Jak włączyć przeglądarkę Trust Wallet DApp na Androidzie/iPhone’ie?

Udostępnij teraz w social media:

Przeglądarka DApp w Trust Wallet umożliwia użytkownikom łatwe łączenie się z różnymi zdecentralizowanymi aplikacjami (DApps). Włączmy więc przeglądarkę Trust Wallet, wykonując kilka ważnych kroków.

Czy napotkałeś trudności podczas łączenia portfela z aplikacjami DApps? Jeśli tak, znajdźmy rozwiązanie, które pomoże uprościć proces podłączania portfela.

Załóżmy, że używasz bezpośredniej aplikacji Trust Wallet do łączenia się z wieloma aplikacjami DApps. W takim przypadku możesz bardzo dobrze wiedzieć o żmudnym procesie. Ale nie martw się; istnieje prosty sposób na poradzenie sobie z obecnym procesem.

Po ustawieniu przeglądarki DApp na Androidzie lub iPhonie wszystko związane z połączeniem z portfelem staje się bardzo łatwe.

Zagłębmy się więc w ten temat, poznając proces i kroki potrzebne do skonfigurowania przeglądarki Trust Wallet DApp Browser na Twoim urządzeniu.

Co to jest portfel zaufania?

Zaufaj portfelowi to portfel kryptograficzny, który pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać, przechowywać i wymieniać krypto. Poza tym portfel umożliwi użytkownikom obstawianie aktywów kryptograficznych w celu wygenerowania zainteresowania.

Trust Wallet został uruchomiony w listopadzie 2017 roku, a Binance przejął Trust Wallet w Lipiec 2018.

Oprócz zbierania kryptowalut, użytkownicy Trust Wallet mogą używać portfela do zbierania swoich NFT. Użytkownik może również przenieść NFT do portfela innego użytkownika w zamian za inne tokeny kryptograficzne.

Ważne cechy Trust Wallet

Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom tego popularnego portfela:

#1. Przyjazny użytkownikowi

Portfel został zaprojektowany i opracowany w prostym formacie. W rezultacie wszystkie usługi Trust Wallet można wykonać w minimalnych krokach.

Portfel jest również podzielony na różne kategorie, aby ułatwić dostęp. Popularne kryptowaluty są wymienione w menu głównym dla wygody użytkownika.

Wszystkie aktywa kryptograficzne są śledzone w jednym oknie. Wartość zasobu użytkownika jest również aktualizowana w czasie rzeczywistym. Oprócz tego użytkownik może również ustawić swoją natywną walutę.

#2. Bezpieczeństwo

Trust Wallet przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa użytkownika. Użytkownik ma kontrolę nad swoim kontem i transakcjami z portfelem.

Portfel Trust używa szyfrowania, które kwalifikuje standard branżowy dla wszystkich środków zdeponowanych w portfelu.

Oprócz tego użytkownik portfela otrzymuje zwrot odzyskiwania. Fraza odzyskiwania składa się z 12 słów, które pozwalają użytkownikom odzyskać swoje portfele. Ta funkcja jest przydatna, gdy urządzenie użytkownika zostanie skradzione, zgubione lub uszkodzone.

#3. Wszechstronny

Trust Wallet obsługuje przechowywanie i transakcje ponad 4,5 miliona aktywów kryptograficznych. Ponadto portfel współpracuje z tokenami ERC20, ERC721 i BEP2. Ponadto zespół programistów wciąż pracuje nad dodaniem większej liczby kryptowalut dla milionów użytkowników Trust Wallet.

  25 najlepszych darmowych alternatyw dla Adobe Premiere Pro

Użytkownicy mogą również kupować kryptowaluty poza Trust Wallet. Portfel Trust obsługuje platformy innych firm, takie jak MoonPay, Mercuryo, Simplex, Transak, Wyre i Ramp Network.

#4. Prywatność

Trust Wallet szanuje prywatność swoich użytkowników. Zdecentralizowany charakter portfela pomaga użytkownikom zachować anonimowość podczas transakcji ich aktywów kryptograficznych. Wszystkie transakcje użytkowników są rejestrowane na ich odpowiednich blockchainach bez ujawniania ich tożsamości.

Użytkownik nie musi podawać żadnych danych osobowych, aby móc korzystać z jakichkolwiek usług oferowanych przez portfel. Dzięki decentralizacji.

#5. Użyteczność

Funkcje oferowane przez Trust Wallet są kompatybilne z różnymi urządzeniami. Chociaż portfel kryptograficzny koncentruje się na urządzeniach mobilnych, użytkownicy komputerów stacjonarnych i laptopów Apple Mac również mogą uzyskać dostęp do portfela za pomocą przeglądarki.

Użytkownicy komputerów stacjonarnych i laptopów Apple z chipem M1 mogą zainstalować Trust Wallet z App Store. Portfel jest jednak niedostępny dla starszych urządzeń Mac i komputerów z systemem Windows.

Co to są aplikacje zdecentralizowane (DApps)?

Aplikacje zdecentralizowane (DApps) składają się z programów cyfrowych lub aplikacji, które działają przy użyciu inteligentnych kontraktów. Ta inteligentna umowa działa w systemie blockchain lub rozproszonej księdze.

Ponieważ aplikacje są zdecentralizowane, żaden organ ani organizacja nie kontroluje i nie zarządza działaniami użytkowników. Oprócz tego użytkownicy aplikacji korzystają z różnych korzyści, takich jak prywatność danych, bezpieczeństwo, elastyczność użytkowania i wiele innych.

Inną ważną zaletą jest to, że DApps dostarcza usługi użytkownikom w głównych kategoriach, takich jak finanse, gry, giełdy, hazard, przechowywanie, rozwój, zarządzanie, portfel, własność, media, bezpieczeństwo, ubezpieczenia, zdrowie i media społecznościowe.

Co to jest przeglądarka DApp?

Przeglądarka DApp to przeglądarka Web3, która ułatwia użytkownikom interakcję z różnymi aplikacjami DApp. Przeglądarka DApp upraszcza również proces, zmniejszając wiele powtarzalnych kroków.

Głównym celem wprowadzenia przeglądarki DApp jest zapewnienie szybkiej i bezproblemowej platformy dla różnych działań kryptograficznych. Oprócz tego te przeglądarki zapewniają również wysoką responsywność.

Urządzenia obsługujące przeglądarkę DApp nie muszą zależeć od zainstalowanej aplikacji dla każdej interakcji z DApps. Co więcej, użytkownik może połączyć swój portfel z wieloma wymienionymi aplikacjami DApp w kilku prostych krokach.

Tutaj omówimy, w jaki sposób możesz włączyć przeglądarkę Trust Wallet DApp w swojej przeglądarce. Zacznijmy więc od urządzeń z Androidem.

Kroki, aby włączyć przeglądarkę Trust Wallet DApp na Androidzie

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, proces włączania przeglądarki DApp dla Trust Wallet jest prosty. Więc najpierw pobierz Zaufaj Portfelowi na swoim urządzeniu z Androidem ze Sklepu Google Play. Oprócz tego oficjalna strona Trust Wallet zawiera również bezpośredni link do pobrania najnowszej wersji portfela na Androida.

  Co to jest Mhm?

Upewnij się, że zainstalowałeś najnowszą wersję portfela, aby ulepszyć usługę portfela. Starzy użytkownicy mogą zaktualizować aplikację ze Sklepu Play. Najnowsza wersja Trust Wallet w chwili pisania tego tekstu to wersja 6.13. Ta aplikacja jest obsługiwana na urządzeniach z systemem Android 6.0 lub nowszym.

Po zainstalowaniu zaktualizowanej wersji Trust Wallet wykonaj następujące kroki, aby włączyć przeglądarkę DApp:

#1. Otwórz aplikację Trust Wallet i poczekaj na uruchomienie aplikacji. Jeśli masz już konto w Trust Wallet, zaloguj się przy użyciu danych logowania użytkownika. Nowi użytkownicy mogą założyć konto Trust Wallet za darmo.

#2. Wybierz ikonę ustawień. Początkowo, po otwarciu aplikacji Trust Wallet, domyślnie wyświetlane jest menu portfela. Wybraną opcję wskazuje niebieski odcień.

Po pełnym uruchomieniu aplikacji użytkownicy muszą wybrać przycisk „Ustawienia” w prawym dolnym rogu aplikacji.

#3. Kolejny krok to wybór opcji „Preferencje”.

#4. Wybór opcji „Preferencje” prowadzi do dwóch innych opcji „Waluta” i „Przeglądarka DApp”. Następnie kliknij „Przeglądarka DApp”.

Po kliknięciu „Przeglądarki DApp” dostępny jest przycisk przełączania.

Na koniec włącz przycisk przełączania, aby korzystać z przeglądarki DApp na urządzeniu z Androidem.

Jak wspomnieliśmy o krokach dla użytkowników Androida, spójrzmy na proces dla użytkowników iOS.

Kroki, aby włączyć przeglądarkę Trust Wallet DApp na urządzeniach z systemem iOS

Jak wspomniano powyżej, włączenie przeglądarki Trust Wallet DApp na urządzeniu z Androidem jest łatwe. W przeciwieństwie do tego, użytkownicy iOS muszą wykonać o wiele więcej kroków, aby włączyć to samo.

W przeciwieństwie do użytkowników Androida, użytkownicy iOS nie mogą włączyć przeglądarki DApp za pomocą ustawień w aplikacji Trust Wallet. Zamiast tego użytkownicy muszą ręcznie umożliwić im korzystanie z DApps na swoich urządzeniach z systemem iOS.

Nie martw się; jako użytkownik iOS możesz włączyć przeglądarkę Trust Wallet, postępując zgodnie z metodami wymienionymi poniżej.

Metoda 1

Pierwsza metoda włączenia przeglądarki Trust polega na użyciu przeglądarki internetowej zainstalowanej na urządzeniu.

#1. Otwórz przeglądarkę internetową.

Zdecydowanie zalecana jest przeglądarka Safari, ale użytkownik może również spróbować z przeglądarką Google Chrome.

Otwórz przeglądarkę Safari i upewnij się, że urządzenie ma odpowiednią łączność z siecią.

#2. Kopiuj i wklej Włącz adres URL

Skopiuj i wklej „trust://browser_enable” w polu adresu URL przeglądarki. Następnie naciśnij „idź”.

Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o pozwolenie na otwarcie aplikacji Trust Wallet.

Wyskakujący komunikat wyświetla dwie opcje do wyboru: „Anuluj” i „Otwórz”. Wybierz „Otwórz”.

#3. Wybierz wymaganą aplikację DApp

Po wybraniu opcji „Otwórz” zostaniesz przekierowany na stronę internetową Trust Wallet. Ponadto ten krok włącza przeglądarkę DApp na Twoim urządzeniu.

Dolny przycisk nawigacyjny wyświetla ikonę „Przeglądarka”, aby wskazać aktywację przeglądarki DApp.

Jeśli nie znajdziesz ikony „Przeglądarka” na pasku nawigacyjnym Trust Wallet, powtórz wszystkie powyższe kroki.

  Jak usunąć strzałkę ze skrótów na pulpicie w systemie Windows 10

Przeglądarka DApp wyświetla wszystkie wymienione DApps w różnych kategoriach. Kategorie obejmują nowe, DeFi, popularne, inteligentne sieci, uprawę plonów, gry, giełdy, targowiska, społecznościowe, obstawianie i narzędzia DApps.

Możesz wybrać popularne DApps z listy lub wyszukać inne wymienione DApps. Na przykład wybierz „Zamiana naleśników” z listy i zamień dowolne dwa tokeny kryptograficzne. Po zakończeniu wymiany tokenów, zamieniony token zostanie zaksięgowany w Twoim Trust Wallet.

Metoda 2

Czy masz jakieś problemy z pierwszą metodą? Uwaga. Przejdźmy przez inną metodę, którą możesz spróbować włączyć przeglądarkę Trust Wallet na swoim urządzeniu z systemem iOS.

#1. Druga metoda jest wykonywana za pomocą PancakeSwap. Więc najpierw musisz odwiedzić oficjalną stronę PancakeSwap za pomocą przeglądarki Safari lub Google Chrome.

#2. Po odwiedzeniu witryny PancakeSwap wybierz „Połącz” w prawym górnym rogu przeglądarki.

Po wybraniu opcji „Połącz” na ekranie pojawi się wyskakujące okienko z listą różnych portfeli kryptograficznych. TrustWallet to jeden z portfeli, który się pojawia, ale zamiast tego musisz wybrać „WalletConnect”. Jeśli po raz pierwszy klikniesz „TrustWallet”, pojawi się błąd dostawcy.

#3. Wybranie „WalletConnect” spowoduje wyświetlenie kolejnego wyskakującego okna z listą innego zestawu portfeli kryptograficznych.

Aby połączyć się z Trust Wallet, wybierz „Zaufaj” z oficjalnym logo Trust Wallet. Wybierz „Otwórz” w następnej wyskakującej wiadomości.

#4. Po wybraniu „Otwórz” otwiera się Trust Wallet użytkownika.

Następnie wybierz przycisk „Połącz”, aby połączyć swój portfel Trust z platformą PancakeSwap.

Wreszcie, po wykonaniu wszystkich tych kroków, Twój Trust Wallet zostanie połączony z PancakeSwap. Następnie możesz wymieniać tokeny za pomocą platformy PancakeSwap na podłączony portfel.

Nie udało Ci się połączyć z PancakeSwap? Zamknij przeglądarkę, otwórz ją ponownie i ponownie wypróbuj drugą metodę.

Dlaczego Trust Wallet usunął przeglądarkę DApp z urządzeń z systemem iOS?

Trust Wallet usunął przeglądarkę DApp z aplikacji na iOS po Wytyczne App Store. Przeglądarka DApp została całkowicie usunięta z urządzeń iOS w czerwcu 2021 roku.

Usunięcie DApps nie ma wpływu na fundusze kryptograficzne, NFT i inne zdeponowane aktywa. Ponadto użytkownicy iOS mogą korzystać ze wszystkich innych funkcji oferowanych przez Trust Wallet za pomocą aplikacji iOS.

Usuwanie jest ograniczone tylko do użytkowników iOS, podczas gdy użytkownicy Androida nie mają wpływu na procedurę usuwania. Niestety, użytkownicy iOS muszą przejść przez nieco skomplikowane kroki wymienione powyżej, aby połączyć się z DApps.

Użytkownicy, którzy włączyli przeglądarkę DApp na swoich urządzeniach z systemem iOS przed usunięciem, mogą uzyskać do niej dostęp za pomocą sekcji „Historia”.

Streszczenie

Przeglądarka Trust Wallet DApp zyskała ogromną popularność dzięki wygodzie i łatwemu w użyciu interfejsowi. Użytkownicy Androida mogą korzystać z zalet przeglądarki DApp bez żadnych ograniczeń. Ale jeśli chodzi o użytkowników iOS, muszą przejść przez kilka skomplikowanych procesów, aby włączyć przeglądarkę DApp.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Androida, czy iOS, metody omówione w tym artykule pomogą Ci wykorzystać zalety przeglądarki Trust Wallet DApp.

Jeśli szukasz portfeli kryptowalutowych innych niż Trust Wallet, spójrz na listę portfeli kryptograficznych.

x