Jak (w pewnym sensie) odzyskać stare logo Instagram na swoim iPhonie


Nowe logo Instagrama zdenerwowało sporo osób. Przeróbka interfejsu użytkownika nie jest zła, ale samo logo nie spotkało się z aprobatą opinii publicznej. Jeśli przestaniesz o tym myśleć, stare logo nie tylko uwielbiano, ponieważ nie było oślepiająco głośne, ale także dlatego, że ikona aparatu retro sprawiła, że ​​Instagram stał się czymś więcej niż tylko aplikacją do aparatu. Nowe logo, nawet jeśli miałbyś usprawiedliwić wybór kolorów, wygląda teraz jak każda inna aplikacja aparatu. Dla użytkowników iPhone’a, którzy są zniechęceni tym nowym logo, jest dostępny mały hack, z którym można sobie poradzić, ale pamiętaj, że jest to hack i ma swoje ograniczenia, na które zwrócimy uwagę.

Odwiedź łącze na dole tego posta i upewnij się, że otwierasz go w Safari. Żadna inna przeglądarka nie zrobi tego. Możesz najpierw ukryć oryginalną ikonę aplikacji Instagram, na przykład wysłać ją do tego samego folderu, w którym trzymasz aplikacje Apple. Nie możesz odinstalować aplikacji.

nowe-ig-logo-

Po otwarciu linku dotknij wskazanego miejsca, a zostaniesz przekierowany do nowej, pozornie pustej strony. Stuknij przycisk Udostępnij, a następnie w menu czynności stuknij przycisk „Dodaj do ekranu domów”. Nie edytuj niczego po wyświetleniu monitu o zapisanie skrótu i ​​po prostu kontynuuj i zapisz go. Wyjdź z Safari i przejdź do ekranu głównego, na którym zostanie dodane logo. Dotknij go, a Safari otworzy się i przekieruje do aplikacji Instagram. Jest to pierwsze z ograniczeń tego hacka, tzn. Safari otworzy się jako pierwsze, a następnie zostaniesz przekierowany do aplikacji Instagram.

ig-add-homescreenstare-logo-ig

Drugim ograniczeniem włamania jest to, że wszystkie powiadomienia z Instagrama nadal będą miały stare logo. Jest prawdopodobne, że jeśli masz iPhone’a z jailbreakiem, możesz zmienić logo wszędzie za pomocą motywu lub pakietu skórek, więc ten hack dla użytkowników, którzy nie mają urządzenia z jailbreakiem.

Pobierz stare logo Instagram

x