Jak uzyskać wirtualny numer telefonu dla swojej firmy?

Odbieranie połączeń służbowych z osobistego numeru telefonu może naprawdę wpłynąć na Twoją prywatność.

Nie wspominając już o męczącym poczuciu braku profesjonalnego porządku. Właśnie dlatego firmy zwracają się do korzystania z wirtualnych numerów telefonów do zapytań biznesowych i nie ma powodu, dla którego nie powinieneś tego robić.

Numer wirtualny to numer telefonu bez bezpośredniego połączenia z linią telefoniczną. Możesz uzyskać do niego dostęp i korzystać z niego z dowolnej liczby urządzeń, w tym laptopów i telefonów komórkowych. Pozwala odbierać połączenia, wiadomości tekstowe, a nawet udostępniać ten sam numer różnym pracownikom.

Chociaż mamy również inne środki komunikacji, takie jak wsparcie na czacie na żywo i e-mail, nic nie przebije skuteczności rozmowy przez telefon w rozwiązywaniu problemów klientów. Ostatnie badania pokazują, że 41% klientów woli rozmawiać przez telefon w przypadku wątpliwości/problemów.

Nie musisz mieć żadnych przełomowych umiejętności technicznych, aby uzyskać wirtualny numer telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z dowolnego z rozwiązań wymienionych w tym artykule i gotowe.

Zanim przejdę do listy najlepszych usług, aby uzyskać wirtualny numer telefonu, oto trochę więcej na temat korzystania z wirtualnych numerów telefonów.

Obniża koszty

W przeciwieństwie do tradycyjnych numerów, wirtualny numer można przekierować za pomocą bezpłatnych łączy internetowych. W rezultacie wszelkie połączenia przychodzące od klientów mogą wyglądać tak, jakby dzwonili na numer lokalny; ale w rzeczywistości odpowiedź znajduje się po drugiej stronie świata bez żadnych dodatkowych kosztów dla organizacji.

Staje się to opłacalnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Sprawia, że ​​klienci czują się bardziej osobiści

Większość klientów na całym świecie woli podnieść telefon i wybrać lokalny numer pomocy technicznej zamiast próbować kontaktować się z numerami międzynarodowymi. Powodem jest to, że oszczędza pieniądze i jest łatwiej dostępny. Numery wirtualne ułatwiają świadczenie lokalnych usług telefonicznych, co z kolei sprawia, że ​​klienci czują się bardziej osobiści.

Spotkaj się bardziej profesjonalnie

Jeśli klient trafi na Twoją stronę „kontakt” i zobaczy tylko jeden uniwersalny numer, z którym może się skontaktować, prawdopodobnie już założy, że trudno jest uzyskać odpowiedź. Z drugiej strony, jeśli zobaczą wiele wirtualnych numerów dedykowanych osobnym działom, będą wiedzieć, że Twoja firma jest wystarczająco duża i profesjonalna, aby zapewnić kilka numerów wsparcia.

Nie zapominajmy, że zwiększa to również prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi.

Zobaczmy teraz, jakie mamy opcje.

Konik polny

Cudowna usługa dla małych firm, Konik polny, udostępnia wirtualny numer wraz ze wszystkimi funkcjami telefonu. Możesz zarządzać swoim osobistym i wirtualnym numerem z jednego urządzenia i łatwo je rozróżniać.

Dla każdego połączenia przychodzącego związanego z biznesem możesz ustawić niestandardowe wskazania, takie jak pozdrowienia/rozszerzenia, aby być przygotowanym wcześniej. Za pomocą ich aplikacji komputerowej i mobilnej możesz także odbierać połączenia i SMS-y z dowolnego urządzenia. Co więcej, jeśli chcesz odbierać wiele połączeń jednocześnie na różnych urządzeniach, możesz to zrobić.

Polecam skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, aby poznać smak tego, co dostaniesz. Należy zauważyć, że Grasshopper oferuje swoją usługę tylko użytkownikom z USA.

Mightycall

Dzięki możliwości używania na nieograniczonej liczbie urządzeń, MightyCall jest szybki i bardzo łatwy w konfiguracji. Możesz uzyskać numery bezpłatne i lokalne oraz zachować prywatność swoich numerów osobistych z najlepszych powodów.

Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu. Po prostu zarejestruj się i zacznij z niego korzystać w krótkim czasie. Usługa Mightycall jest obecnie dostępna tylko w Ameryce Północnej, ale możesz wykonywać połączenia międzynarodowe na całym świecie.

ZadzwońHipo

Obejmuje ponad 50 krajów, ZadzwońHipo to kolejny imponujący dostawca numerów wirtualnych. Możesz natychmiast uzyskać własny numer wirtualny i dodać do niego wielu użytkowników. Dzięki numerom możesz odbierać i wykonywać tyle połączeń, ile chcesz dla swojej firmy.

Oto kilka innych funkcji:

 • Przekazywanie połączeń do wybranych członków zespołu
 • Kolejkuj połączenia do odebrania natychmiast po bieżącym
 • Prowadź konferencje telefoniczne
 • Możliwość dzwonienia do wielu członków jednocześnie
 • Nagrywaj rozmowy
 • Uzyskaj szczegółową analizę połączeń

Jest o wiele więcej i możesz zarejestrować się za darmo, aby samemu wypróbować.

Świeżego rozmówcy

Zaoszczędź dużo na każdym połączeniu z pomocą Świeżego rozmówcy poprzez uzyskanie wirtualnego numeru w ponad 90 różnych krajach. Fakt, że możesz uzyskać numer telefonu we wszystkich tych krajach, może pomóc w zapewnieniu klientom spersonalizowanych usług, a w rezultacie potencjalnie zwiększyć sprzedaż.

4 rodzaje numerów, które możesz uzyskać z tej usługi to:

 • Bez opłat
 • Próżność
 • Międzynarodowy
 • Lokalny

Możesz także przenieść swój dotychczasowy numer lub wprowadzić własnego przewoźnika do Freshcaller. Jednak dobrą rzeczą jest to, że możesz kupić tyle liczb, ile chcesz, zaczynając od zaledwie 1 USD. Nie ma żadnych opłat aktywacyjnych ani dodatkowych oprócz miesięcznej opłaty telefonicznej za używane numery.

Zawiera funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, niestandardowe powitania, maskowanie połączeń w celu personalizacji i wiele więcej. Uzyskaj dostęp do wszystkich, rejestrując się i rozpoczynając bez żadnych kosztów.

Połączenie lotnicze

Możesz tworzyć i zatrudniać członków z wielu działów i przypisywać różne numery. Połączenia lotnicze obejmują ponad 100 krajów, więc możesz mieć pewność, że Twoja firma będzie miała szerszy zasięg. To rozwiązanie jest bardzo elastyczne i dostosowuje się do niemal każdej wielkości zespołu. Możesz teraz dostosować swoje ustawienia i dostosować je w miarę wzrostu wymagań.

W celu lepszego śledzenia i przetwarzania danych możesz zintegrować wszystkie szczegóły połączeń z systemem CRM lub helpdeskiem, z którego możesz śledzić nagrania, historię, status i wiele więcej.

Głos UniTel

Dzięki możliwości podłączenia dowolnego urządzenia do wirtualnego systemu telefonicznego, Głos UniTel może pomóc w elastycznym rozwoju firmy. Oto, co faktycznie włącza do Twojej firmy:

Zaczynasz od wybrania swojego numeru, czy to bezpłatnego, lokalnego czy próżnego. Następnie możesz ustawić niestandardową wiadomość powitalną i przejść do dodawania działu i pracowników do systemu. Wreszcie możesz wykonywać połączenia wychodzące i przychodzące, wiadomości i faksy.

Plany cenowe zaczynają się już od 9,99 USD miesięcznie. Każdy plan obejmuje możliwość nagrywania rozmów w systemie wirtualnym, a także wysokiej jakości obsługę klienta w USA.

Polecam zaplanować demo i wypróbować wszystkie funkcje.

Pętla

Z ponad 250 000 wirtualnymi numerami do wyboru, Pętla jest dostępny w ponad 60 krajach. Każdy wybrany numer będzie dostępny do natychmiastowego użycia, co oznacza brak frustrującego czasu oczekiwania.

Proces konfiguracji jest dość prosty, po czym można przystąpić do przypisywania numerów poszczególnym członkom zespołu. Nie tylko to, ale możesz także zdobyć specjalne i niezapomniane numery, płacąc trochę więcej niż zwykle.

Już dziś możesz rozpocząć bezpłatny okres próbny!

Wirtualny Telefon

Wirtualny Telefon pozwala rozpocząć, nie płacąc żadnych opłat konfiguracyjnych. Możesz wybrać z ich biblioteki bezpłatnych numerów i zacząć odbierać/nawiązywać połączenia w ciągu kilku minut. Wszystkie liczby mają następujące możliwości:

 • Przekazywanie połączeń
 • Nagranie rozmowy
 • Harmonogram połączeń
 • SMS
 • System wywoływania softphone
 • Czat głosowy na żywo
 • Poczta głosowa i faks
 • IVR

Ta usługa jest dostępna w ponad 120 krajach, co jest dość rozległe.

Awoksy

Bez minimalnych umów i opłat konfiguracyjnych, Awoksy pozwala uzyskać numery z 2500 różnych lokalizacji. Ma ponad 20 funkcji biznesowych VoIP, a przekierowanie połączeń do dowolnej lokalizacji jest z nich. Możesz wybrać liczby do kilku celów, takich jak:

 • Bez opłat
 • Wirtualny numer lokalny
 • Uniwersalny bezpłatny numer telefonu

Możesz od razu przejść do ich strony internetowej, wybrać swój kraj, typ numeru i wybrać spośród dostępnych numerów.

Wiedza

Nieważne, czy jesteś startupem, małą firmą, czy przedsiębiorstwem, Wiedza nadaje się do tego wszystkiego. Możesz wybrać jeden numer i używać go w dowolnej liczbie działów, ułatwiając to zadanie Tobie i Twoim klientom.

To ma:

 • Dogłębna analiza
 • Inteligentne kierowanie połączeń
 • Integracja z dowolnym CRM
 • Możliwość obsługi wielu połączeń jednocześnie
 • Obsługuje połączenia lokalne i międzynarodowe

Jest o wiele więcej funkcji, które możesz wypróbować w ramach 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Egzotel

Dobre dla prawie każdej wielkości firmy, Egzotel oferuje szeroką gamę ekscytujących funkcji wraz z Twoim wirtualnym numerem. Masz możliwość wyboru spośród numerów lokalnych i bezpłatnych, a oba umożliwiają:

 • Nagrywaj rozmowy
 • Uzyskaj raport połączeń telefonicznych w czasie rzeczywistym
 • Przekieruj połączenia klientów
 • Kolejka połączeń do odebrania zaraz po bieżącym
 • Włącz dzwonienie równoległe dla wszystkich użytkowników i urządzeń
 • Przekieruj połączenia
 • Identyfikuj rozmowy osobiste i biznesowe

Koniecznie wypróbuj 15-dniowy bezpłatny okres próbny.

Telefon.com

Już od 9,99 USD miesięcznie, Telefon ma naprawdę niedrogie wirtualne numery dla Twojej firmy. Możesz natychmiast rozpocząć, rejestrując się, wybierając odpowiedni numer i ciesząc się zasięgiem na całym świecie. Z Telefonem uzyskasz te niesamowite funkcje:

 • Jakość głosu HD
 • Zadzwoń do konferencji
 • Nagranie rozmowy
 • Komunikacja grupowa
 • Bezproblemowe wysyłanie/odbieranie faksów
 • Odbieraj wiadomości tekstowe

To rozwiązanie działa z dosłownie każdym urządzeniem, czy to telefonami komórkowymi, laptopami, komputerami, czy też tradycyjnymi telefonami analogowymi.

GBPN

GBPN ma uniwersalny plan, który obejmuje wszystkie jego funkcje i kosztuje tylko 20 USD miesięcznie. Aby rozpocząć, możesz użyć istniejącego telefonu i nie jest potrzebny dodatkowy sprzęt. Na stronie głównej zobaczysz wybrane dla Ciebie bezpłatne numery. Możesz je wybrać lub wybrać jeden z twoich wyborów.

Niektóre godne uwagi funkcje to:

 • Nieograniczony czas trwania połączenia
 • Przekazywanie połączeń
 • Poczta głosowa
 • Ustaw routing połączeń w oparciu o czas, aby zapewnić nieprzerwany styl życia
 • Przypisuj numery członkom zespołu lub zostawiaj niestandardowe wiadomości głosowe, gdy śpisz
 • Uzyskaj dostęp do historii połączeń, aby przejrzeć ważne dane

Ponieważ jest tylko jeden plan, nie otrzymasz tutaj darmowego okresu próbnego. Jednak plan jest wart strzału i ceny.

Wniosek

Jest jeszcze kilka rozwiązań, które nie są wymienione na tej liście, ale możesz być pewien, że powyższe zostały starannie dobrane z myślą o jakości. Mam nadzieję, że dziś dostaniesz swój własny wirtualny numer.

x