będzie wyglądał na znacznie większy. Niestety ta konkretna funkcja ma swoje ograniczenia. Po pierwsze, aplikacja musi obsługiwać większy tekst. Jeśli zwiększysz rozmiar czcionki, tak naprawdę nie będzie działać w innych aplikacjach, chyba że je obsługują. YouTube niedawno dodał obsługę większych rozmiarów tekstu. Drugie ograniczenie dotyczy klawiatury. Bez względu na to, jak duży ustawisz rozmiar tekstu, nie dostaniesz większych klawiszy na klawiaturze.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje całkiem prosty sposób obejścia tego problemu. iOS obsługuje klawiatury innych firm. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to większe klawisze na klawiaturze. Poznaj Big Keys; jest to aplikacja na iOS o wartości 2,99 USD, ale w tej chwili jest bezpłatna. Pozwala zwiększyć rozmiar klawiszy klawiatury. Najlepiej działa w trybie poziomym i na iPadzie. Na iPhonie rozmiar klawiszy jest ograniczony, zwłaszcza jeśli używasz aplikacji w trybie pionowym.

Pobierz i zainstaluj Big Keys. Musisz dodać aplikację jako klawiaturę. Otwórz aplikację Ustawienia. Wybierz Ogólne> Klawiatura i dodaj nową klawiaturę. Z listy klawiatur wybierz Big Keys.

Następnie otwórz dowolną aplikację, którą możesz wpisać. Naciśnij klawisz kuli ziemskiej i wybierz „Duży klawisz” z dostępnych klawiatur, aby się na nią przełączyć.

Big Keys, jak sama nazwa wskazuje, ma większe klucze. Wypełnia przestrzeń między klawiszami domyślnej klawiatury, aby uzyskać większe litery. Z naszego krótkiego testu wynika, że ​​większe klawisze nie pogorszyły dokładności pisania.

Big Keys zapewnia nie tylko większe klawisze, ale także kilka ładnych, kontrastowych motywów dla lepszej widoczności. Możesz kontrolować rozmiar i motyw klawiatury.

Aby zmienić rozmiar kluczy, otwórz aplikację Big Keys. Możesz niezależnie dostosować rozmiar liter i emoji. Użyj suwaka, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar klawiszy. Big Keys ma własne niezależne ustawienia automatycznego wpisywania wielkich liter i dodawania kropki po dwukrotnym dotknięciu klawisza spacji. Dotknij opcji „ustawienia”, aby dostosować te ustawienia.

Aby zmienić motyw klawiatury, po prostu przesuń palcem po motywach wyświetlanych u dołu ekranu głównego aplikacji. Stuknij motyw, który najbardziej Ci odpowiada, a zostanie zastosowany.

Pobierz Big Keys z App Store