Jak uzyskać zawsze włączony wyświetlacz na telefonie iPhone X

IPhone X ma wyświetlacz OLED. Wyświetlacz OLED zapewnia prawdziwą czerń i zużywa znacznie mniej energii baterii. Wyświetlacze OLED są popularne na wielu urządzeniach z Androidem, ale iPhone X jest pierwszym modelem iPhone’a, który go ma. W systemie Android wyświetlacz OLED często jest wyposażony w funkcję „ zawsze na wyświetlaczu ”, która pozwala użytkownikom na utrzymywanie zablokowanego ekranu telefonu przez cały czas. Ponieważ zużywa mało baterii, lepiej jest wybudzać urządzenie, dotykając lub naciskając przycisk. IPhone X nie ma takiej funkcji po wyjęciu z pudełka, jednak możesz zainstalować OLEDX i dostosować dostęp z przewodnikiem w telefonie, aby zawsze był wyświetlany na iPhonie X.

OLEDX to bezpłatna aplikacja na iOS, którą można pobrać. Działa na wszystkich modelach iPhone’a z systemem iOS 11+, ale powinien być używany tylko na iPhonie X, ponieważ jest jedynym z ekranem OLED, nie wspominając o bateriach.

Skonfiguruj dostęp z przewodnikiem

Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Ogólne> Dostępność. Przewiń na sam dół i włącz dostęp z przewodnikiem. Przejdź przez proces konfiguracji, tj. Ustaw hasło.

Następnie wróć do ekranu Dostępność i ponownie przewiń w dół. Tym razem dotknij Skrót ułatwień dostępu. Na ekranie Accessibility Shortcut wybierz opcję Guided Access. To wszystko, co musisz zrobić.

Zawsze na wyświetlaczu

Otwórz aplikację OLEDX. Ta aplikacja wybierze zawartość ekranu, gdy jest zawsze włączona. Dotknij ustawień aplikacji, aby dostosować ekran. Jeśli nie widzisz opcji Ustawienia, dotknij dowolnego miejsca w interfejsie aplikacji, a pojawi się.

Dostosuj godzinę, notatkę i ikonę na ekranie. Możesz także włączyć pole gwiazdy, ale jest to funkcja premium. Kiedy skończysz, trzykrotnie dotknij bocznego przycisku na swoim iPhonie X. Spowoduje to zablokowanie urządzenia, ale aplikacja wypełni ekran i pozostanie włączona przez cały czas. Możesz odblokować urządzenie, klikając przycisk boczny i używając funkcji Face ID. W innych modelach iPhone’a możesz odblokować telefon za pomocą Touch ID.

Dostęp z przewodnikiem umożliwia użytkownikom ograniczenie ekranu do jednej aplikacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. OLEDX wykorzystuje tę funkcję, dając ładne czarne tło z odpowiednimi informacjami, czasem, baterią i krótką notatką, która może się zaktualizować. Urządzenie jest zablokowane, więc nie musisz się martwić, że ktoś uzyska dostęp do informacji w telefonie.