Jak włączyć / wyłączyć filtr jakości na osi czasu na Twitterze

Twitter wprowadził jakiś czas temu filtr jakości dla osi czasu powiadomień. Jest domyślnie włączona i wpływa na inne osie czasu, nie tylko na oś czasu powiadomień. Może to spowodować, że stracisz sporo tweetów. Na przykład widziałem bardzo niewiele nowych tweetów na mojej osi czasu, pomimo obserwowania ponad 800 kont. Nie przypominam sobie włączenia filtru jakości, co prowadzi mnie do przekonania, że ​​Twitter włączył go domyślnie, gdy funkcja została wdrożona na moim koncie. Jeśli widzisz zbyt mało nowych tweetów na osi czasu, może być konieczne wyłączenie filtra jakości. Jeśli jesteś przytłoczony zbyt dużą liczbą tweetów na osi czasu, możesz rozważyć włączenie filtra jakości. Oto jak.

Twitter w internecie

Odwiedź Twittera i zaloguj się na swoje konto. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybierz „Ustawienia” z menu. Na ekranie Ustawienia wybierz „Powiadomienia” z lewej kolumny. Zaznacz pole „Filtr jakości”, aby włączyć filtr.

Jeśli chcesz go wyłączyć, po prostu odznacz to pole i kliknij „Zapisz zmiany”. Ustawienie zostanie zsynchronizowane z Twoimi aplikacjami mobilnymi.

Filtr jakości Twittera

Aplikacje Twittera na iOS i Androida

Otwórz aplikację Twitter na iOS lub Androida. Przejdź do ustawień konta i dotknij Powiadomienia. Na ekranie powiadomień zobaczysz przełącznik „Filtr jakości”. Włącz / wyłącz, aby włączyć / wyłączyć filtr.

ustawienia konta-twitterapowiadomienia z konta-twittera

Zmiana zaczyna obowiązywać natychmiast. Jeśli widziałeś za mało tweetów, automatycznie zaczniesz widzieć ich więcej. Podobnie, jeśli Twoja oś czasu była zbyt trudna do nadążenia, zobaczysz mniej tweetów.

Twitter stosuje własny algorytm do oceny jakości tweeta. Nie ma to wiele wspólnego z tym, ile razy tweet został polubiony lub przesłany dalej, ani nie ma znaczenia, czy często wchodzisz w interakcję z określonym kontem. Ten filtr jest skierowany na oś czasu powiadomień na Twitterze, ale włączenie i wyłączenie go wpływa również na inne osie czasu.