Jak używać obiektywu Harry Potter Bitmoji na Snapchacie

Kto by pomyślał, że Harry Potter będzie nadal aktualny po 20 latach, ale tak jest. Seria wciąż żyje i ma jeszcze co najmniej sześć prequeli, więc wystarczy, że Snapchat ją obejmie. Snapchat jest właścicielem Bitmoji i wykorzystuje awatary, aby pomóc swoim użytkownikom bardziej kreatywnie angażować się w kontakt ze znajomymi. Jest nowy obiektyw bitmoji Harry Potter, który możesz dodać do swoich zdjęć. Oto, jak używać nowego obiektywu Harry Potter Bitmoji na Snapchacie.

Obiektyw Harry Potter Bitmoji

Musisz mieć Bitmoji skonfigurowany i połączony z kontem Snapchat. Jeśli nie masz skonfigurowanego Bitmoji, najpierw zajmij się tym. Gdy skończysz, otwórz aplikację Snapchat i dotknij dowolnego miejsca na ekranie wyszukiwarki kamer. Spowoduje to załadowanie szuflady soczewek.

Poszukaj soczewki z HP na miniaturze. Załadowanie może zająć kilka sekund. Jeśli widzisz komunikat o błędzie Dotknij, aby ponowić próbę, a obiektyw nie chce się załadować, wypróbuj tę poprawkę. O to chodzi.

Obiektyw Harry Potter Bitmoji jest animowany i zawiera Twój awatar Bitmoji odtwarzający pierwszy mecz Quidditcha, w którym Harry kiedykolwiek grał. W szczególności przypadkowo połykasz, a potem kaszlesz znicz. Oczywiście zostałeś przydzielony do Gryffindoru.

Ten obiektyw nie wydaje się podlegać ograniczeniom regionalnym, ale jeśli nie widzisz go w szufladzie obiektywu, spróbuj skorzystać z usługi VPN, która pozwala sfałszować swoją lokalizację w USA lub Wielkiej Brytanii, a następnie sprawdź, czy możesz uzyskać do niego dostęp. Powinien pojawić się niezależnie od tego, czy właśnie utworzyłeś i podłączyłeś awatar Bitmoji, czy masz go od lat.

Chociaż soczewka nie wydaje się być ograniczona regionalnie, w końcu zniknie, jak wszystkie soczewki. Ten obiektyw prawdopodobnie obchodzi 31 lipca, czyli urodziny fikcyjnej głównej postaci, ale może się utrzymać lub więcej jego wariantów może pojawić się w nadchodzących miesiącach, ponieważ nowy film osadzony w uniwersum Harry’ego Pottera ma zostać wydany w listopadzie tego roku, a Snapchat najprawdopodobniej go upamiętni.

Chociaż ten obiektyw jest animowany, nadal można go używać na zdjęciu. Zdjęcie będzie zawierało tylko instancję całej animacji, tj. Punkt, w którym został naciśnięty przycisk przechwytywania. Aby nagrać całą animację z dowolnym tłem, na które ją wskazujesz, dotknij i przytrzymaj przycisk przechwytywania i pozwól animacji rozciągnąć się na całą długość. Jeśli chcesz, możesz ułożyć inne filtry na Bitmoji.