Jak włączyć nowy projekt Reddit

Reddit ma nowy wygląd, który zawiera automatycznie przewijającą się stronę główną. Ma trzy różne układy postów, a linki są teraz domyślnie otwierane w nowej karcie. Reddit powoli wprowadza nowy projekt dla użytkowników. Niektórzy już go używają, podczas gdy inni czekają na jego wprowadzenie. Chodzi o to, że możesz dowolnie włączać nowy projekt Reddit.

Aby włączyć nowy projekt Reddit, będziesz potrzebować konta Reddit. Dzieje się tak tylko po to, aby uzyskać dostęp do preferencji, które umożliwiają wybranie nowego projektu. Możesz się wylogować zaraz potem i anonimowo korzystać z Reddit. Jeśli nie masz konta Reddit, jest ono bezpłatne, więc możesz się do niego zarejestrować i zapomnieć, że istnieje po włączeniu nowego projektu Reddit.

Nowy projekt Reddit

Zaloguj się na Reddit i odwiedź strona wstępna Reddit. Jeśli nie jesteś zalogowany, nie będziesz mógł zobaczyć preferencji. Przewiń na sam dół tej strony i wybierz opcję „Wyświetl profile użytkowników na komputerze przy użyciu trybu starszego typu”. Przejdź do Reddit i nowy projekt powinien być włączony. Możesz się wylogować i za każdym razem, gdy odwiedzasz Reddit, zobaczysz nowy wygląd.

Stary projekt Reddit

Aby wrócić do starego projektu, możesz kliknąć mały niebieski przycisk u góry Reddita. Pojawi się za każdym razem, gdy odwiedzisz witrynę, niezależnie od tego, czy jesteś zalogowany, czy nie. Ten niebieski pasek można odrzucić, a jeśli go odrzuciłeś i chcesz powrócić do starego projektu, możesz to zrobić, przechodząc do tej samej strony preferencji Reddit.

Przejdź do strony preferencji Reddit i odznacz opcję „Wyświetl profile użytkowników na komputerze w trybie starszego typu”. Możesz się wylogować, a stary projekt pozostanie.

W pewnym momencie Reddit usunie stary projekt i wprowadzi nowy dla wszystkich użytkowników. Nowy projekt złamał popularne rozszerzenia Reddit, takie jak Reddit Enhancement Suite. Użytkownicy Reddit czekają na aktualizację rozszerzenia, aby obsługiwać nowy projekt, ale do tego czasu użytkownicy mogą chcieć trzymać się starego projektu, nawet jeśli Reddit przesyła im nowy.

Nowy projekt nie spotkał się z ostrym sprzeciwem. To niezły projekt, ale zdecydowanie inny. Możesz otworzyć post w bieżącej zakładce i powrócić do strony głównej bez utraty miejsca. Linki są bardziej podświetlone i masz do wyboru trzy różne układy.

x