Jak używać Revive and Potion w Pokèmon Go

Odwiedzając Pokèstops, otrzymujesz między innymi reanimację i mikstury. Mikstury to fioletowa butelka z rozpylaczem, a Revive to żółty trójwymiarowy czworościan. Gdy zdobędziesz wyższy poziom, prawie zawsze otrzymasz jeden z dwóch z Pokèstop. Z naszego osobistego doświadczenia wynika, że ​​„ożywienie” jest rzucane znacznie rzadziej niż „eliksir”. Stuknięcie tych przedmiotów w ekwipunku nie robi wiele, więc możesz się zastanawiać, do czego one służą. Oba przedmioty w grze są przydatne dla graczy, którzy biorą udział w bitwach. Mikstura i Wskrzeszenie mają pomóc pokonanym Pokémonom przywrócić im zdrowie i przytomność. Oto jak używać obu.

Mikstura przywraca zdrowie, czyli HP Pokémona. Wskrzeszenie przywraca Pokémona, który zemdlał. Pokémon mdleje, gdy jego HP spada do zera. Na szczęście Pokémon nie ginie w grze, ale jeśli Twój Pokémon zemdlał, musisz go najpierw ożywić, a następnie przywrócić mu HP.

Aby użyć któregokolwiek z tych przedmiotów, musisz najpierw mieć osłabionego lub zemdlonego Pokémona. Aby go zdobyć, po prostu weź udział w bitwie na siłowni, której nie masz szans na wygranie. Tak wygląda osłabiony Pokémon w szufladzie Pokémonów. Zwróć uwagę, jak niskie jest HP. Nie jest na zero, więc nie możesz użyć reanimacji na tym.

pokemon-słaby

Po bitwie dotknij Pokèball i dotknij opcji Elementy. Najpierw dotknij Wskocz, a pojawią się tutaj wszystkie Pokémony, które zemdlały podczas bitwy. Wszystkie mają zero HP. Revive przywróci również część ich HP. Stuknij Pokémona, którego chcesz ożywić. Wokół Pokémona pojawia się mała odznaka w kształcie serca, aby pokazać, że ożywienie zostało zastosowane.

Po ożywieniu wszystkich Pokémonów wróć do listy przedmiotów i dotknij Mikstur. Tutaj możesz zobaczyć, ile HP Pokémona zostało przywróconych. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe statystyki, odwiedź Pokémon w zakładce Pokémon. Aby użyć mikstury, po prostu dotknij Pokémona, któremu chcesz przywrócić HP. Ponownie, wokół Pokémona pojawi się odznaka serca, aby pokazać, że została nałożona.

ożywić pokemon pokemon-go-potion

Im wyższe HP Pokémona, tym więcej mikstur będziesz potrzebować, aby przywrócić jego pełne HP. Wskrzeszenie jest zwykle potrzebne tylko po jednym na Pokémona, zgodnie z naszym własnym doświadczeniem w grze. Nie możesz użyć żadnego z nich podczas bitwy, aby utrzymać dłużej walkę Pokémona.