Jak włączyć tryb ciemny Facebooka

Facebook dla sieci ma nowy natywny tryb ciemności i zupełnie nowy wygląd. Nowy projekt i tryb ciemności powoli wprowadzają się do użytkowników, więc możesz go jeszcze nie widzieć. Nowy projekt jest inny i zostanie wprowadzony również do aplikacji na Facebooku. ّ Musisz poczekać na wdrożenie nowego projektu. Nie ma jeszcze sposobu, aby to zmusić. Nowy projekt ma tryb ciemny. Oto jak możesz to włączyć.

Tryb ciemności na Facebooku

Nowy tryb ciemności jest częścią nowego projektu Facebooka. Jeśli nie przejdziesz na nowy projekt, nie będziesz mógł go używać. Jeśli masz już nowy projekt, możesz włączyć tryb ciemności. Kliknij awatar profilu w prawym górnym rogu, a następnie w nowym menu włącz przełącznik Tryb ciemności.

Temat zmieni się natychmiast i nie jest zły. Bardzo przypomina ciemny motyw, który ma YorTube. Biel jest zastąpiona ciemnoszarym, który jest standardem w większości ciemnych motywów, które można znaleźć w witrynach, które je dodały, a tekst jest biały. Obrazy pozostaną niezmienione, ale ikony się zmienią.

Nowy projekt nie będzie trwały, przynajmniej nie od razu. Jeśli jest dostępny dla Twojego profilu, możesz go wypróbować. Możesz zdecydować się na nowy projekt, a następnie zrezygnować z niego w dowolnym momencie. Opcja znajduje się pod przełącznikiem trybu ciemności. W trybie ciemności niebieski pasek, który od samego początku jest podstawowym elementem Facebooka, jest zastępowany ciemnoszarym paskiem. Nadal zobaczysz znajomy niebieski na niektórych ikonach.

Projekt nie zostanie ukończony w ciągu kilku dni. Jest to większa zmiana, więc wdrożenie zakończy się za miesiąc, a może dłużej. Możliwe, że aplikacja Facebook na Twoim telefonie ma już nowy tryb ciemny, ale po prostu nie została jeszcze włączona, dlatego go nie widzisz.

Jeśli naprawdę możesz użyć trybu ciemnego na Facebooku i nie chcesz czekać, aż pojawi się natywna funkcja, możesz użyć nowego trybu ciemnego Chrome na stronach internetowych. To nie to samo, co własny ciemny tryb Facebooka, ale będzie Cię wiązać, dopóki funkcja nie będzie dostępna.

x