Jak wejść do Pokémon Idź i znajdź Pokéstopy

Pojawił się Pokemon Go i już koliduje z produktywnością. Ta gra jest prawdopodobnie najlepszą obecnie dostępną grą AR i nie ma takiej, która sprawia, że ​​gra jest nieco zagmatwana. Gry mobilne mają być proste i normalnie możemy w nie grać bez konieczności robienia nic poza przechylaniem ekranów lub dotykaniem ich. W Pokemon Go sytuacja wygląda zupełnie inaczej i wielu użytkowników ma problemy z nauką poruszania się i znajdowaniem Poke Stop. Oto jak to zrobić.

Po schwytaniu jednego Pokemona podczas etapu inicjacji gry, twoja postać zostaje na mapie, na której gra twierdzi, że są inne Pokemony do złapania. Jednak pomimo całego twojego chodzenia postać się nie porusza. Dzieje się tak, ponieważ chodzenie po domu lub mieszkaniu nie wystarczy. Będziesz musiał fizycznie wyjść z domu i przejść się lub pojechać po mieście, aby znaleźć innego Pokemona. To NIE jest gra, w którą możesz grać siedząc na kanapie.

pokemon gopokemon go 1

Pokemon Go nie używa akcelerometru / żyroskopu / czegokolwiek do poruszania się po mapie. Wykorzystuje współrzędne GPS, więc chodzenie po domu niewiele je zmienia. Wstań i idź do parku, odwiedź znajomego lub wyjdź na zewnątrz i zachowaj czujność. Twoje urządzenie wibruje, gdy Pokemon jest w zasięgu przechwytywania.

Kolejne pytanie brzmi: jak znaleźć Poke Stop. Gry każą ci znaleźć je w pobliżu posągów lub punktów orientacyjnych i możesz się zastanawiać, co kwalifikuje się jako punkt orientacyjny, który zasługuje na oznaczenie Poke Stop. Odpowiedź jest bardzo mała; centrum handlowe, popularny park w Twojej okolicy, popularna restauracja, a nawet kościół mogą kwalifikować się jako Poke Stop. Gra nie jest z nimi skąpa i udało mi się znaleźć cztery różne Poke Stop, jeżdżąc po małej części już małego miasta.

poke stop-marker poke stop

Aby użyć Poke Stop, tj. Uzyskać z niego przedmioty, upewnij się, że jesteś w zasięgu Poke Stop. Poke Stopy mają znacznie mniejszy zasięg niż Pokemony. Komunikat „Ten Pokestop jest za daleko” nie powinien pojawić się po dotknięciu znacznika Poke Stop na mapie. Kiedy jesteś w zasięgu, kwadrat, który oznacza Poke stop 'otwiera się’. Możesz teraz przesunąć palcem w prawo po okręgu, na którym znajduje się zdjęcie Poke Stop, a spowoduje to usunięcie przedmiotów. Dotknij elementów, aby je zebrać. Możesz ponownie odwiedzić przystanek Poke po pięciu minutach i ponownie przesunąć, aby zebrać z niego przedmioty.

pokestop-openpokestop-spin

Baw się dobrze, łapiąc je wszystkie.