Jak uzyskać wygaszacze ekranu AppleTV na macOS

Produkty Apple zawsze miały piękny interfejs użytkownika. Niezależnie od tego, jakiego produktu Apple używasz, iPhone'a, Maca, iPada, Apple Watch lub AppleTV, zawsze znajdziesz wspaniały interfejs.

AppleTV ma kilka doskonałych wygaszaczy ekranu. Są to krótkie filmy HD odtwarzane na ekranie z informacją o miejscu ich nagrania / nagrania. Jeśli podobają Ci się te wygaszacze ekranu, możesz z nich korzystać na komputerze Mac przy pomocy aplikacji o nazwie Aerials.

Wygaszacz ekranu AppleTV na macOS

Aby korzystać z wygaszaczy ekranu AppleTV na macOS, musisz zainstalować Anteny. Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować aplikację.

Upewnij się, że aplikacja Preferencje systemowe nie jest otwarta. Pobierz anteny z Github. Wyodrębnij spakowany plik (wyodrębni się on automatycznie, jeśli pobierzesz plik w Safari). Kliknij dwukrotnie wyodrębniony plik. Otworzy się aplikacja Preferencje systemowe z pytaniem, jak zainstalować wygaszacz ekranu: pojedynczy użytkownik lub wszyscy użytkownicy. Wybierz opcję, która Ci odpowiada, a aplikacja zostanie zainstalowana.

Skonfiguruj wygaszacz ekranu AppleTV na macOS

Teraz musisz skonfigurować wygaszacz ekranu. Nie jest to skomplikowane, ale ponieważ filmy są duże, możesz wybrać, które z nich pobrać w 4K, a które wyłączyć. Możesz także dostosować informacje wyświetlane w wygaszaczu ekranu.

Otwórz Preferencje systemowe. Wybierz Wygaszacz ekranu i pulpitu. Wybierz wygaszacz ekranu „Anteny”. Kliknij „Opcje wygaszacza ekranu”. Na panelu opcji przejdź do karty Wideo. Kliknij przycisk plus obok obrazu, aby pobrać go w 4K. Odznacz obraz / film, a nie będzie on wyświetlany w wygaszaczu ekranu. Przejdź do zakładki Ekrany i wybierz, na których ekranach ma być wyświetlany wygaszacz ekranu. Może pojawić się na wielu / wszystkich wyświetlaczach. Na karcie Informacje dodaj do wygaszacza ekranu wiadomość, zegar, datę, lokalizację, informacje o baterii, pogodę, odliczanie lub minutnik. Możesz skonfigurować wideo wygaszacza ekranu dla pory dnia i nocy na karcie Czas.

Ustaw niestandardowe wideo

Jeśli masz niestandardowy film, którego chcesz użyć jako wygaszacza ekranu, możesz ustawić go za pomocą Aerial.

Otwórz Preferencje systemowe. Przejdź do Desktop & Screen Saver. Wybierz anteny. Kliknij „Opcje wygaszacza ekranu”. Na karcie Wideo kliknij przycisk koła zębatego u dołu lewej kolumny. Wybierz „Niestandardowe wideo”. Wybierz wideo, którego chcesz użyć.

Wniosek

Aerials wykonuje doskonałą robotę, wprowadzając wygaszacze ekranu AppleTV na macOS. Szkoda, że ​​Apple nie ułatwia użytkownikom uzyskiwania dostępu do wieloplatformowych tapet i wygaszaczy ekranu. Przekonasz się, że anteny są lekkie i znacznie bardziej konfigurowalne niż większość aplikacji do wygaszaczy ekranu.

newsblog.pl

newsblog.pl