Jak wstępnie zarejestrować się w Tekken Mobile

Wśród panteonu bijatyk, Mortal Kombat, Street Fighter, King of Fighters i Tekken zdają się umocnić swoje miejsce. Tekken to szczególny przypadek, ponieważ nie ma tak historycznego początku jak inne. Tekken pojawił się z pierwszym PlayStation i od tego czasu znalazł wydanie dla każdej kolejnej generacji. Teraz, podążając za liniami Sega i Nintendo, Tekken firmy Bandai Namco trafia na iOS i Androida i możesz doświadczyć sagi klanu Mishima, która nieuchronnie trwa przez kolejne pokolenia. Oto, jak możesz wstępnie zarejestrować się w Tekken za darmo i uzyskać wczesny dostęp i dodatkową zawartość.

Rejestracja wstępna

Zwykle gry umożliwiają wstępną rejestrację bezpośrednio ze sklepu Play / App Store, jednak uruchomienie Tekkena zaczyna się od odblokowania z wykorzystaniem tłumów. Im więcej osób rejestruje się i udostępnia linki, tym większy bonus otrzymają po premierze gry.

Aby rozpocząć, odwiedź Tekken Mobile teren. Po początkowym ekranie powitalnym przewiń w dół, aby sprawdzić, jaki bonus został odblokowany do tej pory. Przewiń w dół, aby zobaczyć arkusz rejestracji. Wprowadź swoje dane, platformę i naciśnij Prześlij.

Zostaniesz przeniesiony na stronę, która dziękuje za rejestrację i zachęca do udostępnienia jej w mediach społecznościowych. Na stronie głównej znajduje się zwiastun, jeśli chcesz to sprawdzić.

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, gdy pobieranie będzie gotowe. Użytkownicy iOS w Kanadzie otrzymali już wczesny dostęp do gry. Wkrótce powinny pojawić się wydania na całym świecie.

Czego oczekiwać

Niestety gry wideo nie przechodzą płynnie z konsol na urządzenia mobilne. Albo następuje utrata mechaniki, albo sterowanie jest zbyt skomplikowane, by działać płynnie. Aby to zrównoważyć, programiści upraszczają sterowanie. Tekken ma podobnie uproszczone sterowanie oparte na gestach. Przesuń, aby się poruszać, dotknij prawej strony ekranu, aby uderzyć, naciśnij długo, aby wykonać ruchy mocy, naciśnij lewą stronę, aby zablokować.

Tryb kariery zabierze Cię na rozgałęziające walki, gdy zdobywasz kolejne poziomy i stajesz się lepszy. Będziesz miał kilka postaci na początek i możesz odblokować do 100 dodatkowych postaci. Chociaż zagorzali fani mogą sprzeciwić się zmodyfikowanej rozgrywce, nowi gracze będą mieli łatwiejszy czas na dostosowanie się. Zawsze chciałoby się podłączyć kontroler bluetooth do konsoli.

Firma Tekken zastąpiła pliki wideo z dużą ilością pamięci na obrazy nieruchome. Fani serii będą jednak czuć nostalgię z powodu głosu i układu na ekranie.